Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2014 03 23, 12:54)
negerai, jeigu jautiesi tiek priklausoma nuo kitų nuomonės ar vyksmo, nesutampančio su Tavo norais ar viltimis, kad kito žmogaus visiškai be piktų intencijų pasakyta pastaba Tave tiek išmuša iš vėžių. Gi Tu atėjai pasidžiaugti, kitas pakritikavo - jokių problemų. Jeigu jauti, kad Tau nereikėjo tos kritikos, tai ir neimi jos širdin.

Tas tiesa, reiketu kazkaip to ismokti.

Sorry, merginos!
Atsakyti
Atnešu 4ND, kur fiziškai keičiamas atstumas iki objekto. Atsiprašau, kad nepridavus 3ND ateinu su ketvirtu, bet kažkaip susimaišiau. Kadangi vis tiek planuoju atsiskaityti visus, tai gal nieko tokio ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2014 03 23, 13:08)
Jei kam įdomu, truputis skvoterių minčių, truputis jų gyvenimo... bandžiau kažkaip dokumentuoti...tiesiog be didelių minčių ir fotosesijų padaryt portretų ir parodyt žiūrovui šiek tiek jų pasaulio... nors vėlokai susigriebiau, kadangi mano draugė tuo pat metu fotografavo aplinką, aš mažai jos teužgriebiau (dėl ko paskui pasigailėjau.
Nežinau, kiek man išeina ta dokumentika...sakyčiau pirmas blynas...toks pasvilęs.

ČIA


yra labai neblogų foto, bet pernelyg daug besikartojančių pozų ir išraiškų to paties žmogaus, t.y. pernelyg pozavo jie Tau, per mažai reportažo. bet tikrai yra vykusių ir portertų, ir keli reportažiniai momentai. tinkamai atrinkus, gautųsi visai nenuobodus reportažas.. smile.gif
Atsakyti
Aš irgi ateinu su keletu paveikslėlių.
50 mm
user posted image

75 mm
user posted image

105 mm
user posted image

Na, Iks, drėbtelk ką nors biggrin.gif
P.S. ne tik Iks drėbtelėjimų laukiu, visų laukiami smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opšra: 23 kovo 2014 - 15:29
QUOTE(Opšra @ 2014 03 23, 15:23)
Aš irgi ateinu su keletu paveikslėlių.

Na, Iks, drėbtelk ką nors biggrin.gif
P.S. ne tik Iks drėbtelėjimų laukiu, visų laukiami smile.gif


tabako reklama draudžiama! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 03 23, 15:43)
tabako reklama draudžiama! biggrin.gif

Čia juk ANTIreklama! sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 03 23, 16:23)
Aš irgi ateinu su keletu paveikslėlių.
50 mm


Na, Iks, drėbtelk ką nors biggrin.gif
P.S. ne tik Iks drėbtelėjimų laukiu, visų laukiami smile.gif


na, jei ne tik Iks galima, tai paklausiu- čia ND ar tik antireklama? rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Vasarele @ 2014 03 23, 15:35)
Atnešu 4ND, kur fiziškai keičiamas atstumas iki objekto. Atsiprašau, kad nepridavus 3ND ateinu su ketvirtu, bet kažkaip susimaišiau. Kadangi vis tiek planuoju atsiskaityti visus, tai gal nieko tokio  ax.gif



aš užskaitau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2014 03 23, 16:25)
na, jei ne tik Iks galima, tai paklausiu- čia ND ar tik antireklama? rolleyes.gif


Jei kyla klausimas, tai turbūt į ND nepanašu... O turėjo būti... sad.gif
Laukiu trečiojo "ne" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 03 23, 14:42)
yra labai neblogų foto, bet pernelyg daug besikartojančių pozų ir išraiškų to paties žmogaus, t.y. pernelyg pozavo jie Tau, per mažai reportažo. bet tikrai yra vykusių ir portertų, ir keli reportažiniai momentai. tinkamai atrinkus, gautųsi visai nenuobodus reportažas.. smile.gif

Aš sukroviau viską, ką paverčiau iš RAW į JPG po atrankos, nes noriu viską dėstytojui parodyt viską, ką turiu. o paskui reikės kažkaip padaryt BENDRĄ projektą (mano tikslas iš pradžių nebuvo reportažas, mano tikslas buvo portretai ir nieko daugiau)...dabar ten daug padrikumo.

Šiuo metu vis pamąstau, kas tikra, o kas ne. Jei žmogus pats padaro kažką (tarkim pozuoja), ar tai jau reiškia, kad tu nebedokumentuoji "tiesos", kad tas pozuotojas yra ne tas iš tiesų? O jei tu jį pagausi savo paties veiksme ar liepsi nekreipti dėmesio fotografavimo metu, ar tai bus jau TA TIESA? g.gif kokios technikos man reikia, kad dokumentuoti "tiesą" g.gif nes aš esu pastebėjusi, kad mėgstu portretus "iš arti", bet jeigu lendi žmogui prie veido su savo technika, tai normalu, kad jis atkreips dėmesį. Vienas iš jų fotografavimo metu save apibūdino: "I am as I am as I am". Net pozuodamas jis yra ne kas kitas kaip jis pats. Ir tai yra tiesa. O fotografo tikslas - užfiksuoti tą tiesą kad ir kokia ji bebūtų. Bet kaip padaryt, kad tai nebūtų tik tiesa, būtų ir grožis tuose portretuose... g.gif

Mano tikslas buvo vienodi portretai, tik veidai, kad keistųsi. Kad žiūrovas žiūrėtų į veidą, į akis, užmestų akį į plaukus, galbūt aprangą ir neieškotų to, ko ten nėra toje foto. Tai tam tikra parsme yra "deadpan" g.gif bet kur tada tas įdomumas...? jei negali tuo metu pagauti ypatingos šviesos, ar fotografuoti visus vienu stiliumi yra blogai? Ir kuo blogai? kaip padaryt įdomiau? jeigu gerai, tai kas tada gerai?

žodžiu aš sau daug klausimų užduodu...gal net per daug.. biggrin.gif

Papildyta:
Opšra, aš užskaitau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 03 23, 17:47)
Jei kyla klausimas, tai turbūt į ND nepanašu... O turėjo būti... sad.gif
Laukiu trečiojo "ne" biggrin.gif


neversk mūsų spėlioti biggrin.gif Ką gali žinot, gal tik šiaip tuos mm bandei...
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2014 03 23, 17:04)
Papildyta:
Opšra, aš užskaitau 4u.gif

Ačiū! 4u.gif

QUOTE(mamagute @ 2014 03 23, 17:21)
neversk mūsų spėlioti biggrin.gif  Ką gali žinot, gal tik šiaip tuos mm bandei...

Ne šiaip, ne šiaip... Namų darbai čia, na... Trečia užduotis, zoominimas biggrin.gif
Sakyk geriau verdiktą nebaksnojus biggrin.gif
Atsakyti
Opšra taip ilgai matyt užtruko su ND, nes laukė kol gėlė numirs biggrin.gif
jei galėčiau užskaityčiau. man patinka, kad ant vazono parodyta šviežia gėlė, o tikroji sėdinti vazone nuvytusi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo foils: 23 kovo 2014 - 18:36