Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Opšra @ 2014 03 25, 10:07)
Man atrodo, aš kažko iš tos dienos nepamenu...
Dabar laukia rimtas apsisprendimas, ar užtenka proto savo analizius viešai pilstyti... biggrin.gif


a niekas nesakė, kad visi analizai bus vieši biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2014 03 24, 17:06)
Aš vėl su savo skvoteriais blush2.gif paverčiau kelias foto į JB, man gražiau žiūrisi g.gif

jei turėtumėt pastabų ar komentarų, prašom ax.gif

mano pačios požiūriu, ypač gražiai ši atsiskleidė juodai balta:



Man tai labai nerealiai wub.gif JB atrodo, labai įtaigūs portretai.
Gal gali pamokyt, kaip verti į JB blush2.gif ax.gif
PLEASE rolleyes.gif rolleyes.gif labai prašau 4u.gif
Atsakyti
ačiū merginos už komentarus, pastabas, ačiū, kad užsukot pasidairyt į mano skvoterius 4u.gif viktorija09, aš verčiu i JB su action'ais, turiu keletą, kuriuos vyras nulaužė ir naudoju, labai patogu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2014 03 25, 15:56)
ačiū merginos už komentarus, pastabas, ačiū, kad užsukot pasidairyt į mano skvoterius 4u.gif viktorija09, aš verčiu i JB su action'ais, turiu keletą, kuriuos vyras nulaužė ir naudoju, labai patogu 4u.gif


oho koks nagingas vyras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2014 03 24, 17:12)
mane ištisai sudirba, nei viena mano foto nebuvo pagirta, bet aš vis dar čia wink.gif

ir tikro sunku čia kelti nuotraukas...

ir saunu. o tai, kad sudirba - kazkada ivertinsi mirksiukas.gif
merginos cia buna ziaurios, taip, bet tos, kurios atsizvelgia i patarimus, skaito, mokosi - tas labai matosi, ir pazanga matosi - labai greitai is nematomu tampa labai matomos ir komentuojamos.
QUOTE(Jurzole @ 2014 03 24, 20:15)
gotte, labai laukiu tavo galutinio reportazo apie skvoterius. Tie du j/b portretai man labai itaigus, tiesiog prikausto tas atviras, siltas, tikras zvilgsnis. Ir baltai pavydziu tau visos tos patirties. Cia vienas is tu atveju, kai as pati nedrisciau eiti, bendrauti ir fotografuoti...  ax.gif

man patiko gottes foto, jb tikrai nuostabus, bet man si karta spalvos geriau - nes gyviau nuotraukos atrodo, ypac kur matosi aplinka - spalvos saltos, tokios tikros.
portretuose man truksta erdves.
Atsakyti
[quote=Maggie,2014 03 25, 19:19]
ir saunu. o tai, kad sudirba - kazkada ivertinsi mirksiukas.gif
merginos cia buna ziaurios, taip, bet tos, kurios atsizvelgia i patarimus, skaito, mokosi - tas labai matosi, ir pazanga matosi - labai greitai is nematomu tampa labai matomos ir komentuojamos.

oj Magda, aš tai nieko prieš kritiką, man netgi smagu, kad aš tada bent matoma biggrin.gif nes dažniausiai tik į kvailus mano klausimus, kas nors suklusdavo smile.gif



Papildyta:
Mamagutės konkursui wink.gif

Jaučiu pavasarį aš savyje..

user posted image
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2014 03 25, 14:56)
ačiū merginos už komentarus, pastabas, ačiū, kad užsukot pasidairyt į mano skvoterius 4u.gif viktorija09, aš verčiu i JB su action'ais, turiu keletą, kuriuos vyras nulaužė ir naudoju, labai patogu 4u.gif


Kaip tie action'ai vadinasi? Gal pavyktų juos susirasti ax.gif
Atsakyti
Na, bandau rodyti antrą ND

f/2.5 ISO 200
user posted image

f/5.6 ISO 640
user posted image

f/11 ISO 3200
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2014 03 25, 18:19)
man patiko gottes foto, jb tikrai nuostabus, bet man si karta spalvos geriau - nes gyviau nuotraukos atrodo, ypac kur matosi aplinka - spalvos saltos, tokios tikros.


drinks_cheers.gif
nors pati virkavaiu dėl JB biggrin.gif, vis tik šįkart - 1:0 spalvų naudai. Iš visų portretuotų herojų man labiausiai Hymn įstrigo, jis man toks tikriausias pasirodė, laisvamaniškiausias, trenkčiausias iš visų, toksai anglosaksiskasis "moi adres - ne dom i ne ulica" variantas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2014 03 25, 20:42)

Mamagutės konkursui wink.gif

Jaučiu pavasarį aš savyje..





labai džiaugiuos sulaukus pirmosios kregždės konkurse bigsmile.gif

Taigi, mergaitės ir vaikinai, nors iki konkurso pabaigos dar laiko nemažai, bet neatidėliokim iki paskutinės dienos smile.gif

Atsakyti
NDG paskaitų ciklas

Gal kurią sudomins mirksiukas.gif
Atsakyti
Trixy, is mano puses NE. nors ir ND esme supratai, bet saka einanti per centra absoliuciai neparodo,kad kadras apgalvotas,ar ideta pastangu. Tad noretusi kitokio pateikimo. manau, iveiksi be problemu, jei tik per sprindi pasistengsi.sekmes smile.gif
Atsakyti