Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(gotte @ 2014 03 24, 10:47)
o kodėl kriauklės sudėliotos į eilutę buvo užskaitytos, o tavo ND, kur matosi, kad esmę pagavai - nea g.gif . Nu man tai kas tiesą pasakius, ne man reikės perdarinėti...  biggrin.gif bet savo TAIP aš neatsiimu net po visų šitų komentarų tavo ND cool.gif
nu panos, kartojuosi - su kuo kuriat fotofilmukus?????????????? ax.gif  ax.gif  ax.gif
Papildyta:

smagu, kad pastebėjai ir pakomentavai 4u.gif nežinau, kiek dar liesiu šią temą. Dabar reikia research padaryt, kas dar tokius reikalus fotografavo... aš kaip visad nuo antro galo - pirma savo temą susigalvoju, tada fotografuoju ir tada prie research sėdžiu  doh.gif


jei ir man buvo taikoma ta retorika smile.gif : aš į pirmuosius ND visad reaguoju keliariopai atlaidžiau nei į paskesnius smile.gif

...ir priminei, ką pamiršau vakar norėjusi pakomentuoti smile.gif Apsilankiau ir aš pas skvoterius. Nuobodžiauti neteko, tik kruopštesnės atrankos truputį pasigedau. Bet radau tikrai labai įdomių, užkabinančių foto, tiek portretų, tiek ir interjero, kurio apgailestavai mažokai užgriebusi. Kai kurias foto baisiai norėtųsi pamatyti nespalvotas, ne todėl, kad spalvos būtų kuo nors neįtikusios, bet, man regis, kai kurioms foto JB suteiktų papildomo šarmo. Jei čia tai, dėl ko krimtaisi, tai krimtaisi veltui, mano galva, visai sėkmingai ten pasisukiojai, atsinešei visai cool trofėjų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 24 kovo 2014 - 11:58
QUOTE(sayonara @ 2014 03 24, 09:08)
pfffff smile.gif miegas greitina medžiagų apkaitą. miegokit - būsit lieknos. galėsit ėst, ką norit biggrin.gif

Vienintelė miego ir lieknumo sąsaja - kai miegi, negali ėst. Miegant kiaurą parą gal ir tapčiau liekna...
Reikės susimąstyti biggrin.gif

QUOTE(Iks @ 2014 03 24, 11:41)
jei ir man buvo taikoma ta retorika smile.gif : aš į pirmuosius ND visad reaguoju keliariopai atlaidžiau nei į paskesnius smile.gif

Aha, aha, pamenu, kaip atlaidžiai mano r.m.kaukę į nukainotų knygų kampelį nutrenkei... verysad.gif
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 03 24, 12:07)
Aha, aha, pamenu, kaip atlaidžiai mano r.m.kaukę į nukainotų knygų kampelį nutrenkei... verysad.gif
biggrin.gif


Taigi trenkiau, bet trenkiau laaabai rinkdama žodžius biggrin.gif Prašau tai įtraukti į savo prisiminimus cool.gif
Atsakyti
trankosi čia...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2014 03 23, 17:25)
aš užskaitau smile.gif

QUOTE(lunameja @ 2014 03 23, 21:49)
Vasarele, is manes TAIP, )

Jau 2 Taip turiu. Ačiū. Ar bus trečias?
Mano ND 25 puslapyje (jei kartais pasimetė ax.gif :
http://www.supermama...?...3625&st=288
Atsakyti
Vasarele trečias TAIP, keliauk toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 03 19, 09:18)
Mуля, не нервируй, a?

Alabama megsta kai Ja giria mirksiukas.gif
man labai patiko kadras, maniau kad cia tatoo. ir nors spalvos nuostabios, manau kad variantas jb (su nepagailetu kontrastu) atrodytu super as well.
QUOTE(Iks @ 2014 03 18, 19:28)
p.p.p.s. Alabama, bais įtraukė haiku, ieškau, skaitau ir murkiu iš laimės, kad taip gražu smile.gif

as megstu haiku, turiu keleta knyguciu, prie kuriu vis grishtu. wub.gif
QUOTE(rarity @ 2014 03 22, 00:07)
Zinau, kad saule smile.gif Zinoma butu kitokia. Man atrodo geriau, bet tai tik mano nuomone

drinks_cheers.gif
QUOTE(foils @ 2014 03 23, 19:35)
Opšra taip ilgai matyt užtruko su ND, nes laukė kol gėlė numirs biggrin.gif
jei galėčiau užskaityčiau. man patinka, kad ant vazono parodyta šviežia gėlė, o tikroji sėdinti vazone nuvytusi  smile.gif

