Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2014 03 08, 15:05)

***

Alabama, kukū smile.gif  Kaip Tu su rožėmis, ar nepasuoji? Aš tai išlaužiau tik visai tūūūpą ir nuobodų atviruką (ir tai tik geriausiu atveju - bijau, kad ir iki jo nelabai traukia rolleyes.gif ); kol kas 1:0 gaunu į kaulus nuo tų rožių biggrin.gif

Kuku.Niaaa, mes gi be terminu.Tikras menas gimsta letai.No pasaran, comrade.
Atsakyti
...Besibaigiant sapnams, mane kažkodėl vėl ant Koretės atspindžių (ar vyno? biggrin.gif) patraukė...

In vino veritas
user posted image

Ir, Alabama, nenorėdama nuo Tavęs atsilikti, atnešu savo eksperimentinę rožę Nr.1. Dabar galiu ramiai atsidėti ilgajam rožiniam graviditas cool.gif , vis tik nesidievagodama, kad po jo pasaulį išvys tikrasis lėtaeigis menas smile.gif

Inspired by ... dujinės viryklės dangtis rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 08 kovo 2014 - 21:21
QUOTE(Iks @ 2014 03 08, 15:05)
Ot prasimušė tautinis charakteris biggrin.gif Kai skaičiau apie žvėrį, vaizdavausi, kad juosta, ir - neslėpsiu - akis jau temdė juosvi pavydo ratilai biggrin.gif Kaipmat lengviau liko kvėpuoti, kai paaiškėjo, kad ne, ne juosta smile.gif Aš irgi pradėjau nuo tokio objektyvo, dabar turbūt rinkčiausi kitaip, nors tebelaikau jį vien dėl platesnio kampo. Tiesa, užsisuku dabar itin retai. Vakar jaučiaus baisiai nelaiminga, netyčia sužinojusi, kad pažįstamas turėjo juostinį nikoną su plačiakampiu objektyvu, kurį prieš kelias dienas pigiai pardavė. Deja, ne man, nes nežinojo, kad esu suinteresuota, o aš nežinojau, kad jis kažką tokio turėjo verysad.gif

Tada greit prisipažink, kas pas tave dabar užsukta, nes tokios informacijos dar neturiu - gal štai imsiu ir suprasiu, kad ir man MIRTINAI reikia biggrin.gif
O dėl juostos - tai kur gerbiamosios juostiniai šedevrai?.. Duok pasidžiaugti ir pasiseilėti!
Apie tą juostą, tai šituo klausimu man dar reikia labai daug paskaityti ir sužinoti, kad suprasčiau, ko man reikia, bet noruose yra, net labai, ypač kai pažiūriu nuotraukas, darytas juosta ir skaitmena, kaip labai jos skiriasi... Sako, kol turi svajonių, tol esi gyvas - tai aš tikrai greit mirt nesiruošiu biggrin.gif

Papildymas - ar tik nebūsiu kiek per vėlai surikusi dėl juostinių šedevrų?.. smile.gif

***

Pamačiusi troleibuse dėdę su baronkom ant kaklo prisiminiau, kad visai pamiršau: didžiausi vėluojantys sveikinimai gerb. ne Kazytei, bet vis tiek iš K. raidės say. Linkiu dažniau džiuginti mus vijimais į parodas, puikiais kadrais ir įdomiomis mintimis! smile.gif Va tau balionėlis - 4u.gif
biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opšra: 08 kovo 2014 - 21:26
QUOTE(Iks @ 2014 03 08, 21:20)

Inspired by ... dujinės viryklės dangtis rolleyes.gif

tai čia tūpas atvirukas? nu ot per nagus gausi biggrin.gif aš labai žaviuosi tuo, kad tu ieškai. ir kitaip matai. o tai jau įgimta, tikriausiai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 03 08, 21:25)
Tada greit prisipažink, kas pas tave dabar užsukta, nes tokios informacijos dar neturiu - gal štai imsiu ir suprasiu, kad ir man MIRTINAI reikia biggrin.gif
O dėl juostos - tai kur gerbiamosios juostiniai šedevrai?.. Duok pasidžiaugti ir pasiseilėti!
Apie tą juostą, tai šituo klausimu man dar reikia labai daug paskaityti ir sužinoti, kad suprasčiau, ko man reikia, bet noruose yra, net labai, ypač kai pažiūriu nuotraukas, darytas juosta ir skaitmena, kaip labai jos skiriasi... Sako, kol turi svajonių, tol esi gyvas - tai aš tikrai greit mirt nesiruošiu biggrin.gif

Papildymas - ar tik nebūsiu kiek per vėlai surikusi dėl juostinių šedevrų?.. smile.gif



