Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

..sukritikuot kita lengviau, o va priimt kritika kur kas sunkiau. .Viskas vyksta mandagiame lygmenyje,tik jau dabar aisku kur suo pakastas smile.gif menkinimas nei iseitis...isminties nenugincysi..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virdzzinija: 24 kovo 2014 - 17:22
Jau kažkada sakiau - tos žalios užaugs ir praaugs, o nemokėjimas priimti kritikos ir savęs iškėlimas visada liks... Ir nereikia db pradėti, kad mokytis ir mokytis, dirbti ir dirbti, tai niekaip nesusiję mirksiukas.gif Baigiau.

Norėčiau ir aš pabandyti nuotraukas panagrinėti jei dar vietų yr 4u.gif
Atsakyti
As tai nesuprantu, kiek galima ta pati per ta pati aptarinet? rolleyes.gif Buvo negrazi situacija, po to buvo atsiprasymas - rodos, uztektu gi? Ar butinai reikia dar po to kiekvienos asmenisko komentaro? Kaip kokiam anu laiku visuotiniam kolektyvo susirinkime, kur turedavai pasisakyti ir asmeniskai pasmerkti prasikaltusi, kad neduokdie anam per mazai nepasirodytu... cool.gif

gotte, labai laukiu tavo galutinio reportazo apie skvoterius. Tie du j/b portretai man labai itaigus, tiesiog prikausto tas atviras, siltas, tikras zvilgsnis. Ir baltai pavydziu tau visos tos patirties. Cia vienas is tu atveju, kai as pati nedrisciau eiti, bendrauti ir fotografuoti... ax.gif

say, as irgi noreciau sudalyvauti foto analizeje.
Atsakyti
Labas, senai nebuvau pas jus, bet vis paskaitau, seku.
Say ir as noriu analizej sudalyvaut smile.gif
Gotte - jb labai graziai ziurisi portretams sitiems, ypac pirmajam, nerealiai, nors man ir spalvota buvo liuks. Idomus tie asmenys,panagrinejau atidziai. Jauciu realiai ten papulti ir viska pamatyti nerealus jausmas. smile.gif

O kas del kilusios diskusijos - tai man mintis buvo po komentaru, kad tokia foto butu ikelus kuri kita, tai butu tiek kritikos sulaukus del saules blyno ir kaip tai negerai ir panasiai , ir atsakymas, kad man taip norejosi nebutu padejes smile.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaukuciukas: 24 kovo 2014 - 19:41
Iir aš noriu analizuot nuotrauką, jei dar galima
Atsakyti
smagu, kad yra norinčių. darbe sukursiu flickre temą tam reikalui ir iš visų paskui su šauninkais reikalausiu analizų biggrin.gif tinka?
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2014 03 24, 13:38)
hmm. suprantu kad antireklama, bet bardakas. pakeli nereikejo. sienos lygios ir baltos/pilkos reiketu - to pakaktu, kad neskaniai nuvytusi gele susigrotu su cigarete ir dumais. dabar nesvaru ir toks snapshotas gavosi. ir, kadangi cia Tu, galejai taip necentruoti. tongue.gif

jetau, bet Tu esi nuostabi komentuotoja. tiek visko, taip taikliai (as paboldinau, kas man uzkliuvo labiausiai - siek tie juokingai atrode "dekoratyviniai" pelenai hehe).
nerealus patarimai. uh kaip noreciau Opsros pakartojimo atsizvelgus i tai. tikras issukis, m?

Apie tą pakelį - iš jo (tiksliau, iš banderolės) užsikabino visa idėja, ir kai kadras po truputį pildėsi visu tuo šiukšlynu, net nebesusimąsčiau, kad visai čia to grėsmingo užrašo apie lėtą ir skausmingą mirtį nebereikia, kad sočiai visko ir be to. Ir net tada, kai tą pakelį ilgai ir nuobodžiai stumdžiau, galvodama, kur čia jį įkišti, mintis "nereikia!" vis tiek neatėjo. Mokytis mokytis ir dar kartą mokytis man biggrin.gif
O iš pelenų prašau nesijuokti - jie nebuvo planuoti ir natūraliai atsirado gamybos procese biggrin.gif Kad jūs žinotumėt, kaip aš tą dieną persirūkiau... biggrin.gif
Apie pakartojimą aš rimtai pagalvosiu. Kokią nors gražią dieną. Kai kokia rytmetinė saulė švies į mano tamsų vakarų pusėje esantį balkoną... biggrin.gif

QUOTE(sayonara @ 2014 03 25, 07:19)
smagu, kad yra norinčių. darbe sukursiu flickre temą tam reikalui ir iš visų paskui su šauninkais reikalausiu analizų biggrin.gif tinka?

O čia, kaip ir visos pramogos, tik tiems, kurie jau sertifikuoti su namų darbais?.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 03 25, 07:47)
O čia, kaip ir visos pramogos, tik tiems, kurie jau sertifikuoti su namų darbais?.. ax.gif


manau, kad vereta išplėsti ir leisti dalyvauti ir toms, kurios atsiskaitinėja IR aktyviai dalyvauja temoje, t.y. yra mums žinomos smile.gif mažai žinomoms savo emailo duoti nenorėčiau smile.gif Tave žinau, asmeniškai kailiukan nagus buvau sukišus, tai duočiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 03 25, 07:19)
smagu, kad yra norinčių. darbe sukursiu flickre temą tam reikalui ir iš visų paskui su šauninkais reikalausiu analizų biggrin.gif tinka?


добровольно принудительные анализы? biggrin.gif
Tinka cool.gif O ką daugiau beatsakysi, kai tau grasina į šauninką panašiu daiktu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 25 kovo 2014 - 08:29
QUOTE(Iks @ 2014 03 25, 08:26)
добровольно принудительные анализы? biggrin.gif
Tinka  cool.gif O ką daugiau beatsakysi, kai tau grasina į šauninką panašiu daiktu biggrin.gif


realybėje - vandens pistoletu smile.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 03 25, 07:55)
<...> asmeniškai kailiukan nagus buvau sukišus <...>

Man atrodo, aš kažko iš tos dienos nepamenu...
Dabar laukia rimtas apsisprendimas, ar užtenka proto savo analizius viešai pilstyti... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2014 03 24, 18:06)
Aš vėl su savo skvoteriais blush2.gif paverčiau kelias foto į JB, man gražiau žiūrisi g.gif

jei turėtumėt pastabų ar komentarų, prašom ax.gif

mano pačios požiūriu, ypač gražiai ši atsiskleidė juodai balta:


palyginimui spalvota šiame poste galima rasti, nekeliu čia, nes labi didelę įkelia.


Gotte, labai įdomios asmenybės atrodo, aš flickr apžiūrėjau. ir JB man nerealiai gražus, o jau tie šešėliai.. tas vaikinukas su dredrais, atrodo, kad jo akis kiaurai mane mato smile.gif
Atsakyti