Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(virdzzinija @ 2014 03 17, 19:11)
Aš kalbu apskritai del telefoninių nuotraukų,ne apie savo ,maniškė netelefoninė,o kad tenkina tai taip ogi apskritai ne konkrečiai  :)jeigu manęs apskritai netenkintu nors kiek,fotoaparatą i rankas net neimčiau.Baltai pavydžiu kam tenkina savos visos nuotraukos padarytos  biggrin.gif

Sis tavo kadras tikrai nepradziugino, o gal tik skoniai nesutampa smile.gif o ka reiksia ''atsitiktiniai'' kadrai? man iskarto kyla mintis, tai tokie kadrai, kuriu nesuziurejau, neapgalvojau pries paspaudziant mygtuka, o siaip tik, ai dangus, ar sakos grazios,o visa kita kaip iseis taip.. smile.gif gal klaidingai susidariau nuomone.. Vietoj taves, orientuociausi ne i apdirbima, o i nuotraukos turiny. Kartais maziau yra geriau mirksiukas.gif labai retai rodai savo darbus, dazniau ekspermentuok, rodyk kritikai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lunameja: 17 kovo 2014 - 20:37
QUOTE(virdzzinija @ 2014 03 17, 18:09)
kad telefonine tai nereiskia bloga, tiesa?  mirksiukas.gif


Ne nereiskia. Telefoniniu kadru buna ir geru. Bet jeigu foto daryta veidrodiniu, o atrodo kaip telefonine, tai turbut kazka kito norejau pasakyti ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lunameja @ 2014 03 17, 21:36)
Sis tavo kadras tikrai nepradziugino, o gal tik skoniai nesutampa smile.gif o ka reiksia ''atsitiktiniai'' kadrai? man iskarto kyla mintis, tai tokie kadrai, kuriu nesuziurejau, neapgalvojau pries paspaudziant mygtuka, o siaip tik, ai dangus, ar sakos grazios,o visa kita kaip iseis taip..  smile.gif gal klaidingai susidariau nuomone.. Vietoj taves, orientuociausi ne i apdirbima, o i nuotraukos turiny. Kartais maziau yra geriau  mirksiukas.gif labai retai rodai savo darbus, dazniau ekspermentuok, rodyk kritikai..


turejau omenyje,kad be specialaus pasiruošimo - namuose neapgalvota apranga,neapgalvotos detalės ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virdzzinija: 17 kovo 2014 - 23:19
QUOTE(Sea Girl @ 2014 03 17, 21:44)
Ne nereiskia. Telefoniniu kadru buna ir geru. Bet jeigu foto daryta veidrodiniu, o atrodo kaip telefonine, tai turbut kazka kito norejau pasakyti ar ne mirksiukas.gif


oi biggrin.gif Žinojimas, jog esi pasiruošęs fotografuoti, skatina atidžiau stebėti aplinką. Telefono kamera yra prasta kamera, todėl norėdamas ja išgauti kažką gražaus, turi žymiai labiau pasistengti nei su veidrodiniu fotoaparatu. Telefoninės kameros labai nepareguliuosi, tad fotografavimas telefonu turėtų lavinti gebėjimą atrasti ir įvertinti natūralius šviesos šaltinius, šviesą ir šešėlius, objektą ir foną, nes jo nepaslėpsi pakeisdamas ryškumo gylį. Taip pat reikia atidžiau galvoti apie kompoziciją, nes telefonu darytų nuotraukų geriau nekarpyti, taip pat nerekomenduojama naudoti priartinimo ir t.t. Aš asmeniškai nedrįščiau lyginti apskritai telefoninė, netelefoninė ,žiūri i visumą,nepatinka spalvos ,ok nepatinka ,nepatinka kokybė,kompozicija ,turinys ir t.t. smile.gif nemėgstu labai jau virtualiai diskutuot,nemoku. smile.gif gali nusigrybauti lygiai taip pat abiejais variantais mano giliu įsitikinimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virdzzinija: 17 kovo 2014 - 23:07
Haha! Vėl Griškevičius! biggrin.gif
Gavau iš say užpakalių smile.gif Negaliu nepasigirti smile.gif
Bandžiau reprodukuoti, ne visai puikiai gavosi, bet vis tiek:
user posted image
Didžiai dėkoju, gražiai nuspalvino rytą smile.gif
O dabar einu ieškotis naujo mėgstamo autoriaus biggrin.gif
Atsakyti
Alabama, gavau kvietimą į paštą! wink.gif Nekantrauju ten nusiblokšti, bet realiai, matyt, pavyks tik po darbų... (kaip ištvert? biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 18 kovo 2014 - 08:39
QUOTE(Iks @ 2014 03 18, 08:37)
Alabama, gavau kvietimą į paštą! wink.gif Nekantrauju ten nusiblokšti, bet realiai, matyt, pavyks tik po darbų... (kaip ištvert?  biggrin.gif )