hmm. suprantu kad antireklama, bet bardakas. pakeli nereikejo. sienos lygios ir baltos/pilkos reiketu - to pakaktu, kad neskaniai nuvytusi gele susigrotu su cigarete ir dumais. dabar nesvaru ir toks snapshotas gavosi. ir, kadangi cia Tu, galejai taip necentruoti. tongue.gif
QUOTE(Iks @ 2014 03 24, 02:54)
Tu gi mums rodai: gerokai aptapšnotą sieną (1), plintusą biggrin.gif  (2), mumifikuotą gėlės lavoną (3) išmargintame vazone-karste biggrin.gif (4), marlboro pakelį (5) (plius su banderole - dar viena dėmesio vagiše), peleninę (6) (toji nors nemarga cool.gif), pelenus (7) ir lavongėlės fragmentą (8) joje, cigaretę (9) (jei teisingai suprantu - pagrindinė veikėja, bet išgaląsto fokuso jai lyg ir pagailėta...), floristinį džiūvėsį iš kairės (10) ir pelenų pabarstus iš dešinės (11), galop - mikrošiukšlę cigaretės priešakyje (12). Daugoka, a? Atšipina žvilgsnį ir įspūdį.

jetau, bet Tu esi nuostabi komentuotoja. tiek visko, taip taikliai (as paboldinau, kas man uzkliuvo labiausiai - siek tie juokingai atrode "dekoratyviniai" pelenai hehe).
nerealus patarimai. uh kaip noreciau Opsros pakartojimo atsizvelgus i tai. tikras issukis, m?
QUOTE(gotte @ 2014 03 24, 01:26)
o tai ar nebuvo jau panaši situacija su Alabama, kad kažkas pakritikavo, ta ktitika išaugo į mini forumo kariuką

buvo blush2.gif
QUOTE(Opšra @ 2014 03 24, 03:51)
Miegas tik silpniesiems!.. cool.gif

as peleda taipogi. kelinta keliates, ponios? puse 4 netgi as jau miegu biggrin.gif (keliuosi 8-8.30)
QUOTE(Iks @ 2014 03 24, 12:41)
Jei čia tai, dėl ko krimtaisi, tai krimtaisi veltui, mano galva, visai sėkmingai ten pasisukiojai, atsinešei visai cool trofėjų smile.gif

drinks_cheers.gif
bet pritariu Say, kad siek tiek per daug pozuoti.

Mielosios, gal penktadieni vynelio? pasiilgau Jusu real bendravimo. kaip planai?
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2014 03 24, 14:32)
Vasarele trečias TAIP, keliauk toliau mirksiukas.gif

AČIŪŪŪ 4u.gif Galvosim toliau ką čia pazoominus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2014 03 24, 13:38)
Mielosios, gal penktadieni vynelio? pasiilgau Jusu real bendravimo. kaip planai?


mano tai jau suplanuotas penktadienis..
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 24, 00:46)
O gal tiesiog noriu eiti savo keliu, ir mokintis savo tempu, pati suprasdama tam tikrus dalykus?

Ir tikrai neziuriu is auksto.Per tiek laiko galetumet suprasti, kad ne ziurejimas is auskto, o nepasitikejimas savimi daro mane tokia jautria.
Whatever.Damuset, galit dziaugtis


QUOTE(gotte @ 2014 03 24, 01:26)
o tai ar nebuvo jau panaši situacija su Alabama, kad kažkas pakritikavo, ta ktitika išaugo į mini forumo kariuką, tada niekas jau nekritikavo, tada alabama pradėjo skųstis, kad mažai kas ką pasako prie foto...pamažu vėl pradėjo visos sakyt...ir vėl ratas apsisuko g.gif
trukt už vadžių - vėl nuo pradžių g.gif  biggrin.gif


Ar ne mano kritika tada buvo? Kad man drėbtelėjo, kad aš neverta kritikuoti, bet nuo tada Alabama dingo, va nesenai atsirado ir vėl turbūt dings. o bet tačiau, merginos kiek man kalėt į galvą, kad nesitrankyčiau durimis, pasinaudokit db savo patarimais. Alabama, mane ištisai sudirba, nei viena mano foto nebuvo pagirta, bet aš vis dar čia wink.gif

ir tikro sunku čia kelti nuotraukas...
Atsakyti
Ai, nu, baikit tas dramas. Suaugusios moterys esat. smile.gif
Išgirdus nepatinkantį žodį galima padėkoti už nuomonę ir tiek.
Atsakyti
Aš vėl su savo skvoteriais blush2.gif paverčiau kelias foto į JB, man gražiau žiūrisi g.gif

user posted image

ČIA dar keli yra

jei turėtumėt pastabų ar komentarų, prašom ax.gif

mano pačios požiūriu, ypač gražiai ši atsiskleidė juodai balta:

user posted image

palyginimui spalvota šiame poste galima rasti, nekeliu čia, nes labi didelę įkelia.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 24 kovo 2014 - 17:09