Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(erikamaja @ 2014 03 19, 10:13)
Sveikos. Gal kokią nuorodą talpyklos galit užrodyt, per kurią foto į SM galiu įkelt.
Flickras netinka smile.gif
Ačiū


berods part.lt
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 03 19, 08:18)

Mуля, не нервируй, a?


bizūnas,
beržinė košė ir
žirniai kampe


как жить, дорогая редакция? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2014 03 19, 09:23)
berods  part.lt

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 19, 11:10)
как жить, дорогая редакция? biggrin.gif  biggrin.gif


biggrin.gif
Atsakyti
Sio bei to

O si straipsni rase teta Dzemma, mamos geriausia drauge.(istekejo uz mano mamos dedes, pas kuri mama gyveno, kai nebegalejo likti Kolymoj, o jos tevas isvyko i Magadana)


Vat
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 19, 12:43)
Sio bei to

O si straipsni rase teta Dzemma, mamos geriausia drauge.(istekejo uz mano mamos dedes, pas kuri mama gyveno, kai nebegalejo likti Kolymoj, o jos tevas isvyko i Magadana)
Vat


kaip įdomu smile.gif Turiu Michailovskio albumą, varčiau dar vakar ar užvakar smile.gif
būtinai paskaitysiu ir antrąjį! smile.gif
šaunu, kad pasidalini, aš pati tai sunkiai ką besusirandu, o susiradusi pametu kelią dėl takelių, kol pasijuntu visiškam labirinte biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2014 03 19, 09:13)
Sveikos. Gal kokią nuorodą talpyklos galit užrodyt, per kurią foto į SM galiu įkelt.
Flickras netinka smile.gif
Ačiū


aš per www.photobucket.com ir www.imageshack.com esu dėjus ne kartą
Atsakyti
Ačiū, Alabama, už visas nuorodas. Nuostabu. Gaila tik, kad rusiskai baisiai letai skaitosi...

QUOTE(Alabama @ 2014 03 19, 06:43)
O si straipsni rase teta Dzemma, mamos geriausia drauge.(istekejo uz mano mamos dedes, pas kuri mama gyveno, kai nebegalejo likti Kolymoj, o jos tevas isvyko i Magadana)
Vat


Kolyma, Magadanas... ten buvo lageriai, ane? Bent jau Kolyma tai tikrai, bet Magadanas man irgi kazkur labai girdetas.


---

Tas Kuncino eilerastis be galo ikvepiantis. Nebuvau jo skaiciusi, o gal skaiciusi ir pamirsusi, ir cia prabegomis ziuredama, ka prikalbejot, pries perskaitydama si eilerasti neatkreipiau demesio i tai, kas jo autorius, bet beskaitydama prisiminiau savo megstmiausia knyga- Kuncino Tula, tada paveliau akis paziureti,kas sio eilerascio autorius... Ech. Be abejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 19 kovo 2014 - 16:57
QUOTE(-Tynka- @ 2014 03 19, 16:53)
Ačiū, Alabama, už visas nuorodas. Nuostabu. Gaila tik, kad rusiskai baisiai letai skaitosi... 
Kolyma, Magadanas... ten buvo lageriai, ane? Bent jau Kolyma tai tikrai, bet Magadanas man irgi kazkur labai girdetas.
---



Lageriai, politiniams
Atsakyti
Na va, ir aš jau iš pašto. Su prizais siurprizais iš Iks smile.gif

Gavau kalendorių-užrašinę su Roberto Doisneau fotografijomis wub.gif ir atvirutę su R. Danisevičiaus "Vilniumi" wub.gif , su pačios Iks mintimis ir linkėjimais smile.gif Net neklaužada ašara išriedėjo...
Ką galiu pasakyt- nu gera laimėt biggrin.gif Ir širdingai dėkoju aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2014 03 20, 13:49)
Na va, ir aš jau iš pašto. Su prizais siurprizais iš Iks  smile.gif 
(...)


Pagaliau smile.gif
Dabar jau visi apdovanoti, mano misija baigta (visai maloni ta misija wink.gif )
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 03 20, 15:03)
Pagaliau smile.gif
Dabar jau visi apdovanoti, mano misija baigta (visai maloni ta misija wink.gif )


atsakingai perimu vėliavą iš Tamstos smile.gif

Atsakyti