Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Aš kaip visada tamstai pritariu. Ir man ko tais fotografijos nėra vienodos, kurios buvo pateiktos analizei. smile.gif

Jei nėra noro analizuoti, na, tai būtinai atsiras noro pasikabinėti. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 04 14, 11:01)
apie Analizės konkursą.

Esu nusivylusi smile.gif Gavau tik tris analizes. Neįdomu? Per sunku? Paskubėjot pareikšti nuomones, kad dalyvausit, o paskui neberadot laiko ar jėgų?

Demotyvuoja smile.gif
Papildyta:
nesinori spėlioti, nes tikriausiai vis tiek neatspėsiu, ale gal duotum detalių - kur paroda, kieno, ką įžvelgei, kaip jauteisi ir pan. smile.gif


Say, o mano tarp jų yra?

Iš tikro man be galo sunku analizuoti fotografiją, todėl norėčiau kuo daugiau tokio tipo ale konkursų, ar kaip čia juos pavadinti, nes tuomet aš galbūt prasilauščiau matyme ir savo minčių išsakyme.

Ačiū Say 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2014 04 16, 10:30)
Say, o mano tarp jų yra?

Iš tikro man be galo sunku analizuoti fotografiją, todėl norėčiau kuo daugiau tokio tipo ale konkursų, ar kaip čia juos pavadinti, nes tuomet aš galbūt prasilauščiau matyme ir savo minčių išsakyme.

Ačiū Say  4u.gif


yra, gavau, ačiū smile.gif
Atsakyti
Siūlyčiau vistik tom, kas sutiktų, analizes ir čia brūkštelti.
Mokotės vieni/os iš kitų.

Galbūt daugiau kas būtų sudalyvavę Sayonaros užduotyje, bet jei niekada neišsakė savo minčių apie vieną ar kitą fotografiją raštu, ar neskaitė kitų, žemiškų žmonių, o ne dažnai apie fotografiją ar apskritai meną rašančių žmonių minčių.. Tad galbūt ir sunku žengti tą pirmą žingsnį. Skaityti jau išsakytas mintis, įsigilinti į jas, tikrai padėtų ir kitąkart dalyvių gal jau daugiau būtų.


Pačiai pradžiai nebūtina išsamią analizę rašyti. Kam taip nesiseka, pažerkit padrikus žodžius... Tiesiog tokius žodžius, kurie apibūdintų jūsų jausmus žiūrint į vieną ar kitą foto. Tokius padrikus surašykit vienai, antrai foto. Galų gale pasirinkit vieną foto dviem dienom ir kiekviena is papildys žodžių kratinį kažkuo nauju. Paskui galima bandyti žodžius į sakinius jungti. Taip ir gims analizė.


Sebastiao Salgado. Sahel

Skausmas. Pagalba. Viltis. Dvejonės. Kodėl? Išeitis. Patirtis. Ne. Stiprybė. Pasitikėjimas. Skausmas. Viena. nePalūžti. Gyvenimas. Laikas. Gydo? tikĖjimas. Netektis. Dulkė. Vėliau. Anksčiau. Pasidalinti. Ašara. Duženos. Sielos veidrodis. Tyla. atsistoti.
user posted image

Tad imkit Sayonaros pasiūlytas foto ir joms surašykit tokius padrikus žodžius. Kas pradės, kas papildys.... Naudos tikrai bus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kodėlčius: 16 balandžio 2014 - 17:42
...

Koks čia pradžiamokslis, čia jau patyrę fotografai... Nusipirkau aš NIKON 3200, ir nemoku fotografuoti. Nuotraukos išeina kaip su "muiline", kai kurios išsilieję. Nuo ko pradėt...? Kur pasiskaityti?, visą 100 temų smile.gif
Atsakyti
Pradėti nuo instrukcijos, ND mūsų tikrai nėra sunkūs. Tik estetikos reikalaujam. Meninės vertės neprašom. Aišku nepakenktų, bet... biggrin.gif
Nebijok taip mūsų. smile.gif 100 temų perskaityti nereikia, pakaks nuo 100-osios kokias 10 maždaug. Paskutinėse temose abejoju ar rasi reikiamos info. g.gif

Juostininkės, help. Dideliame liūdesy dabar esu. Fotografavau Canon eos500 ir rezultatas toks - keli kadrai yra, daugybė juostos tuščia, vėl vienas yra, n nė žymės. Kas per problema? unsure.gif
Vieną juostą kuo puikiausiai išfotografavau, dabar antra su tuo buvo fotografuojama. Baterijos neišsekę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 16 balandžio 2014 - 20:29
O gal tas NIKON 3200 toks prastas? Nors girdėjau neblogų atsiliepimų. Labai viliuosi, kad tai tik mano nemokšiškumas.
Atsakyti
Nėra prastos technikos, yra tik nepatyrusi akis, nepratusios rankos ir aišku niekada neužsipildantis vidus. smile.gif
Atsakyti
Ačiū, Jūs mane paguodėt. Gal dar trumpai kas žinote, ką reiškia ant objektyvo esantys A arba M? Ir kaip priverstinai išjungti blykstę (toje pasirinktoje programoje)? Ta prasme, kad nepasirinkti vaiko rėžimo ir pan.? Gal kas žinote? Skaitysiu instrukciją, klausiu dėl to, kad gavau fotoaparatą tik šiandien, o rytoj renginys, tai ekstra reikia info.


Atsakyti
A bus autofokusas, objektyvas pats fokusuos. M įjungus reikės ranka sufokusuoti, sukti žiedą kol atsiras ryškumo zona. Blykstę per meniu galima išjungti, arba tame pagrindiniame arba eiti giliau į fotoaparato nustatymus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunaite @ 2014 04 16, 21:42)
Ačiū, Jūs mane paguodėt. Gal dar trumpai kas žinote, ką reiškia ant objektyvo esantys A arba M? Ir kaip priverstinai išjungti blykstę (toje pasirinktoje programoje)? Ta prasme, kad nepasirinkti vaiko rėžimo ir pan.? Gal kas žinote? Skaitysiu instrukciją, klausiu dėl to, kad gavau fotoaparatą tik šiandien, o rytoj renginys, tai ekstra reikia info.

Blykste neisijungs, jei ratuka pasuksite ant M arba A, bet ten reikia nustatymus paciai suziureti, kitu atveju oi kaip liesis viskas smile.gif Jei tik antra diena, tai gal rinkites Auto arba kad ir ta Child rezima, kiek pamenu man jis su blykste is siek tiek toliau visai neblogai fotkindavo, t y neisdegindavo blyno ant kaktos. O ND atlikti reikia, tada laaabai daug dalyku paaiskes. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suprem: 16 balandžio 2014 - 21:04
Sakykit, o man durnei, kiek paskaičius ir pramokus išeis gražių nuotraukų padaryt su NIKON 3200? Šiaip esu visai nepatyrusi. Tik turiu daug fotografų albumų ir žaviuosi tomis foto. Kaip paveikslai. Bent jau sugebėčiau renginio foto padaryt... Ačiū Jums, klausysiu nurodymų smile.gif
Tik jau tema turėtų būt nebe fotografijos pradžiamokslis 4u.gif Jūs jau čia pažengę gerokai.

Atsakyti