Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(lunameja @ 2014 03 26, 18:46)
Trixy, is mano puses NE. nors ir ND esme supratai, bet saka einanti per centra absoliuciai neparodo,kad kadras apgalvotas,ar ideta pastangu. Tad noretusi kitokio pateikimo. manau, iveiksi be problemu, jei tik per sprindi pasistengsi.sekmes  smile.gif


na iš tikro panašaus komentaro tikėjausi ax.gif . Tiesą sakant galvojau ir apie kadravimą, bet per ieškiklį visai man kitaip atrodo nei į kompą susikėlus doh.gif . Perfotografavau jau šiandien, jei ką gero rasiu sukelsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(trixy @ 2014 03 26, 17:52)
na iš tikro panašaus komentaro tikėjausi  ax.gif . Tiesą sakant galvojau ir apie kadravimą, bet per ieškiklį visai man kitaip atrodo nei į kompą susikėlus  doh.gif . Perfotografavau jau šiandien, jei ką gero rasiu sukelsiu biggrin.gif

Bet galutini rezultata ikeldama i SM juk matai wink.gif zodziu pro kontrole nepraejai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lunameja @ 2014 03 26, 20:03)
Bet galutini rezultata ikeldama i SM juk matai wink.gif zodziu pro kontrole nepraejai biggrin.gif



tai pamaniau, gal dar kokių pastabų bus.
Atsakyti
II ND II dublis smile.gif


f/2.2 ISO 200 f/3.5 ISO 400 f/10m ISO 2000

user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
labas vakaras.
Pasiilgot? biggrin.gif Tikriausiai ne
Diskusijų norit? Tikriausiai irgi ne biggrin.gif

Niekas dėl ND užskaitymų matau nepasikeitė, bet smagu, kad bent teminiai žaidimai juda į priekį smile.gif

Gottei norėjau ypatingai komplimentų puokštę pažerti. Labai tau į gerą tie kursai. Ne tik tave džiugina, bet ir kitus. Tampu tavo foto gerbėja smile.gif

Nors ir tyliai, bet stebiu jus per padidinamą stiklą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 03 25, 08:19)
smagu, kad yra norinčių. darbe sukursiu flickre temą tam reikalui ir iš visų paskui su šauninkais reikalausiu analizų biggrin.gif tinka?

tinka kuo puikiausiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(trixy @ 2014 03 26, 21:27)
II ND II dublis smile.gif
f/2.2  ISO 200                    f/3.5  ISO 400                    f/10m  ISO 2000

user posted image user posted image user posted image

Fotografuočiau atsigulus, kad tas žiedelis būtų grynai šonu, o ne iš viršaus. Ir fonas gražiau žiūrėtųsi, nes paskutinėj matosi tolėliau šebekštynas. Ir dar foto būtų gulsčia.
Atsakyti
Say, jei galima. aš taip pat norėčiau dalyvauti analizėj rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kodėlčius @ 2014 03 26, 20:49)
labas vakaras.
Pasiilgot?  biggrin.gif  Tikriausiai ne
Diskusijų norit? Tikriausiai irgi ne  biggrin.gif

Niekas dėl ND užskaitymų matau nepasikeitė, bet smagu, kad bent teminiai žaidimai juda į priekį  smile.gif

Gottei norėjau ypatingai komplimentų puokštę pažerti. Labai tau į gerą tie kursai.  Ne tik tave džiugina, bet ir kitus. Tampu tavo foto gerbėja  smile.gif

Nors ir tyliai, bet stebiu jus per padidinamą stiklą  biggrin.gif


a kas Tu tokia/toks? biggrin.gif
Atsakyti
Žmonės, paskelbiau KONKURSĄ nuotraukos analizei. Kas norit, ten skaitykit, kas nenorit, dubliuoju čia:

skelbiu naują konkrusą "Geriausia nuotraukos analizė".

Kad būtų įvairiau, įdėsiu čia ne vieną, o kelias nuotraukas, tad Jūs galėsite pasirinkti, kurią nuotrauką analizuoti. Nuotraukas padubliuosiu ir SM.

Taisyklės:

1. Analizes siunčiame man Flickr emailu arba Supermamoje AŽ. Viešai paskelbtos analizės konkurse nedalyvaus. Siunčiamame laiške turi būti nurodytas analizuojamos nuotraukos numeris pagal tai, kaip jos bus pateiktos, autorius ir pavadinimas, kad nesusimakaluočiau smile.gif)
2. Analizėje turi būti du elementai:
a) kompozicijos, šviesos ir kt. techninės pusės analizė, šių techninių parametrų įtaka daromam įspūdžiui ir pan.
cool.gif Jūsų asmeninio santykio, požiūrio, pajustų emocijų analizė.
3. Terminas - iki balandžio 15 d. 12 val.

Nuotraukos:

1. Arno Fischer, serija New York
user posted image

2. Emil Schildt, serija Kill your darlings - Stigmata
user posted image

3. Tarkovskis-ir-Kaidanovskis (autorius nežinomas), kadras iš "Stalkerio" filmavimo
user posted image

4. Tina Kazakhishvili, serija Azerai
user posted image

5. Tina Kazakhishvili, serija Mental Hospital
user posted image

Sėkmės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 27 kovo 2014 - 09:14
QUOTE(sayonara @ 2014 03 23, 13:53)
Turiu temai pasiūlymą.

Sudalyvaučiau:)

QUOTE(gotte @ 2014 03 24, 19:06)
Aš vėl su savo skvoteriais blush2.gif paverčiau kelias foto į JB, man gražiau žiūrisi g.gif

Nuostabi patirtis, o dūsavai smile.gif
Įdomios asmenybės su įdomiais pasauliais. Menas tai perteikti, tikrai yra stiprių nuotraukų. Man asmeniškai labai patiko skvoterių portretai savoje aplinkoje. Ji tarsi atskleidžia dalį jų asmenybės. (Donnie,Kristian,Alfonso, Kyria, Ryta (jos foto aplinkoje kiek silpnesnė dėl matomos supozuotos veido išraiškos, jos stambus portretas stipresnis). Hymno stambus portretas labai patinka.
Su spalvom.... Dauguma portretų gal ir geriau žiūrisi JB, bet kai kuriose tų spalvų nesinori atsisakyti... Jose kažkokia nuotaika...
Man labai patiko:
JB - http://3.bp.blogspot...DSC_4645 jb.jpg
http://1.bp.blogspot...DSC_4629 jb.jpg
Spalvota - http://2.bp.blogspot...00/DSC_4505.jpg
http://3.bp.blogspot...00/DSC_4577.jpg
http://1.bp.blogspot...00/DSC_4633.jpg
Darant parodomąjį foto-rinkinį, gal norėtųsi mažiau pasikartojančių išraiškų... Svarbu tinkamai atsirinkti.... Man tai peilis..... amžina kančia tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o la la la: 27 kovo 2014 - 11:07
QUOTE(Mangute @ 2014 03 27, 06:39)
Fotografuočiau atsigulus, kad tas žiedelis būtų grynai šonu, o ne iš viršaus. Ir fonas gražiau žiūrėtųsi, nes paskutinėj matosi tolėliau šebekštynas. Ir dar foto būtų gulsčia.

Man tai nedrasko akiu ''sabakstynas'', bet kad tarp 1 ir 2 foto neryskus diafragmos skirtumas, tas tai tikrai matosi.didinciau diafragmos intervalus,kad 1 ir 2 tikrai skirtusi.
Atsakyti