Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Ka @ 2014 04 14, 11:14)
Aš neseniai baigiau nemalonias analizes, tad bandysiu suspėti atlikti mane palietusios fotografijos malonią analizę ir tau atsiųsti.  smile.gif
Paroda prospekto galerijoje. Būtinai visos aplankykit!  mirksiukas.gif Gėris tie kabantys darbai.  wub.gif

Ypač likau sužavėta Kristinos Sereikaitės "Nekaltybe" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 04 14, 11:14)
Aš neseniai baigiau nemalonias analizes, tad bandysiu suspėti atlikti mane palietusios fotografijos malonią analizę ir tau atsiųsti.  smile.gif
Paroda prospekto galerijoje. Būtinai visos aplankykit!  mirksiukas.gif Gėris tie kabantys darbai.  wub.gif


nagi laukiu laukiu, labai smagu būtų kuo daugiau analizių perskaityti smile.gif
tikiuosi, Tavo analizai visi geri.
Atsakyti
Laba,

fotografijų analizės nepateiksiu smile.gif Pripažinsiu tik viena foto buvo apie kurią norėčiau pakalbėti, bet tokia skaudoka tema, kad ir nuo fotografijos nukrypčiau bekalbėdama. Tad pati su savim pasišnekučiuosiu ir užteks.

Prospekto galerijoje man Mildos darbai sužavėjo. Iš to salės kampučio nesinorėjo net išeiti. Dukart mačiau, bet dar norėčiau sugrįžti. Jei kada būtų atvirukų su jos darbais pagalvokit apie mane, ok?

Kadangi bendri susiėjimai labai faini ir tikrai daug duoda, pamąstėm, kad norim dar vieną suorganizuoti. Laiko apmąstymams tikrai nemažai yra. Susitinkam Paris Photo 2014. Taip taip, Paryžiuje. Lapkričio 13-16dienomis. Programa bei autoriai jau surašyti Paris Photo puslapyje, peržiūrėkite autorius ir tikrai užsidegsite noru pamatyti jų darbus iš arčiau, pajusti tą kvapą gniaužiantį jaudulį einant iš vienos mažulytės erdvės į kitą.

Jei užsakinėsite dabar skrydžius, dar ir sutaupysite. Tikrai galima rasti gerų pasiūlymų.
Tad pamąstykit ir junkitės. Išgersim kavos Paryžiuje.
Atsakyti
say, o jei nors kiek pratęstum analizių terminą?..
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 04 15, 01:21)
say, o jei nors kiek pratęstum analizių terminą?..


žinoma, jei tik yra norinčių smile.gif tinka balandžio 23 d. 12 val.?
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 04 15, 07:27)
žinoma, jei tik yra norinčių smile.gif tinka balandžio 23 d. 12 val.?


tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 04 15, 06:27)
žinoma, jei tik yra norinčių smile.gif tinka balandžio 23 d. 12 val.?

Ačiū!!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 04 15, 01:21)
say, o jei nors kiek pratęstum analizių terminą?..


QUOTE(Opšra @ 2014 04 15, 12:37)



Įtartinai Tu man čia tokia lakoniška staiga g.gif
Ar prieš gera? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 04 14, 11:01)
apie Analizės konkursą.

Esu nusivylusi smile.gif Gavau tik tris analizes. Neįdomu? Per sunku? Paskubėjot pareikšti nuomones, kad dalyvausit, o paskui neberadot laiko ar jėgų?

Demotyvuoja smile.gif


manau, per sunkios foto, ir labai visos na odno lico.
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 04 15, 14:37)
Įtartinai Tu man čia tokia lakoniška staiga g.gif
Ar prieš gera?  biggrin.gif

Taupau iškalbą analiziams cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opšra: 15 balandžio 2014 - 17:16
QUOTE(Maggie @ 2014 04 15, 16:18)
manau, per sunkios foto, ir labai visos na odno lico.


atėjus terminui pats laikas tai pasakyti smile.gif
Atsakyti

keista išgirsti, kad per sunkios foto. manau, norint ir stengiantis visiškai įmanoma pasirinkti vieną foto iš penkių ir ją išanalizuoti, net jei ji nepatinka. tai investicija į save, protinis pratimas, galų gale – iššūkis. o Tu štai termino dieną ateini ir pasakai – per sunkias ir per vienodas foto įdėjai smile.gif Tu analizę geriau atneštum..

kas yra per sunkios? per sunkios analizuoti? kodėl? kokios foto būtų ne per sunkios? galima pavyzdžiais – ateičiai, jei šis pratimas kartosis?

gavau kelias analizes – grynai asmeniškai vertinant, žmonės giliai ir savitai pasižiūrėjo, malonu matyti, kaip kažkas stengiasi, matosi, kad daro tai dėl savęs, nes jiems tai įdomu. vadinasi, įmanoma. ir įmanoma ne įtikti mano pasikėlusiai didenybei (kaip nors panašiai ir dar kitaip už akių būnu aptariama smile.gif ), o padaryti tai dėl savęs. skirti laiko kažkam, į ką įsigilinus galima gauti naudos savo vidiniam pasauliui, tos naudos siekti, jos norėti ir ja pasinaudoti. merginos kartais įdeda nuostabių pavyzdžių, kuriuose galima paskęsti ir pasisemti (bent jau aš tuo dažnai ir užsiimu, ačiū), panaudoti patirtas emocijas vėlesnėje saviraiškoje.

todėl tokių foto analizei tikriausiai niekada nedėsiu smile.gif
user posted image

kodėl? nes jose įžvelgiu estetiką, kokybę ir, na, kokią vieną plokščią emociją, vieną sluoksnį, empatijos nereikalingumą, neįsitraukimą asmeniškai.

ką aš šioje temoje stengiuosi daryti, nors niekas to neprašo (todėl tai darau visų pirma dėl savęs) – pačiai sau ir kitiems rodyti man asmeniškai artimos fotografijos daugiasluoksniškumą, gilumą, saviraiškos galimybes, įkvepiantį matymą, emocijas, faktą, kad vienas sustabdytas kadras gali priversti sukti galvoje vaizdų krūvas, mąs-ty-ti. todėl ir zirziu dėl parodų lankymo, skaitymo, nuolatinio ir plataus domėjimosi, dedu ne tik foto, bet kartais - ir tekstus. kam įdomu, tas pasiima – juk neprivaloma; čia ne mokykla su patvirtinta programa. ir kitas skatinu dalintis viskuo, net ir tuo, kas galbūt šokiravo, sukėlė atstūmimo reakciją, sužavėjo iki negalėjimo ar iššaukė kokias kitas sudėtingesnės emocijas, o ne tik „gražu, patinka, tai skrolinam toliau“. nes kiekvienas susimąstymas (t.y. automatiškas neatmetimas) skatina aktyviau veikti mūsų precious brain, argumentuoti, motyvuoti pačioms sau, analizuoti savo reakcijas, kas neabejotinai padeda pažinti save ir pasaulį.

o šiame procese, mano asmenine nuomone, lengva būti ir neturi. bent jau aš niekada lengvų kelių nesiūlau, et smile.gif

čia, žinoma, pateikiu savo supratimą, kuris paremtas ilgamečiu domėjimusi, kokią įtaką mūsų gyvenimams daro mąstymo procesai biggrin.gif (čia buvo Vasia, tfu, t.y. sarkazmas)
Atsakyti