Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Opšra @ 2014 03 23, 18:46)

Sakyk geriau verdiktą nebaksnojus biggrin.gif


dar pabaksnosiu- nuo trečio pradedi ? Ar čia tęsinys visų ND? Na kitų tikrai neatsimenu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2014 03 23, 18:47)
dar pabaksnosiu- nuo trečio pradedi ? Ar čia tęsinys visų ND? Na kitų tikrai neatsimenu rolleyes.gif

Užmirštuolė mamagutė smile.gif
Pirmieji buvo šimtą kartų kankintas nukąstas arbatos puodelis su pora dėžučių (apie dar pirmesnius subtiliai nutylėsiu biggrin.gif), antrieji - nušiurusi pelėda knygų fone, siūlanti paspringti smile.gif Abu (po trijų milijonų dublių kiekvienas biggrin.gif) užskaityti, tai leidau sau pradėti trečiuosius smile.gif
Net įrodymus galiu pateikti biggrin.gif Čia pirmas, čia antras, jei visai nepatikima atrodau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opšra: 23 kovo 2014 - 19:18
QUOTE(Opšra @ 2014 03 23, 20:15)
Užmirštuolė mamagutė smile.gif



šiuose ND toks bardakėlis... sumanymas geras... gal nereikėjo visko tiek kišt kadran? Ir taip kruvon suspaust? Techniškai kaip ir gerai viskas.
Na tokie pamąstymai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 03 23, 12:53)


Turiu temai pasiūlymą. Įdėčiau foto, duočiau terminą, per kurį emailu turėtumėte atsiųsti tos foto analizę, komentarą, savo reflekcijas, analizę. Vienos kitų aprašymų iki terminio pabaigos nematytumėte. Po to ten būtų kokie nors laimėjimai už analizes ir t.t. Norit? Naudą pačios galit nujausti 4u.gif


sayonara pagarba tau 4u.gif

as uz pasiulyma rolleyes.gif

Atsakyti
Gerumo manija mane uzpludo biggrin.gif

Vasarele, is manes TAIP, parinktas idomenis fonas,kuris turi rysi su pagrindiniu objektu, spalvos nesikandzioja.objektas necentruotas, tik vazele/stikline maiso, graziau ziuretusi,kokia mini neutralios spalvos vazele, nei si stiklinaite... tai va.lauksim 3-ojo ND po dar 1 taip biggrin.gif , (pasitaisiau)

Opsra,nesupratauuu biggrin.gif galvojau,kad seniai esi atsiskaiciusi.
kalbant apie si ND: perdaug visko centre, spalvos ''musa i viena takta'' - tiek fono tiek geles, grindu... no no. not good. mano galva visai kitaip ziuretusi,jei pakeistum fona, kad ir pati parasciausia balta, tiek sienu, tiek pagrindo.niuu pasistengiam siek tiek, ok? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lunameja: 23 kovo 2014 - 20:57
Gotte, puikiai pasidarbavai. Tikrai yra geru nuotrauku. O vieta, aplinka, tai is vis. Ir spalvos man patinka. Zodziu gerai Tu cia mirksiukas.gif Lauksiu nauju reporazu is sios temos.

Say temos ideja tinka ir patinka.Prisijungciau paanalizuoti truputuka.
Atsakyti
Sveikos, merginos ir vaikinas smile.gif
seniai bebendravom, bet turiu labai reikaliuką. Reikia pagalbos.
Taigi mano pusseserė š.m. birželio 28 d. ieško sūnelio krikštynoms (~3 val.) fotografės(-o). Veiksmas vyks Raudondvaryje, Kauno r.
Jei kažkas norėtų ir galėtų, rašykite, prašau, man į AŽ.
Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexso: 23 kovo 2014 - 21:10
QUOTE(Alabama @ 2014 03 22, 00:28)
As pabusiu dabar arogantiska, bet kritika priimu mielai tik is tu asmenu, kurie zino, jaucia, mato ir nusimano daugiau uz mane.



QUOTE(Sea Girl @ 2014 03 22, 00:59)
Labai neskaniai nuskambejo deja...


verysad.gif ir man..

QUOTE(sayonara @ 2014 03 23, 12:53)
Turiu temai pasiūlymą. Įdėčiau foto, duočiau terminą, per kurį emailu turėtumėte atsiųsti tos foto analizę, komentarą, savo reflekcijas, analizę. Vienos kitų aprašymų iki terminio pabaigos nematytumėte. Po to ten būtų kokie nors laimėjimai už analizes ir t.t. Norit? Naudą pačios galit nujausti 4u.gif


aš norėčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 23, 12:48)
Ir nors ir perspejau, kad foto ne kritikai, bet kai kam butinai reikejo nesusitureti ir drebteli, beje ta pastaba foto tik subanalintu, paverstu ja nieko neypatinga.Tikrai nelaikau saves kazkuom special, man dar mokintis ir mokintis, ir fotkese pas mane daugybe ir stampu, ir kico, ir tos pacios banalybes, bet ta vakara tiesiog norejosi cia atnesti ir pasidalinti laime, kuria jauciau.

Dabar ateitu Brum ir man pasakytu-nedramatizuok biggrin.gif


Nu sorius, daugiau apie tavo foto anei žodelio - nei gero nei blogo.

Tik dar sykį nesusiturėsiu - gal tada reikėtų visas čia taip popinti ir neduok Die jokios pastabėlės, gal ir kitos atneša su didžiausia laime ir džiaugsmu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 23 kovo 2014 - 22:01
QUOTE(rarity @ 2014 03 23, 21:58)
Nu sorius, daugiau apie tavo foto anei žodelio - nei gero nei blogo.

Tik dar sykį nesusiturėsiu - gal tada reikėtų visas čia taip popinti ir neduok Die jokios pastabėlės, gal ir kitos atneša su didžiausia laime ir džiaugsmu  rolleyes.gif

Neisijausk, ok?Rodos atsiprasiau.


Ai.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 23, 22:22)


Pralinksminai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 23 kovo 2014 - 22:54
QUOTE(rarity @ 2014 03 23, 22:44)
Pralinksminai  bigsmile.gif

Dziugu uz tave biggrin.gif
Atsakyti