Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2014 04 10, 10:56)
tiesa, vakar gavau atviruką už aplankytą Kaune Arno Fischer parodą, ot smile.gif

Nu nieko sau doh.gif Aš net du kartus buvau ir nė vieno negavau biggrin.gif
Ne ne, viskas ok wink.gif rodyk, geriau kokį tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2014 04 10, 22:19)
Nu nieko sau doh.gif Aš net du kartus buvau ir nė vieno negavau biggrin.gif
Ne ne, viskas ok wink.gif rodyk, geriau kokį tongue.gif


blogai gyreisi tikriausiai smile.gif
Atsakyti
O kas man išsiųs atviruką. šiandien ir ryt žadu aplankyti vieną parodą. du kartus, kad atvirukų daugiau būtų biggrin.gif

vakar norėjau daugiau ką susitikti, bet su kiekvienu sutiktu žmogum kavos išgėriau. šiandien prašysiu visur stiklinės vandens. Padauginau truputėlį kavos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kodėlčius: 11 balandžio 2014 - 06:50
Cha, dabar berods susigaudziau kas tas Kodelcius yra biggrin.gif
Atsakyti
Jei yra norinčių pasimeetinti šiandien po geros valandėlės, tai SBM, Yvette ir dar nežinau kas... tad centre (Vilnius) mielai pasimatytų wink.gif
Manau,kad turit kas nors SBM nr ir susiekit su ja wink.gif Nežinau ar aš prisijungsiu, per daug man veiksmo per vieną dieną, bet jei pavyks mielai pasimatysiu irgi ax.gif
Atsakyti
sveikos,

kas atsakys į klausimą kaip vadinasi fotografavimas su mirusiu žmogumi?

user posted image
Atsakyti
Ateinu su žiedais.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2014 04 11, 13:06)
sveikos,
kas atsakys į klausimą kaip vadinasi fotografavimas su mirusiu žmogumi?


post mortem fotografija
Atsakyti
IV ND
bandau horizontaliai, bet man pačiai gal vertikalus variantas labiau patinka.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Kodelciau, o as taip ir nesulaukiau adreso, mano atvirukas ne kiek uz aplankytas parodas, bet siaip labai noretu Tave pasiekt biggrin.gif
Iks, atleisk, mano atvirukas veluoja ir dar truputi veluos, bjaurus laikas dabar, laiko sau sunkiai randu, atviruku ruosiniu neturiu, nes kiekvienam individualiai sukuriu, juk geriau veliau, nei niekada, ar ne? biggrin.gif
Atsakyti
Trixy, kas per plemukas nuotraukoje?kitas dalykas uzkliovo-horizontas.susidaro ispudis,kad ciuozia nuo stalo puosmenos.Fono spalva graziai susiderina su puodelio spalvomis, bet nematau rysio tarp dezutes ir puodelio.nuotraukos siek tiek tamsokos.manau, perdarytum be vargo.
Atsakyti
beje, aciu Kodelciau uz tuos zodzius ir pati atviruka labai labai smile.gif
Atsakyti