Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Alabamočka smile.gif , pasiėmiau!, ačiūūūūūūūūūū! smile.gif

Žydi vijokliai.
Melsvo žiedo taurelėj
Bedugnė gelmė
(Buson) -------------> pamėginau atitarti smile.gif

P.S. Koks fainas šventas katinas smile.gif
P.P.S. Per kažkokį įdomų-smagų sutapimą mano telefono skambučio melodija prasideda žodžiu ... Alabama biggrin.gif (telefono skambutis)

******

Mamagute! Atiduok pavasarį cool.gif

Išeina pavasaris.
Paukščiai verkia, ašaros
Žuvų akyse
(Bašio Macuo)

******

p.p.p.s. Alabama, bais įtraukė haiku, ieškau, skaitau ir murkiu iš laimės, kad taip gražu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 18 kovo 2014 - 18:36
QUOTE(mamagute @ 2014 03 18, 17:17)
ne nu... taip nesąžininga  rolleyes.gif  schmoll.gif biggrin.gif

tik dėl žiemos sutinku biggrin.gif

Tai stai kokia tu, mamagute, klastune.

biggrin.gif

QUOTE(Iks @ 2014 03 18, 18:28)
Alabamočka smile.gif , pasiėmiau!, ačiūūūūūūūūūū! smile.gif

Žydi vijokliai.
Melsvo žiedo taurelėj
Bedugnė gelmė
(Buson)  -------------> pamėginau atitarti smile.gif

P.S. Koks fainas šventas katinas smile.gif
P.P.S. Per kažkokį įdomų-smagų sutapimą mano telefono skambučio melodija prasideda žodžiu ... Alabama  biggrin.gif  (telefono skambutis)

******

Mamagute! Atiduok pavasarį cool.gif

Išeina pavasaris.
Paukščiai verkia, ašaros
Žuvų akyse
(Bašio Macuo)

******

p.p.p.s. Alabama, bais įtraukė haiku, ieškau, skaitau ir murkiu iš laimės, kad taip gražu smile.gif

Aaaaa moooon to Alabaaaammaaaa



Smaguma:)


Krebzda pavasario lietus.
Is dideles Sumidos upes
Geria pele.


K.Issa.

Dabar rauda ir moralas jaunajai kartai biggrin.gif

Niekada, girdit-niekada neskenuokit to, ka prifotkinot pries du metus.Nes as nuskenavau.Ten shhhhhhhh...Mano saviverte cyptelejus padvese biggrin.gif


user posted image


Atsakyti
ši, kurią įkėlei, tai nuostabi wub.gif apsalau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2014 03 18, 20:29)
ši, kurią įkėlei, tai nuostabi  wub.gif  apsalau biggrin.gif

Aha, aha, kchm biggrin.gif
Atsakyti
nenuleisk rankų, aš nuskenavusi savo pirmąją juostą irgi buvau mažumėlę šokiruota. maniškė dar juodbaltė buvo, beje, ir nuskenuota po metų ar dviejų tarpo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2014 03 18, 20:38)
nenuleisk rankų, aš nuskenavusi savo pirmąją juostą irgi buvau mažumėlę šokiruota. maniškė dar juodbaltė buvo, beje, ir nuskenuota po metų ar dviejų tarpo.  biggrin.gif

Tada supranti mane ir gal net gali atsisuti virtualia nosinaite biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kleckiuxs_r @ 2014 03 18, 16:38)
4u.gif  bandau dar kart...

sviesesnio fono nepavyko atrast namuos, tikiuos del to bais nebarsit  blush2.gif

taip,
Foto noretusi sviesesnes, bet esme supratai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 18, 20:43)
Tada supranti mane ir gal net gali atsisuti virtualia nosinaite biggrin.gif

console.gif
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2014 03 18, 20:47)

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 18, 21:17)
Tai stai kokia tu, mamagute, klastune.

biggrin.gif



na norėjau, kad "tema" nebūtų lengvas pasivaikščiojimas cool.gif Ieškokit pavasario... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Alabama @ 2014 03 18, 21:17)


Niekada, girdit-niekada neskenuokit to, ka prifotkinot pries du metus.Nes as nuskenavau.Ten shhhhhhhh...Mano saviverte cyptelejus padvese biggrin.gif
[img]http://farm4.staticflickr.com/


bet juk ir dėl šio kadro vertėjo, tiesa? bigsmile.gif
Skanuokit, ir tą, ką prifotkinot prieš 5 metus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kleckiuxs_r @ 2014 03 18, 17:38)
4u.gif  bandau dar kart...




norėtųs ir šviesiau, ir foto didesnės... Figūros galėtų didesnį plotą užimt, liktų mažiau kairės neužpildytos. Ir tikrai nebūtina kišt į tuos rėmus. Nors techniškai užduotis suprasta. Bet kažko nekyla ranka užskaityt... Gal mano nuotaika prasta? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagute: 18 kovo 2014 - 21:52
QUOTE(kleckiuxs_r @ 2014 03 18, 16:38)
4u.gif  bandau dar kart...
sviesesnio fono nepavyko atrast namuos, tikiuos del to bais nebarsit  blush2.gif


Neužsiliko atminty, koks buvo pirmasis kartas, nepatingėjau pažiūrėti smile.gif Pažanga yra,- ir objektai priimtinesni, ir kompozicija tvarkingesnė, ir gedulingų rėmų nelikę. Iš dalies sutikčiau su mamagutės pastabomis, nors... Kiekvienas judam savu ritmu, tad ir kleckiuxs_r gal dar toliau nusigaus, jei neįstrigs ant pirmojo laiptelio? smile.gif Ai, buvę nebuvę, turėk ir nuo manęs TAIP, jei ateity žadi atsižvelgti į pastabas wink.gif P.S. šviesesnį foną nesunku imti ir pasigaminti, tam tinka dideli balto popieriaus lapai, tapetų rulonai, dovanų pakavimo popierius, medžiagos ir t.t. Ar perskaitei fotoaparato instrukciją?, nemažai gali nuveikti žaisdama su nustatymais (diafragma, išlaikymu, iso), pasirink šviesiausią namų kampelį, netoliese natūralaus šviesos šaltinio (pvz., lango), bus lengviau smile.gif

***

Mуля, не нервируй, a? biggrin.gif Čia Alabamai biggrin.gif Baisiai fainas tasai augalėlis. Lyg plunksnelė, lyg augalinis stuburo slankstelių motyvas, galop, lyg kokio auksarankio chirurgo būtų juvelyriškai išsiuvinėta; tad lyg trapu, lyg liūdna šiek tiek, lyg skauda truputį (saldžiai). Cypaila ta Tavo savivertė, nekreipk Tu į ją dėmesio... biggrin.gif Iš manęs nosinaičių nebus, tik bizūnas, beržinė košė ir žirniai kampe cool.gif Nenorėk, kad visa juosta būtų ištisai parodinė - tai būtų jau kelio pabaiga, sudainuota dainelė biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kokią nuorodą talpyklos galit užrodyt, per kurią foto į SM galiu įkelt.
Flickras netinka smile.gif
Ačiū
Atsakyti