Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Opšra @ 2014 04 22, 23:10)
Aš ne say, bet ištyrėme. Negydytinas. Labai gaila.
biggrin.gif


Prašyčiau nepamiršti, kad tasai ligonis sėdi ND vertinimo komisijoje hihihi.gif Ir kuo labiau jisai serga, tuo labiau man gaila Tavęs biggrin.gif Beje, nuoširdžiai bebe.gif

***

Hytka, dieniniam variante man dar ir objektų čiuožimas (ar čiuožimo įspūdis) kliūna. Apskritai, kai personažai išdėstyti taip vienakryptiškai (žiedas, ąsočio nosis, kiaušinio smaigalys), gana keblu išvengti įspūdžio, kad jie visi ten link ir traukia, į ką "žiūri". Variantas dirbtiniame apšvietime jau stabilesnis; vis tik atkreipčiau į tai dėmesį dėliojantis daiktelius, taip išvengtum nuobodulio, vaizdas, manau, pagyvėtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 23 balandžio 2014 - 07:15
Su visa derama pagarba analizių pramogos autorinėms teisėms, taisyklėms ir visam kam -

obettačiaujeigu slapto analizių pristatymo tikslas buvo neatbaidyti potencialių dalyvių kitomis, jau parašytomis, analizėmis, tai gal po viso termino, nugalėtojo aplaistymo šampanu ir visų kitų linksmybių paskelbti visas, o ne tik laimėjusią, analizes būtų nieko tokio? Na, nebent kažkas iš dalyvių labai nenorėtų viešintis, ką ten say į ausį šnibždėjo, bet, jei turėjo nors menką viltį laimėti, žinojo, kad vis tiek pasiviešins...

Nes na, kaip kažkas ir minėjo, būtų tikrai labai įdomu paskaityti, ką tuose paveikslėliuose matė paprasti (daugiau ar mažiau, na, ne protingi ir edukuoti menotyrininkai) žmonės, kas užkliuvo, kaip ten tos šviesos su kompozicijom atrodė ir taip toliau, ir panašiai.

Pretty please with a cherry on top ax.gif biggrin.gif


*** (mokausi iš protingų! biggrin.gif)

QUOTE(Iks @ 2014 04 23, 07:13)
Prašyčiau nepamiršti, kad tasai ligonis sėdi ND vertinimo komisijoje hihihi.gif Ir kuo labiau jisai serga, tuo labiau man gaila Tavęs biggrin.gif Beje, nuoširdžiai  bebe.gif

Po tokių grasinimų, man atrodo, teks man eiti su kitom ND atsiskaičiusiom tetom draugautis, jos mažesnės priekabos nei tamsta sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opšra: 23 balandžio 2014 - 09:05
Opšra, jeigu niekas neprieštarauja, tai pasibaigus analizų pateikimo terminui galiu visas jas paskelbti smile.gif iki dienos pabaigos laukiu žonių iš analizus pateikusių merginų apie tai, ar leidžia savo analizus paskelbti smile.gif

šiaip gavau labai fainų pasvarstymų, patiko.. man labai pasisekė pirmai tai paskaityti, va smile.gif
Atsakyti
Neprieštarauju. smile.gif
Atsakyti
prieštarauju biggrin.gif
Atsakyti
mamagute, nu kodėl linksmybes gadini? sad.gif biggrin.gif
Jei yra tokių, kurie nenori savo analizių su savo nicku sieti, galima gi paskelbti tik laimėtojo paklodę ir nicką, o tada tiesiog sudėti likusias analizes nenurodant autoriaus (aišku, aš nežinau, kiek jų yra, jei kokios trys, tai gal ir nelabai didelis užslaptinimas gaunasi biggrin.gif).

Žodžiu, aš noriu paskaityti. Labai noriu biggrin.gif Negi man teks savo analizių konkursą skelbti, kad gaučiau tokį džiaugsmą? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 04 23, 10:52)
Negi man teks savo analizių konkursą skelbti, kad gaučiau tokį džiaugsmą? biggrin.gif


matomai tai vienintelė išeitis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 04 23, 09:52)

Žodžiu, aš noriu paskaityti. Labai noriu biggrin.gif Negi man teks savo analizių konkursą skelbti, kad gaučiau tokį džiaugsmą? biggrin.gif



QUOTE(mamagute @ 2014 04 23, 10:09)
matomai tai vienintelė išeitis biggrin.gif


lotuliukas.gif

mamagute, rimtai neskelbti Tavosios?
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 04 23, 11:14)
lotuliukas.gif

mamagute, rimtai neskelbti Tavosios?


analizai buvo paimti ne laiku ir paskubomis... Jokios išvaizdos ir gero ... nebus schmoll.gif Taigi nesu patenkinta. Bet norėjau atsiskaityt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 04 23, 09:34)
Neprieštarauju.  smile.gif

QUOTE(mamagute @ 2014 04 23, 09:47)
prieštarauju biggrin.gif


O už ligonį lai nusprendžia globėjai ax.gif


Papildyta:
QUOTE(mamagute @ 2014 04 23, 10:25)
analizai buvo paimti ne laiku ir paskubomis... Jokios išvaizdos ir gero ... nebus schmoll.gif Taigi nesu patenkinta. Bet norėjau atsiskaityt smile.gif


Esu tikra, kad visi analitikai apie savo analizus galvoja lygiai tą patį biggrin.gif
Bent jau ligonis tikrai jaučiasi kraują ne iš tos venos (ir ne patį mėlyniausią) atidavęs smile.gif Ir dar tokiais kiekiais, kad galėjo ir nukraujuoti netyčia hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 23 balandžio 2014 - 11:44
QUOTE(sayonara @ 2014 04 23, 10:27)
Opšra, jeigu niekas neprieštarauja, tai pasibaigus analizų pateikimo terminui galiu visas jas paskelbti smile.gif iki dienos pabaigos laukiu žonių iš analizus pateikusių merginų apie tai, ar leidžia savo analizus paskelbti smile.gif

šiaip gavau labai fainų pasvarstymų, patiko.. man labai pasisekė pirmai tai paskaityti, va smile.gif


neprieštarauju smile.gif

Kristalinės, ačiūūū už mainų nuotraukytę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mangute: 23 balandžio 2014 - 11:46
QUOTE(Iks @ 2014 04 23, 12:42)
O už ligonį lai nusprendžia globėjai ax.gif
Bent jau ligonis tikrai jaučiasi kraują ne iš tos venos (ir ne patį mėlyniausią) atidavęs smile.gif Ir dar tokiais kiekiais, kad galėjo ir nukraujuoti netyčia hihihi.gif


pilnatis baigėsi... ko nerimsta ligonis? biggrin.gif
Atsakyti