Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Alabama @ 2014 03 07, 11:04)
Jauciu ir as labai naiviai parasiau, todel tokios asociacijos:)
Vakar su sunumi buvom Rasos parodoje.Man jos darbai seniai labai artimi, berniukui pasakiau, kad ziuretu kaip i sapnus-patiko ir jam.
veliau nupirkom rahat lukumo ir migdolu.Vakaras pavykes:)


Baik jau biggrin.gif ; aš tik pasinaudojau proga pasigirti hihihi.gif, kad nuo pat žalios jaunystės suku sparną aplink fotografiją wink.gif
Dar daugiau!, man patiko ir šis, ir vakarykštis Tavo komentaras apie parodas/autorius, patiko tasai testas paviršutiniškumui, patiko migdolinis vakaras smile.gif Puiki idėja tokie pasidalinimai, bent jau aš užsimanau apsilankyti ten, apie ką čia paskaitau; ir nors iš užsimanymo košės neišvirsi, tą užsimanymą vis tiek laikau tam tikra investicija, impulsu ir trampampam smile.gif
Atsakyti
Inspired by Rasa D biggrin.gif

user posted image



Iks, as noriu paskaityti ta Lietuvos pionieriu:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alabama: 07 kovo 2014 - 13:24
QUOTE(Alabama @ 2014 03 07, 13:24)
Iks, as noriu paskaityti ta Lietuvos pionieriu:)


Paieškosiu wink.gif, bet negaliu pažadėti, kad rasiu cool.gif

Apie "inspiredbyrasad", paaiškėjus, kad foto konkursinė, netarsiu nė pusės žodžio dirol.gif Sapnų sezonas eina į pabaigą, nugalėtoją protingiausia būtų imti ir... susapnuoti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 07 kovo 2014 - 21:25
QUOTE(Iks @ 2014 03 07, 21:24)
Paieškosiu wink.gif, bet negaliu pažadėti, kad rasiu cool.gif

Apie "inspiredbyrasad", paaiškėjus, kad foto konkursinė, netarsiu nė pusės žodžio dirol.gif Sapnų sezonas eina į pabaigą, nugalėtoją protingiausia būtų imti ir... susapnuoti biggrin.gif

Tik jokiu budu nesusapnuok manes, nes siandien paziurejau konkursines foto-isimylejau.Labai stiprus darbai.O as tik siaip snustelejau, sazines ramybes delei.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 07, 21:43)
Tik jokiu budu nesusapnuok manes (...)


Nedarykite man, prašau, spaudimo hi.gif
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Primenu apie pavasario mainus. Registraciją baigsime pirmadienį. smile.gif
Registracija vyksta čia. 4u.gif
Atsakyti
Laba diena. Kaip gyvenat? smile.gif
Nusprendžiau pamojuoti savo uodega čia biggrin.gif
Aš gyvenu gerai. Laukiu say atviruko, bet namuose mistiškai pradingo pašto dėžės raktelis, tai nežinau, kada sulauksiu...
Lentynoje jaukinuosi tokį naują žvėrį, šiuo metu pas mus ta stadija, kai bandome įprasti vienas prie kito buvimo, tada gal pradėsime liestis ir rankomis... Iks turėtų suprasti, apie kokią stadiją kalbu biggrin.gif O say jau gali pradėti ruošti sienas ir paspartus kada nors ateisiantiems mano namų darbams biggrin.gif
Dar paskutiniu metu skaitau visokių širdžiai artimų tekstų apie fotografiją (pavyzdžiui, štai tokių). Vis dar nustembu, kiek daug galima pasakyti apie fotografijas, kur aš matau tik "faina" arba "neįdomu", bet nustembu jau mažiau, ir vietoj minties "iš kur žmonės visa tai ištraukia" dabar jau kyla mintis "ir aš kada nors taip mokėsiu" biggrin.gif
O šiaip pas mane nieko ypatingo, praš*kau LAFA parodą ir iki šiol graužiuosi kojų nagus, seilėjuosi žiūrėdama į tą nuostabią krūvą sapnų (gal man tik taip atrodo, bet lyg ir paskutiniu metu nesu pastebėjusi TOKIO aktyvumo, vis bandau susiprasti - ar čia Iks tema tokia visiems artima, ar autoritetas toks didelis, kad nesudalyvauti gerb. tamstos paskelbtame konkurse visiems rodosi nedovanotina - bet kokiu atveju, tetai Iks turbūt dažniau reikėtų užsiimti temų siūlymu biggrin.gif), verkiu kampe negalėdama dalyvauti pavasariniuose mainuose, o daugiau turbūt nieko įspūdingo ir nevyksta smile.gif
Atsakyti
Opsra bigsmile.gif , kuo vardu tas naujasis zveris?
Atsakyti
Nekrikštytas dar biggrin.gif
Vos vos jaunesnis tamstos žvėries brolis smile.gif Pradžioje buvau apsistojusi ties identišku kaip pas tamstą, bet jaunėlis papirko keletu smulkmenų, tokių kaip didesnis atsparumas aplinkos sąlygoms, pvz smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 03 08, 14:06)
Nekrikštytas dar biggrin.gif
Vos vos jaunesnis tamstos žvėries brolis smile.gif Pradžioje buvau apsistojusi ties identišku kaip pas tamstą, bet jaunėlis papirko keletu smulkmenų, tokių kaip didesnis atsparumas aplinkos sąlygoms, pvz smile.gif

