Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(mamagute @ 2014 04 23, 11:56)
pilnatis baigėsi... ko nerimsta ligonis? biggrin.gif


Ramus jau irnesakyk.gif
... Iki Opšros vardo analizų biggrin.gif
Atsakyti
Nepamirškit, kad be analizų, vyksta ir kiti konkursai smile.gif


Terminas: 2014.03.13-2014.05.13

Taisyklės:
1. Dalyvauti gali tik atsiskaitę visus ND.
2. Laukiamos tik naujos (nearchyvinės) nuotraukos.
3. Galima suruošti daugiau nei vieną nuotrauką (kiekis neribojamas).
4. Nuotrauką kelti į SM pradžiamokslio temą ir ČIA.


Gal kažką įkvėps bendra eilėraščio nuotaika... gal tik kažkurios dvi eilutės ... gal mintis tarp eilučių... Eilėraštyje visai nėra skyrybos ženklų- susidėliokit savo nuožiūra. Ir improvizuokit, svajokit ir fotografuokit. smile.gif

aštuonkampė aikštelė nedidelis delnas žvalgybai
kaip juda pavasaris ką veikia pavasaris ką
tu gali pamatyti žmogau cirkuliuojantį orą
vyrą užmetusį meškerę moterį su skalbiniais
mažą verkiantį vaiką vyrus gurkšnojančius alų
katiną vos įžiūrimą su uodegos antena
jeigu įstengsi užuosti aitrų kvepiantį dūmą
dūmą rusenančių lapų tavo pernykščio rudens
ar įžiūrėsi mergaitę einančią tako sklastymu
o jei įžiūrėsi atspėk ką ji mąsto
eina kareiviai ir žvalgos eina dar žvitrios senutės
orus ir vienišas eina sudžiuvėlis kunigas
matai kaip du žmonės mušas, o trečias stovi ir spokso
į traktoriaus priekabą verčia pilką nugriautą sandėlį
daugel gali pamatyti nuo aštuonkampės aikštelės
jeigu diena jau skaisti ir jei netingi žiūrėti
o kol žiūrėjai pradėjo nykti akiraty bokštai
čerpių stogai tiktai vietom droviai suraudonuoja
tikras pavasaris jeigu stogų nematyti
vaizdą lengvai pasigrobia tirštėjanti žaluma
tai pastovėk dar ant kalno viską galvon susidėki
ir lig pavasario kito kietai laikyk atminty

Atsakyti
Aš liksiu be analizų, nes ne mano dienos ar kaip čia, o kai prie kryžiaus niekas nekala, tai bet kokios rašliavos, kad tik pliusas būtų nedarysiu. Prisijungsiu kai minčių bus.

Laba diena.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 04 23, 10:27)
Opšra, jeigu niekas neprieštarauja, tai pasibaigus analizų pateikimo terminui galiu visas jas paskelbti smile.gif iki dienos pabaigos laukiu žonių iš analizus pateikusių merginų apie tai, ar leidžia savo analizus paskelbti smile.gif

šiaip gavau labai fainų pasvarstymų, patiko.. man labai pasisekė pirmai tai paskaityti, va smile.gif

Neprieštarauju smile.gif labai idomu bus bigsmile.gif
Atsakyti
Mano rašliavą irgi galima skelbti :-)
Ir pačiai bus labai įdomu kitų mintis paskaityt
Atsakyti
mamagute, bene tetai galvos užtemimas?.. Prastai paruoštus analizus protingajai say rodyt negėda, o va jau su vištyčiais pasidalint tai problemos... Aš suprantu, kad Iks pas mus labai mandra ir kritiška, irgi bijau, kad prunkštels ką apie mano rašinėlį... Bet tenka aukotis, nes kitus paskaityt noriu biggrin.gif

