Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Gavau kvietimą į paštą. Įtariu, kad dėl mainų kviečia smile.gif Geografinė nuoroda nuteikė itin filosofiškai rolleyes.gif Taip smalsu, kad nors iš pamokų pabėk, deja, be šansų, rrrrrrrrrrrrrrrrrr biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 04 23, 19:29)
Laukiu nesvietiškai - nugalėtojo(s?), šampano purslų, masinių ovacijų ir tekstų!!! Noriu skaityti! Mirštu iš smalsumo! Na ir visos ten kitos grasinančios manipuliacijos, skirtos palaužti say, kad kuo greičiau atskleistų visas kortas biggrin.gif


QUOTE(Opšra @ 2014 04 23, 20:34)
Kelintą say eina miegoti?.. Aštuntą?..
Tai džiaugsmo jau šįvakar nebelaukt?.. sad.gif


o jei iš tiesų aštuntą?..smile.gif

vakar atsispausdinau visas analizes ir pradėjau atidžiai skaityti, braukytis patikusias vietas. yra tikrai stiprių momentų, smagu..smile.gif

kai viskas susivirškins, pasipasakosiu įspūdžius. tik nespurdėkit, aš ne tik analizais šiame gyvenime užsiimu smile.gif

kaip manot, kur galėčiau sudėti visas analizes, kurias leista viešinti? flickre gal, kad labai ant akių nesipainiotų?
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 04 24, 08:17)
o jei iš tiesų aštuntą?..smile.gif

vakar atsispausdinau visas analizes ir pradėjau atidžiai skaityti, braukytis patikusias vietas. yra tikrai stiprių momentų, smagu..smile.gif

kai viskas susivirškins, pasipasakosiu įspūdžius. tik nespurdėkit, aš ne tik analizais šiame gyvenime užsiimu smile.gif

kaip manot, kur galėčiau sudėti visas analizes, kurias leista viešinti? flickre gal, kad labai ant akių nesipainiotų?

Tai tada say labai anksti eina miegoti hihihi.gif

Oi, kaip tu rimtai čia į viską žiūri... Aš tikėjausi kažko panašaus į "hmmm... termino laikas... geriausia turbūt... šita!" - ir šampano purslų praėjus porai valandų nuo oficialaus laboratorijos uždarymo. Nuvertinau biggrin.gif Ir labai džiugu, kad tiek atidumo, ir labai nekantru, labaiii nekantru biggrin.gif Gero ir greito virškinimosi, tau gal kokio mezymo pasiųsti? biggrin.gif

Man flickras atrodo visai gera idėja.
Atsakyti
Aš už flickr smile.gif lyg ir laiko nebuvo,lyg ir sunku buvo,bet džiaugiuos,kad radau laiko prisėsti ir parašyti ,man patiko ,sakau Ačiū Say ir aš..... smile.gif
Atsakyti
Merginai, prašome džiaugtis mainų nuotraukomis ir flickr! Barsiuosi. cool.gif

https://www.flickr.c...157644257152752
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 24 balandžio 2014 - 11:08
QUOTE(Ka @ 2014 04 24, 10:59)
Merginai, prašome džiaugtis mainų nuotraukomis ir flickr! Barsiuosi.  cool.gif

https://www.flickr.c...157644257152752


Nesibarus biggrin.gif geriau pakartotum "IR flickr" ar "TIK flickr"? cool.gif
Esu nustebinta, kad jau gavai smile.gif Mikliai paštas susisuko!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 24 balandžio 2014 - 11:57
Ir flickr. biggrin.gif
Nėra ko stebėtis, gi pirmenybinį darei. smile.gif
Mano žmogui irgi labai patiko fotografija. wub.gif Kai pamatė, nebepyko, kad paštininkė anksti rytą pažadino. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 04 24, 12:03)
Ir flickr. biggrin.gif
Nėra ko stebėtis, gi pirmenybinį darei. smile.gif
Mano žmogui irgi labai patiko fotografija. wub.gif Kai pamatė, nebepyko, kad paštininkė anksti rytą pažadino. biggrin.gif


Nemalonu, kad pažadino biggrin.gif Bet labai malonu, kad patiko smile.gif
Atsakyti
Ka!!!!! smile.gif
Pasiėmiau. Ačiūūūū smile.gif Nuo pat ryto įtarinėjau, kad tai Tu mane kvietei į paštą smile.gif Nieko sau sutapimas, aš Tau, Tu man... Žinok, esu labai patenkinta, turėdama tą Tavo mėlynąją gėlelę - mėlynąją (laimės?) paukštę; ji jau ant sienos wink.gif, dukros "garbės lentoje", mano žmonėms irgi baisiai patiko wink.gif

Gavau štai ką:

user posted image

P.S. Ir už atviruką fainą ačiū smile.gif
P.P.S. Dar vienas sutapimas, kai tą gėlelę mačiau dar tik žydrajam ekrane, ir man norėjos cituoti ne ką kitą, o Binkį :

Vien tik mėlyna akyse.
Žemėj, ore ir danguj
Daugiau nieko nebmatysi —
Vien tik mėlyna akyse...
Užsimerksi, pamąstysi,
Nusijuoksi, o paskui —
Vien tik mėlyna akyse
Žemėj, ore ir danguj...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 24 balandžio 2014 - 19:27
aaaaee... kur analyzai? ;/
Atsakyti
Iks, oficialiai pranešu, kad kitą savaitę keliausiu į paštą ir išsiųsiu Tau atviruką. vat. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2014 04 24, 20:13)
Iks, oficialiai pranešu, kad kitą savaitę keliausiu į paštą ir išsiųsiu Tau atviruką. vat. biggrin.gif


Valio! Valio! Valio! Kaip smagu bus laukti ir sulaukti smile.gif
Atsakyti