Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

trečias ND

100mm
user posted image

150 mm
user posted image

230 mm
user posted image
Atsakyti
QUOTE(trixy @ 2014 03 28, 22:07)
trečias ND




taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2014 03 24, 17:06)

Šauniai. Sužiūrėjau su didžiausiu malonumu. Spalvotos man labai skaniai susižiūrėjo, tinka čia spalvos, oi tinka.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikamaja: 29 kovo 2014 - 23:31
labas smile.gif

Ruoškit atvirukus, buvau Kaune Arno Fischer parodoje, kas trokšta mane apdovanoti? smile.gif

Ir buvau ne viena, o su temos drauge. Kas nori ir ją apdovanoti? smile.gif

Beje, ten kabo viena iš nuotraukų, kurios duotos analizei:

user posted image

Atsakyti
Iks atgalinio adreso ant prizinio atviruko nenurodė tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 03 30, 09:47)
labas smile.gif

Ruoškit atvirukus, buvau Kaune Arno Fischer parodoje, kas trokšta mane apdovanoti? smile.gif

Ir buvau ne viena, o su temos drauge. Kas nori ir ją apdovanoti? smile.gif

Beje, ten kabo viena iš nuotraukų, kurios duotos analizei:

user posted image

o paskui paviešinsi analizes?
Aš neapsiimu analizuot, ba nemoku ir man gan sunkios nuotraukos atrodo smile.gif
Atsakyti
Sveiki gyvi, su laikrodžiais nesusipykot? biggrin.gif
Temos draugė varto akis, duodama suprasti, kad atvirukas galutinai įprasmintų ir šiaip VISAIS aspektais nuostabų šeštadienį Kaune tongue.gif
Je t'aime, sekei mūsų karštomis pėdomis? cool.gif ar šiaip nesiskundi aiškiaregyste? smile.gif Žinok, Tavo žinutę leidžiu sau traktuoti kaip atvirą šantažą biggrin.gif ir skubėsiu raityt AŽ su savo adresu, kol nepersigalvojai smile.gif Įspėju ir kitą temininkę smile.gif , kad be jos atviruko niekaip nenurimsiu!
Kiek pavydu Kaunui, pritraukiančiam šitokias parodas. Jau ko neteko daryti ten atsibeldus, tai - gailėtis smile.gif Tikra šventė vienu ypu pamatyti tiek daug gerų darbų, varvinti seilę ir truputį pavydėti autoriui, sugebėjus pagauti TĄ momentą, surikiuoti kalbančias, žiūrovą už pakarpos kaipmat griebiančias kompozicijas, "pažerti" tokį apetitišką grūdą, nustebinti. Džiaugiuos gavusi progos detaliai patyrinėti Say konkurso nuotrauką ir išspęsti kelias lygtis su nežinomaisiais smile.gif
Patikusių, užkabinusių, sustabdžiusių darbų nesuskaičiuočiau ant rankų pirštų. Kad ir šis -

user posted image

- tiesiog žudantis tobula kompozicija, išbaigtumu, šitokia vienalyte ir grafiška linijine perspektyva, čia tiek pažerta prasmių, kad galėtum lukštenti jas tarsi saulėgrąžas ir galo krašto tam nebūtų matyti...

Arba šis Marlene Dietrich (Moskau, 1964) portretas-šaržas.

user posted image

Nesu tikra, ar gerai nugirdau ir Say tą patį pakomentavus: moteris-šarpėjus! smile.gif Tad mintį gal ir pasiskolinau rolleyes.gif, bet per ją portretas tik dar giliau sulindo į atmintį, viskas tik į gera smile.gif

Baigdama įspūdžių dalybas noriu paminėti, kad itin maloniai nustebo polaroidinių miniatiūrų ciklas. Jame tarsi alma visas paprastasis būties ir buities gražumas, labai skanu, lyg ant smilgos suvertos žemuogės smile.gif

user posted image

P.S. Labai agituoju visus į šią parodą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 30 kovo 2014 - 11:53
QUOTE(Dalyja @ 2014 03 30, 11:38)
o paskui paviešinsi analizes?
Aš neapsiimu analizuot, ba nemoku ir man gan sunkios nuotraukos atrodo  smile.gif


tikrai paviešinsiu vieną - laimėjusią. dėl kitų bus matyt smile.gif
dėl dalyvavimo - čia jau kaip kam išeina. aš tai skatinu imtis sunkios užduoties, o ne dėt į krūmus, nes sunku, nemoku, kitos gal geriau moka, bla bla bla tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 03 30, 11:46)

Je t'aime, sekei mūsų karštomis pėdomis? cool.gif ar šiaip nesiskundi aiškiaregyste? smile.gif Žinok, Tavo žinutę leidžiu sau traktuoti kaip atvirą šantažą biggrin.gif ir skubėsiu raityt AŽ su savo adresu, kol nepersigalvojai smile.gif Įspėju ir kitą temininkę smile.gif , kad be jos atviruko niekaip nenurimsiu!

Je t'aime visą savaitgalį pavydėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 03 30, 08:47)
labas smile.gif

Ruoškit atvirukus, buvau Kaune Arno Fischer parodoje, kas trokšta mane apdovanoti? smile.gif


pabuvimu parodoje pati save apdovanojai.
Vat už įspūdžius iš parodos galėčiau apdovanoti

Jei Iks duotų adresą, mielai brūkštelčiau jai atviruką. Nesu nei manijakas, nei plėšikas, adresų taip pat nepardavinėju.


Je T`aime taip pat mielai brūkštelčiau kelis žodžius, jei pasidalintų adresu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kodėlčius: 30 kovo 2014 - 13:20
QUOTE(Kodėlčius @ 2014 03 30, 13:17)

Je T`aime taip pat mielai brūkštelčiau kelis žodžius, jei pasidalintų adresu.

jėėė, parašiau sokiai.gif
Atsakyti
laukiu kritikos blush2.gif

QUOTE(foils @ 2014 03 28, 12:31)
šešėliai

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo foils: 30 kovo 2014 - 15:10