Laukiu nesvietiškai - nugalėtojo(s?), šampano purslų, masinių ovacijų ir tekstų!!! Noriu skaityti! Mirštu iš smalsumo! Na ir visos ten kitos grasinančios manipuliacijos, skirtos palaužti say, kad kuo greičiau atskleistų visas kortas biggrin.gif
Atsakyti
Kelintą say eina miegoti?.. Aštuntą?..
Tai džiaugsmo jau šįvakar nebelaukt?.. sad.gif
Atsakyti
Žiūrovai (skaitovai) renkasi. laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 04 23, 20:29)
mamagute, bene tetai galvos užtemimas?.. Prastai paruoštus analizus protingajai say rodyt negėda,



man panašu, kad užtemimas- nesirašė visiškai smile.gif

bet vistiek prisiverčiau kažką rašyt. Ir ne dėlto, kad Say nustebinčiau. Be abejo, dėl savęs. Ir knygelių pasiėmiau, pavarčiau, paskaičiau apie kompoziciją. Ir žinau, į ką dar norėčiau pasigilint, ką išsiaiškint. Taigi , tai tik į naudą man (šiuo "duotuoju" atveju) . Atleiskit, man, egoistei rolleyes.gif

Ačiū, Say, už užduotį aciuks.gif
Atsakyti
O aš dar čia biškį kaimynams ant žaizdos druskos pabarstysiu cool.gif Mano analizai, nors ir paskubomis prieš miegą naktiniai (sako, čiurkštelti į talpą ryte geriausia...), visai nekoreguoti, nespėti net normaliai trečią kartą perskaityti, bet aš visai džiaugiuosi savo rezultatu ax.gif Tikrai ne ta prasme, kad parašiau dėmesio vertą fotografijos analizę, bet ta prasme, kad apskritai kažką parašiau, tokią paklodėlę, žiūrėdama tik į vieną paveiksliuką. Prieš pusmetį atrodė, kad aš geriausiu atveju galėčiau pasakyt "gražu" arba "meh", o vakar parašiau paklodėlę. Nugi paprotingėjau gal... biggrin.gif

***


QUOTE(mamagute @ 2014 04 23, 20:50)
Ir knygelių pasiėmiau, pavarčiau, paskaičiau apie kompoziciją. Ir žinau, į  ką dar norėčiau pasigilint, ką išsiaiškint.

Net susigėdau savo "objektyvaus tinginio" metodo... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opšra: 23 balandžio 2014 - 20:52
Opšra, Tu kad pavaizduoji Iks, tai atrodo, kad ji kažkoks temos smoryginas biggrin.gif O ji sėdi ausis suskliautusi ir irgi laukia tekstų smile.gif Džiugu, kad sudalyvavai, daros mirtinai smalsu. Mamagutė, manau, pernelyg savikritiška. Iš principo nėra čia nugalėtojų, kaip ir pralaimėjusių. Visiems, kas rašė, kas ilgėliau sustojo prie vienos ar kitos nuotraukos, tai turėjo išeiti tik į sveikatą. Tuo ir šauni rungtis. O Say ačiū už sumanymą, kuris ir patį pradžiamokslį gerokai išjudino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 04 23, 21:21)
Opšra, Tu kad pavaizduoji Iks, tai atrodo, kad ji kažkoks temos smoryginas biggrin.gif O ji sėdi ausis suskliautusi ir irgi laukia tekstų smile.gif Džiugu, kad sudalyvavai, daros mirtinai smalsu. Mamagutė, manau, pernelyg savikritiška. Iš principo nėra čia nugalėtojų, kaip ir pralaimėjusių. Visiems, kas rašė, kas ilgėliau sustojo prie vienos ar kitos nuotraukos, tai turėjo išeiti tik į sveikatą. Tuo ir šauni rungtis. O Say ačiū už sumanymą, kuris ir patį pradžiamokslį gerokai išjudino smile.gif

Na kaip gi aš galėjau nedalyvauti?.. Negražu būtų, jei tamsta vienintelė nenormalią paklodę nutiestumėt, tai teko ir man papilstyti, kad pernelyg vieniša nesijaustumėte...
Atsakyti