Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Opšra @ 2014 03 02, 13:38)
Iks kažkur prapuolė... sad.gif


Rašė, kad kovo pradžioje trumpam dings mirksiukas.gif
Atsakyti
Iks tikriausiai gastroliuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 03 01, 15:00)
Gotte, kaip smagu, kad dėstytojai taip rūpinasi žiniomis apie teises. Super.
Manau, pas mus lygiai tas galioja, tik gal griežčiau vaikų ir neįgaliųjų atžvilgiu, t.y. juos fotografuoti ir rodyti galima tik gavus globėjų, tėvų sutikimą arba pačių neįgaliųjų leidimą.
Aš pati niekada drovi nebuvau ir nesijaučiau. Tik užleidau šį reikalą, gaila smile.gif

Jeigu pamatydavau, kad mane pastebėjo ir rodo nepasitenkinimą, tai visada pagal situaciją elgdavausi - kartais apsimeti, kad visai ne tai fotkini, bet dažniausiai tiesiog užkalbini žmogų, nuramini, daugiau sužinai, kartais toliau fotkintis prikalbini. Net ir mūsų susiraukusioje Lietuvoje dažniausiai žmonės šypsosi, bent jau po pakalbinimo. Retas kuris zirzia ir pyksta, tuomet tiesiog palieki ramybėje. Nors profesionalus gatvės fotografas tikriausiai dėtų skersą ant nepasitenkinimo - viešoje vietoje jis gali tai daryti.

kaip tik norėjau klaust kažin pas mus kaip tos teisės fotografuojant. Jaučiu reiks dabar pamėgint pasiblaškyt po gatves, gal išdrįsiu netyčia ax.gif

Išsiugdei nedrovumą? hihihi.gif

Pamenu tavo pasakojimus apie susidurimus gatvėje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 03 02, 16:13)
Iks tikriausiai gastroliuoja smile.gif

rolleyes.gif
P.S. O kas jai leido? cool.gif Gastroliuoti? biggrin.gif Surasti ir atvesdinti! Right now biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 03 kovo 2014 - 08:40
Sveikos merginos,ar priimsit mane į savo būrį,nes labai noriu tobulėt fotosrityje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beieškanti @ 2014 03 03, 11:13)
Sveikos merginos,ar priimsit mane į savo būrį,nes labai noriu tobulėt fotosrityje  smile.gif


prašom, prašom smile.gif
Kibki į namų darbus- jie temos pirmam puslapy smile.gif
Atsakyti
Kažkaip pražiopsojau, kad senoji tema baigėsi. Šiandien įsijungiu forumą ir galvoju: ko tas pradžiamokslis toks nutilęs? biggrin.gif

Ar darom pavasarinius mainus? Savaitę registruotumėmės, o paskui iki velykų daug laiko surasti foto ir nusiųsti. ax.gif O, kad tos velykos taip jau visai balandžio pabaigoje, tai būtų galima terminą pratęsti iki 05 01. smile.gif

Sąrašas pildomas čia. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 03 kovo 2014 - 11:21
QUOTE(Ka @ 2014 03 03, 11:17)
Kažkaip pražiopsojau, kad senoji tema baigėsi. Šiandien įsijungiu forumą ir galvoju: ko tas pradžiamokslis toks nutilęs? biggrin.gif

Ar darom pavasarinius mainus? Savaitę registruotumėmės, o paskui iki velykų daug laiko surasti foto ir nusiųsti.  ax.gif O, kad tos velykos taip jau visai balandžio pabaigoje, tai būtų galima terminą pratęsti iki 05 01.  smile.gif

Sąrašas pildomas čia.  4u.gif


Tu, kaip visada, šaunuolė organizatorė 4u.gif
Atsakyti
Ai, tai, kad čia lengva. cool.gif O ir bais smagus reikalas tie mainai.
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2014 02 27, 20:57)
o aš įmetu neilgą filmuką apie vieną gatvės fotografą, kuris fotografuoja gana "agresyviu" būdu, tikrai sukels šypseną ne vienam ax.gif

ČIA


oj koks kietakas tas fotografas biggrin.gif tikrai, kad agresyvus fotografavimas smile.gif

sveikos smile.gif
Atsakyti
Parolimpiniai savanoriai smile.gif ,
dovanokit,
užgastroliavau, anot Say biggrin.gif ,
užvilkinau apdovanojimus, bet nepamiršau apie juos.
Truputį kantrybės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 04 kovo 2014 - 10:12
QUOTE(Iks @ 2014 03 04, 10:33)
Parolimpiniai savanoriai smile.gif ,
dovanokit,
užgastroliavau, anot Say biggrin.gif ,
užvilkinau apdovanojimus, bet nepamiršau apie juos.
Truputį kantrybės smile.gif


Kažkaip galvojau, kad pratęsei sapnus g.gif Turbūt būsiu užsisapnavusi biggrin.gif

Sapnas

user posted image
Atsakyti