Tai ne juosta vis tik? O koks objektyvas to nekrikšto? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 08 kovo 2014 - 14:39
Neee, gaila, bet kol kas ne juosta smile.gif Nusprendžiau, kad padarysiu jai tuos WB namų darbus biggrin.gif Nesijaučiu su balta spalva susipykusi, nors gerokai sutrikdė, kai nepavyko nusistatyti šito reikalo įprastu būdu... Bet jau išmokau, tai didžiuojuosi lyg kalną nuvertus būčiau biggrin.gif
Objektyvas nieko stebuklingo, 18-105, bet kol įprasiu ir tokio užteks, paskui jau kažką mąstysiu, jei ims nebetenkinti. Bet kol kas sunku įsivaizduoti, kad manęs kažkas galėtų netenkinti - nebent nuosava kreiva akis ir kreivos letenos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 03 08, 14:49)
Neee, gaila, bet kol kas ne juosta smile.gif Nusprendžiau, kad padarysiu jai tuos WB namų darbus biggrin.gif Nesijaučiu su balta spalva susipykusi, nors gerokai sutrikdė, kai nepavyko nusistatyti šito reikalo įprastu būdu... Bet jau išmokau, tai didžiuojuosi lyg kalną nuvertus būčiau biggrin.gif
Objektyvas nieko stebuklingo, 18-105, bet kol įprasiu ir tokio užteks, paskui jau kažką mąstysiu, jei ims nebetenkinti. Bet kol kas sunku įsivaizduoti, kad manęs kažkas galėtų netenkinti - nebent nuosava kreiva akis ir kreivos letenos biggrin.gif


Ot prasimušė tautinis charakteris biggrin.gif Kai skaičiau apie žvėrį, vaizdavausi, kad juosta, ir - neslėpsiu - akis jau temdė juosvi pavydo ratilai biggrin.gif Kaipmat lengviau liko kvėpuoti, kai paaiškėjo, kad ne, ne juosta smile.gif Aš irgi pradėjau nuo tokio objektyvo, dabar turbūt rinkčiausi kitaip, nors tebelaikau jį vien dėl platesnio kampo. Tiesa, užsisuku dabar itin retai. Vakar jaučiaus baisiai nelaiminga, netyčia sužinojusi, kad pažįstamas turėjo juostinį nikoną su plačiakampiu objektyvu, kurį prieš kelias dienas pigiai pardavė. Deja, ne man, nes nežinojo, kad esu suinteresuota, o aš nežinojau, kad jis kažką tokio turėjo verysad.gif

***

Alabama, kukū smile.gif Kaip Tu su rožėmis, ar nepasuoji? Aš tai išlaužiau tik visai tūūūpą ir nuobodų atviruką (ir tai tik geriausiu atveju - bijau, kad ir iki jo nelabai traukia rolleyes.gif ); kol kas 1:0 gaunu į kaulus nuo tų rožių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 08 kovo 2014 - 15:14