Sorry, kad registruotu.Kazkada ziauriai pasimokiau su pastu, dabar tik registruotu siunciu.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 18, 11:39)
Sorry, kad registruotu.Kazkada ziauriai pasimokiau su pastu, dabar tik registruotu siunciu.


Taigi liuks viskas!, tik laikas lėtokai slenka biggrin.gif

Mamagute, apie Tave paštas man siunčia keistas ataskaitas biggrin.gif Na bet tikiuosi, kad rasite su juo bendrą kalbą... Ir Say gal su pašto karveliu kaip nors susiburkuos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 18 kovo 2014 - 12:38
QUOTE(Iks @ 2014 03 18, 13:35)
Taigi liuks viskas!, tik laikas lėtokai slenka biggrin.gif

Mamagute, apie Tave paštas man siunčia keistas ataskaitas biggrin.gif Na bet tikiuosi, kad rasite su juo bendrą kalbą... Ir Say gal su pašto karveliu kaip nors susiburkuos smile.gif



va, ką tik ėjau pro pašto dėžutę ir radau pranešimą (vakar dar jo tikrai nebuvo) smile.gif Kažkas kažką atsiuntė iš Vilniaus 21-ojo pašto smile.gif Artimiausiom dienom reiks pasiekt savąjį paštą smile.gif

O kokias keistas ataskaitas siunčia? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagute: 18 kovo 2014 - 14:09
QUOTE(mamagute @ 2014 03 18, 14:07)
va, ką tik ėjau pro pašto dėžutę ir radau pranešimą  (vakar dar jo tikrai nebuvo) smile.gif Kažkas kažką atsiuntė iš Vilniaus 21-ojo pašto  smile.gif Artimiausiom dienom reiks pasiekt savąjį paštą smile.gif

O kokias keistas ataskaitas siunčia? blink.gif


Jau norėjau dievagotis, kad iš 21-ojo Tave gal kiti fanai atakuoja hihihi.gif, bet susigriebiau, kad tarp tų kitų vis tik galiu būti ir aš smile.gif
O paštas man apie Tave viską praneša hah.gif: ir kad namuos neįmanoma rasti, ir kad nurodei neteisingą adresą, ir kad liepei netrukdyti paprašiusi pristatymą pristatyti vėliau, ir ... kad užsiundei mums žiemą liepusi fotografuoti pavasarį cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 18 kovo 2014 - 14:33
4u.gif bandau dar kart...

user posted image

sviesesnio fono nepavyko atrast namuos, tikiuos del to bais nebarsit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 03 18, 15:32)
ir kad namuos neįmanoma rasti, ir kad nurodei neteisingą adresą, ir kad liepei netrukdyti paprašiusi pristatymą pristatyti vėliau, ir ... kad užsiundei mums žiemą liepusi fotografuoti pavasarį cool.gif


ne nu... taip nesąžininga rolleyes.gif schmoll.gif biggrin.gif

tik dėl žiemos sutinku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagute: 18 kovo 2014 - 17:18