Opšra, aš 35-uką užsisukus smile.gif . Planavau imti populiarųjį 50-uką, bet paskutinę akimirką suabejojau, ar išsiteksiu su juo savo ankštame urvelyje. Ši informacija, šiaip ar taip, Tau niekinė. Mirtini poreikiai ateina "putiom naučnogo tyka" smile.gif. Ką gali žinoti, gal Tu peizažuose specializuosies. Ar makrinsi savo numylėtąsias mieles biggrin.gif Aš, tarkim, net ne 35-uko labiausiai norėjau, o plačiakampio. Gaila tik, kad norėt nepakanka wink.gif Tad palaikysiu (ilgai ir nuobodžiai) Tau kompaniją svajoklių klube.
Apie šedevrus lyg niekad nesu užsiminusi bebe.gif Aš dar tik vieną juostelę išnešiojau, dabar su antra nekantrauju užsibaigti, bet šviesa nelepina, tad įstrigau truputį. Čia parodytos šviežienos iškeptos skaitmeninėje keptuvėje biggrin.gif Prisišvartuok flickre, pasikviesk į draugus, padaryk prirašymą ir matysi visus juostinius ir nejuostinius, šedevrus ir ne tongue.gif

***

je t'aime, NEEE biggrin.gif, tūūūpas atvirukas nesirodys visuomenei smile.gif , tai jau rožė Nr.2, pagudravau truputį numeruodama smile.gif Tad nesimušk ir ačiū smile.gif
Atsakyti
Kadangi paskutiniu metu garsiai visur rėkiu labai mėgstanti daryti visokius naujus dalykus, tenka uodegą pabrukus eit ir daryt naują dalyką - mokytis elgtis su flickr... Nieko ten nesuprantu, totaliai nieko. Bet naktis ilga biggrin.gif
Atsakyti
Opšra, tikrai daug prarandi, kad flickr nesilankai, ten dar įdomiau negu čia - daugiau vaizdų smile.gif

Iks, labai patinka ta su buteliu, čia irgi atspindys?
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 03 08, 22:04)
Kadangi paskutiniu metu garsiai visur rėkiu labai mėgstanti daryti visokius naujus dalykus, tenka uodegą pabrukus eit ir daryt naują dalyką - mokytis elgtis su flickr... Nieko ten nesuprantu, totaliai nieko. Bet naktis ilga biggrin.gif


Na, jei flickre esi susitrumpinusi 2 raidėm, tai mane radai tikrai be vargo biggrin.gif Jei ten ne Tu, tai tada draugausiu su kažkokiu apsišaukėliu biggrin.gif

***

Korete, taip, irgi atspindys smile.gif Man patinka gaudyti natūralias faktūras. Su PS gal būtų paprasčiau ir greičiau, gal net patiktų visai g.gif, bet neatrandu laiko pasimokyti
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 03 08, 22:24)
Na, jei flickre esi susitrumpinusi 2 raidėm, tai mane radai tikrai be vargo biggrin.gif Jei ten ne Tu, tai tada draugausiu su kažkokiu apsišaukėliu biggrin.gif

Tai rasti ten jus beveik visas lengva, prisijungus aš prie grupės ir ten visą ką, bet per sudėtinga man ten viskas, nesuprantu ko ir kur ieškoti, kas ten kaip vyksta... Žodžiu biggrin.gif Mokysiuos biggrin.gif
Tai jau čia viskas, taip mes ir draugaujam? Įtartinai paprasta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 03 08, 22:36)
Tai rasti ten jus beveik visas lengva, prisijungus aš prie grupės ir ten visą ką, bet per sudėtinga man ten viskas, nesuprantu ko ir kur ieškoti, kas ten kaip vyksta... Žodžiu biggrin.gif Mokysiuos biggrin.gif
Tai jau čia viskas, taip mes ir draugaujam? Įtartinai paprasta biggrin.gif


taip, Opšra, mes jau draugaujam drinks_cheers.gif
jei iškiltų keblumų - klausk; nieko sudėtingo ten tikrai nėra smile.gif

beje, je t'aime, knieti papildyti aną pasisakymą. Aš galvoju, kad man labai DAUG davė įsiliejimas į šį pradžiamokslį. Sunku dabar hipotetiškai vaizduotis, bet kartais pagalvoju, kad be čia išmoktų pamokų, tam tikro kryptingumo, kurio laikosi ši tema, be čia perskaitytų minčių, turbūt būčiau nuėjusi visai kitais keliais. Ar, jei būčiau sugebėjusi iki to prisikapstyti, sustočiau atvirukų stotelėje, šventai tikėdama, kad tai finišas smile.gif Vis tik impulsą ieškoti gavau čia, o jei ir turėjau kokią nedrąsią užuomazgą, čia ir tik čia jis buvo pažadintas ir atkapstytas iš po žemių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 08 kovo 2014 - 23:15
Iks, su buteliu tobula.taiptaiptaiptaip.



Opsra, miaulonu susipazinti.



Mano nesena patirtis su juosta.

Pernai mane aplanke 21 metus nematyta sese.Pasitusinom, parodem Lietuva, isfotkinau dvi juostas.Tada jos liko guleti fotike.Pries menesi sazine pabudo, as jas nunesiau i laba, ir jas man isryskino.Atnesiau namo, pakeliui mastydama, kur skenuoti ir namie sekmingai pameciau.
Juostos, jei jus dabar skaitot, grizkit.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 08, 23:16)
Juostos, jei jus dabar skaitot, grizkit.


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ir ačiū už butelį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 08 kovo 2014 - 23:43