Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

sveikos

Kam įdomu, kviečiu užsukti į mano blog'ą, skirtą mano foto projektui (nėštumas, gimdymas ir šeima, praėjus keletui savaičių po gimdymo), viskas studijoms, mano anglų kalba gana sunki, prašau labai nekritikuoti, rašiau sausai, o gal ir klaidų privėliau blush2.gif

Nuotraukos irgi..tokios...visokios biggrin.gif bet kritika laukiama. Fotografavau dvi moteris, tad reikia atsirinkti kas prie ko tame blog'e, bet gal nebus sunku.

BLOG'as
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2014 03 04, 19:53)
Kažkaip galvojau, kad pratęsei sapnus  g.gif Turbūt būsiu užsisapnavusi  biggrin.gif

Sapnas


Taip, pratesiau, lyg iki kovo 10. Tad laiku susapnavai smile.gif
Atsakyti
jėėėė, spėjau biggrin.gif sapnas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2014 03 05, 15:54)
jėėėė, spėjau biggrin.gif sapnas



Oooooohhhhh wub.gif



Na ne sapnas, bet

user posted image



http://www.youtube.c...h?v=pKhfoKOTwZY
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alabama: 05 kovo 2014 - 16:18
Formatas kažkoks keistas, nei kvadratas, nei tvarkingas horizontalus. smile.gif
Bet turinys tai vau! O jos akys kaip spindi!

Je t'aime, nuostabus sapnas! wub.gif
Atsakyti
Neformatinis formatas, Ka:)


Buvau vakar Viksraicio parodoje, bet irodymai gedingi-telefone ir labai prastos kokybes.Labai nuliudau neradus Luckaus knygos, o zadejo, kad tures.

Siandien, jei viskas bus gerai, eisiu cia-
https://www.facebook...72399382988230/



Dar siek tiek grazios D.
user posted image
Atsakyti
koooookio ji grožio wub.gif man ir aplinka patinka, ir spalvos - viskas labai dera.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 06, 13:11)
Buvau vakar Viksraicio parodoje, bet irodymai gedingi-telefone ir labai prastos kokybes.Labai nuliudau neradus Luckaus knygos, o zadejo, kad tures.


Ir..? Kokie įspūdžiai liko po Vikšraičio? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 06 kovo 2014 - 15:07
QUOTE(Iks @ 2014 03 06, 15:03)
Ir..? Kokie įspūdžiai liko po Vikšraičio? ax.gif

Na..as esu didele Rakausko gerbeja ir vis dar esu apzaveta jo Vilniaus ir Kauno siokiadieniais bei Zydejimu, o dar savo bibliotekoje radau storiausia jo knyga, kuria ilgai varciau ir dar vartysiu(i rankas neduoda).Apibudinti galiu vienu zodziu-доброта.Butent tas gerumas pas ji visur ir tiesiai i sirdi.

Na o Viksraitis:)Man jo foto tikrai idomios, su uzuojauta ir sarkazmu, bet tai ne visai mano melanchoniskam temperamentui ir polinkiui neigti/ignoruoti/nepastebeti tam tikra gyvenimo dali:)Gal Viksraitis yra testas pavirsutiniskumui?
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 06, 15:36)
Na..as esu didele Rakausko gerbeja ir vis dar esu apzaveta jo Vilniaus ir Kauno siokiadieniais bei Zydejimu, o dar savo bibliotekoje radau storiausia jo knyga, kuria ilgai varciau ir dar vartysiu(i rankas neduoda).Apibudinti galiu vienu zodziu-доброта.Butent tas gerumas pas ji visur ir tiesiai i sirdi.

Na o Viksraitis:)Man jo foto tikrai idomios, su uzuojauta ir sarkazmu, bet tai ne visai mano melanchoniskam temperamentui ir polinkiui neigti/ignoruoti/nepastebeti tam tikra gyvenimo dali:)Gal Viksraitis yra testas pavirsutiniskumui?


Priminei. Kadais "Lietuvos pionieriui" cool.gif rašiau recenziją apie R.Rakausko fotonovelių knygą ("Vilties šviesa") smile.gif Baisiai norėčiau paskaityti, ką tose foto pamačiau, išskaičiau, išjaučiau "pionierišku" biggrin.gif protu ir širdim, bet nesu tikra, ar dar turiu kur tą numerį. Jaučiu, būtų linksmas skaitymas smile.gif

***

Parolimpiniai labdariai, apdovanojimų atvirukai išsiųsti 4u.gif , tikiuos, Lietuvos paštas nepradaigins nė vieno
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 03 07, 08:02)
Priminei. Kadais "Lietuvos pionieriui" cool.gif  rašiau recenziją apie R.Rakausko fotonovelių knygą ("Vilties šviesa") smile.gif Baisiai norėčiau paskaityti, ką tose foto pamačiau, išskaičiau, išjaučiau "pionierišku" biggrin.gif protu ir širdim, bet nesu tikra, ar dar turiu kur tą numerį. Jaučiu,

Jauciu ir as labai naiviai parasiau, todel tokios asociacijos:)


Vakar su sunumi buvom Rasos parodoje.Man jos darbai seniai labai artimi, berniukui pasakiau, kad ziuretu kaip i sapnus-patiko ir jam.
veliau nupirkom rahat lukumo ir migdolu.Vakaras pavykes:)
Atsakyti
cia skaitos "pradzimokslis" ? o tai kaip tada atrodytu "prof" nuotraukos doh.gif

grazu thumbup.gif ir pas megejas pafotkint esu, bet dar mokytis ir mokytis man... neseniai fotika isigyjau.... sioki toki....

portretiniu - meniniu nedarau, tik savo vaikus pyskinu biggrin.gif.. na gal kada i gamta iseisiu "papyskint" wink.gif
Atsakyti