Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

erikamaja, aciu 4u.gif na va, pavadinau projekta "Rainbow family" ir spalvas eliminavau biggrin.gif grazumelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2014 03 30, 16:20)
erikamaja, aciu 4u.gif na va, pavadinau projekta "Rainbow family" ir spalvas eliminavau biggrin.gif grazumelis biggrin.gif

man atrodo spalvos jaučiamos žiūrint net į juodai baltas šios serijos nuotraukas smile.gif tikrai yra šaunių portretų.
Atsakyti
QUOTE(Kodėlčius @ 2014 03 30, 13:17)
pabuvimu parodoje pati save apdovanojai.
Vat už įspūdžius iš parodos galėčiau apdovanoti

Jei Iks duotų adresą, mielai brūkštelčiau jai atviruką. Nesu nei manijakas, nei plėšikas, adresų taip pat nepardavinėju.
Je T`aime taip pat mielai brūkštelčiau kelis žodžius, jei pasidalintų adresu.


kai aš kitas užverčiu atvirukais, tai viskas taip ir turi būti, o kai man kokį atvirukėlį už begalinį gerumą, tai jau sąlygos schmoll.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 03 30, 18:54)
kai aš kitas užverčiu atvirukais, tai viskas taip ir turi būti, o kai man kokį atvirukėlį už begalinį gerumą, tai jau sąlygos  schmoll.gif

biggrin.gif


juk žinai, kad tiems, kurie patinka, sunkiau būna biggrin.gif
Užrašysiu visoms trims. Bet nebūtinai fotografinį atv.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 03 30, 11:56)
tikrai paviešinsiu vieną - laimėjusią. dėl kitų bus matyt smile.gif
dėl dalyvavimo - čia jau kaip kam išeina. aš tai skatinu imtis sunkios užduoties, o ne dėt į krūmus, nes sunku, nemoku, kitos gal geriau moka, bla bla bla tongue.gif

Suprantu, kad tai labai nemažai darbo reikalautų, bet ar galima tikėtis nors kažkokio feedbacko, dalyvaujant konkurse? Ar vienintelis feedbackas bus "(ne)laimėjai"?
Nes laimėti net nepretenduoju, apie dalyvavimą vis dar mąstau, dalyvavimo naudą matau, bet dar didesnė būtų tuo atveju, jei į tuos bandymus kažką pasapalioti kas nors pirštu baksteltų, kur nusišnekėta, o kur ne visai smile.gif
Atsakyti
Grazu ir silta 4u.gif
Atsakyti
Penktadienį (balandžio 4d.) 11val., jei yra norinčių pasimatyti, tad galime susitikti prie foto galerijos, senamiestyje wink.gif
Atsakyti
QUOTE(trixy @ 2014 03 28, 22:07)



Laukiu dar dviejų TAIP arba Ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 03 31, 10:34)
Suprantu, kad tai labai nemažai darbo reikalautų, bet ar galima tikėtis nors kažkokio feedbacko, dalyvaujant konkurse? Ar vienintelis feedbackas bus "(ne)laimėjai"?
Nes laimėti net nepretenduoju, apie dalyvavimą vis dar mąstau, dalyvavimo naudą matau, bet dar didesnė būtų tuo atveju, jei į tuos bandymus kažką pasapalioti kas nors pirštu baksteltų, kur nusišnekėta, o kur ne visai smile.gif


hmz....

matai.. jeigu būčiau profesionali menotyrininkė, tai gal ir galėčiau pasakyti, kur nusišnekėta, bet aš tokia pati, kaip Jūs savamokslė, todėl nedrįsčiau baksnoti pirštu apie nusikalbėjimus. čia gi ne mokykla ir ne diktantai, kur galima ištaisyti akivaizdžias gramatikos klaidas. temoje tiesiog atsiranda tai vienas, tai kitas koordinatorius, bet nepaverskime to šūle su griežtomis taisyklėmis ir viena teisingai tiesa kaip Drąsos kelio smile.gif Dar jeigu apie foto galiu ką nors protingesnio kartais pasakyti, tai rašinėlių struktūros ar turinio tikrai nenagrinėsiu. galų gale, pagailėkit - įsivaizduoji, kiek laiko tam turėčiau skirti?.. doh.gif

todėl, jeigu kažkas ypatingo kris į akį kaip galimybė sureflektuoti asmeniškai, tai pagalvosiu - jei leis galimybės ir laikas, bus galima kažkaip atsiliepti, bet privalomų analizių analizių nesutinku padaryti. Nes prievarta įsipareigočiau ir kankinčiaus.
Atsakyti
QUOTE(trixy @ 2014 03 31, 12:42)
Laukiu dar dviejų TAIP arba Ne  4u.gif


Taip smile.gif
Atsakyti
Trixy, taip
Atsakyti
QUOTE(virdzzinija @ 2014 03 29, 23:26)


QUOTE(viktorija09 @ 2014 03 31, 18:34)


QUOTE(lunameja @ 2014 03 31, 20:19)
Trixy, taip


ačiū smile.gif
Atsakyti