Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(virdzzinija @ 2014 03 20, 23:38)

thumbup.gif ACIU!

Zingsniuoju prie 2 ND bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2014 03 21, 23:59)
Labai neskaniai nuskambejo deja...

Gali buti.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 21, 22:33)
Sunkiai su ryzom, retai jos pasitaiko.Bet turiu dvi ypatingasias savo muzas, viena ju elfe A.



važiavau prieš kelias savaites su šia mergaite viename autobuse. nuostabaus grožio ir realybėje, ir tavo nuotraukose wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo foils: 22 kovo 2014 - 11:20
QUOTE(foils @ 2014 03 22, 12:19)
važiavau prieš kelias savaites su šia mergaite viename autobuse. nuostabaus grožio ir realybėje, ir tavo nuotraukose  wub.gif


Nors nesugebėjau baigti fotografijos pradžiamokslio- bet trigrašį įkišiu.. Vaikas yra vaikas- visa kita yra fotografo darbas. Kadro sugalvojimas, pastatymas, ir vis kita.. Kaip sakant ,visi laurai turi atitekti režisieriui, operatoriui.. O ne vaikui, kuris yra tik molis, iš kurio yra lipdoma.. Tig geras skulptorius padarys iš molio skulptūrą.. tai tiek.
Atsakyti
merginos, su kuo kuriate foto filmukus??????? g.gif g.gif g.gif man reikia koledžui, kad kokybė nenukentėtų 4u.gif būčiau dėkinga už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2014 03 22, 12:20)
Nors nesugebėjau baigti fotografijos pradžiamokslio- bet trigrašį įkišiu.. Vaikas yra vaikas- visa kita yra fotografo darbas. Kadro sugalvojimas, pastatymas, ir vis kita.. Kaip sakant ,visi laurai turi atitekti režisieriui, operatoriui.. O ne vaikui, kuris yra tik molis, iš kurio yra lipdoma.. Tig geras skulptorius padarys iš molio skulptūrą.. tai tiek.

O kartais ne Tavo didžioji čia? ax.gif
Kaip bebūtų, man šioji serija su mergaite labai patiko. Ir visgi nukirpus saulės tikrai jokio ryšio nebelieka... Man čia taip gražiai violončelė būtų įsipaišusi, susigrojusi su visa gamta, su mergaitės jausmais...

Sveikos 4u.gif
Pabuvojau Arno Fischer parodoje ax.gif Nebūsiu iškalbinga kas ir kaip... Tik nusivyliau,kad jo fotografijos knyga tik viena kaip pvz padėta,o pardavimui nerasta sad.gif
user posted image
user posted image
P.S. Bet po savaitėlės vėl planuoju būti Kaune ir mielai jau pasimatyčiau su kaunietėmis wink.gif
Atsakyti
panaktinėjimui
Atsakyti
Alabama, Tu paskelbk sąrašą asmenų, kurių kritikos lauki, o kitos žinos, kad foto yra pasigrožėjimui ar patylėjimui..smile.gif

Aišku, būtų gerai, kad sąraše nesančios neįsižeistų, o atsidūrusios - nepasikeltų.
Kita vertus, leisdama kritikuoti savo foto toms, kurios ne sąraše, suteiki joms galimybę "trenirovat'sa na koškach".

Ir tik Tavo reikalas, ar imti galvon kritiką, ar ne.

Afre, pavydu dėl parodos. Aš ieškau lango, kada galėčiau nuvažiuoti.

Turiu temai pasiūlymą. Įdėčiau foto, duočiau terminą, per kurį emailu turėtumėte atsiųsti tos foto analizę, komentarą, savo reflekcijas, analizę. Vienos kitų aprašymų iki terminio pabaigos nematytumėte. Po to ten būtų kokie nors laimėjimai už analizes ir t.t. Norit? Naudą pačios galit nujausti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 03 23, 12:53)


Turiu temai pasiūlymą. Įdėčiau foto, duočiau terminą, per kurį emailu turėtumėte atsiųsti tos foto analizę, komentarą, savo reflekcijas, analizę. Vienos kitų aprašymų iki terminio pabaigos nematytumėte. Po to ten būtų kokie nors laimėjimai už analizes ir t.t. Norit? Naudą pačios galit nujausti 4u.gif


turėtų būt įdomu smile.gif Aš pasirašau
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 03 23, 11:53)

Aciu, Say.

As dabar pasakysiu tik, kaip jauciausi-po susitikimo su A, tvarkydama foto jausmas buvo, tarsi stiklo varpeliai grotu, tarsi visa pavasari saujoj laikiau, tiek laimes kutuliuko.Ir atnesiau cia pasidalinti tais kutuliukais, akvareline A ir stiklo varpeliais.
Ir nors ir perspejau, kad foto ne kritikai, bet kai kam butinai reikejo nesusitureti ir drebteli, beje ta pastaba foto tik subanalintu, paverstu ja nieko neypatinga.Tikrai nelaikau saves kazkuom special, man dar mokintis ir mokintis, ir fotkese pas mane daugybe ir stampu, ir kico, ir tos pacios banalybes, bet ta vakara tiesiog norejosi cia atnesti ir pasidalinti laime, kuria jauciau.

Dabar ateitu Brum ir man pasakytu-nedramatizuok biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 23, 12:48)
Aciu, Say.

As dabar pasakysiu tik, kaip jauciausi-po susitikimo su A, tvarkydama foto jausmas buvo, tarsi stiklo varpeliai grotu, tarsi visa pavasari saujoj laikiau, tiek laimes kutuliuko.Ir atnesiau cia pasidalinti tais kutuliukais, akvareline A ir stiklo varpeliais.
Ir nors ir perspejau, kad foto ne kritikai, bet kai kam butinai reikejo nesusitureti ir drebteli, beje ta pastaba foto tik subanalintu, paverstu ja nieko neypatinga.Tikrai nelaikau saves kazkuom special, man dar mokintis ir mokintis, ir fotkese pas mane daugybe ir stampu, ir kico, ir tos pacios banalybes, bet ta vakara tiesiog norejosi cia atnesti ir pasidalinti laime, kuria jauciau.

Dabar ateitu Brum ir man pasakytu-nedramatizuok biggrin.gif


negerai, jeigu jautiesi tiek priklausoma nuo kitų nuomonės ar vyksmo, nesutampančio su Tavo norais ar viltimis, kad kito žmogaus visiškai be piktų intencijų pasakyta pastaba Tave tiek išmuša iš vėžių. Gi Tu atėjai pasidžiaugti, kitas pakritikavo - jokių problemų. Jeigu jauti, kad Tau nereikėjo tos kritikos, tai ir neimi jos širdin.
Atsakyti
Jei kam įdomu, truputis skvoterių minčių, truputis jų gyvenimo... bandžiau kažkaip dokumentuoti...tiesiog be didelių minčių ir fotosesijų padaryt portretų ir parodyt žiūrovui šiek tiek jų pasaulio... nors vėlokai susigriebiau, kadangi mano draugė tuo pat metu fotografavo aplinką, aš mažai jos teužgriebiau (dėl ko paskui pasigailėjau.
Nežinau, kiek man išeina ta dokumentika...sakyčiau pirmas blynas...toks pasvilęs.

ČIA

Atsakyti