Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

seniai as ka berodziau ,kritikos lauksiu, del kvadrato abejojau g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(virdzzinija @ 2014 03 16, 22:42)
seniai as ka berodziau ,kritikos lauksiu, del kvadrato abejojau  g.gif



apdirbimas nekoks, mano galva. o be apdirbimo, nujaučiu, pats kadras labai nelabai. bluras ar sluoksnis su partrynimu ant veido - blogas sprendimas.
skaudžiausia - kompozicija: pasvirimas, kairėje - kamieno kraštas, už nugaros šabakštynas, mergina, išeinanti iš kadro. apranga ne fotosesiška, o apdirbimas - lyg iš planuotos ir ruoštos glamūrinės fotosesijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 17 kovo 2014 - 08:38
Labas rytas, kadangi tema, kaip ir pradziamoksliu, turinys nelabai pradziamoksliu, bet tikiu, kad ateina daugiau tokiu ziopliu kaip as, tai gal kam pravers, jei dar kas neskaite sito, paprastai, suprantamai paaiskintu tiesu smile.gif

http://www.fotofabri...nkti-objektyva/
Atsakyti
Sayonara smile.gif , nepaprastai dėkinga už Macijauskinį atviruką! Ne tik labai patiko, bet ir nuskaidrino, nuspalvino šį niūroką ir tokį pilką pirmadienį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 17 kovo 2014 - 09:36
QUOTE(sayonara @ 2014 03 17, 09:37)
apdirbimas nekoks, mano galva. o be apdirbimo, nujaučiu, pats kadras labai nelabai. bluras ar sluoksnis su partrynimu ant veido - blogas sprendimas.
skaudžiausia - kompozicija: pasvirimas, kairėje - kamieno kraštas, už nugaros šabakštynas, mergina, išeinanti iš kadro. apranga ne fotosesiška, o apdirbimas - lyg iš planuotos ir ruoštos glamūrinės fotosesijos.

Aciu smile.gif neplanuotas cia kadras, o apdirbimas mano toks pirmas bandymas .
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 03 17, 09:30)
Sayonara smile.gif , nepaprastai dėkinga už Macijauskinį atviruką! Ne tik labai patiko, bet ir nuskaidrino, nuspalvino šį niūroką ir tokį pilką pirmadienį smile.gif

O 9 pastas man dziugiai pranese, kad ir jie skuuuuba biggrin.gif




virdzzinija, kam rodai neplanuota kadra?Kas jame sudomino tave pacia?
Neprasidek su apdirbimais, kol nesusitvarkai su fotografija, nes ir gaunasi "apdirbimas" ta negraziaja zodzio prasme.



Atsakyti
Šimtas metų smile.gif Sveikos smile.gif
QUOTE(mamagute @ 2014 03 13, 15:47)
Terminas 2014.03.13-2014. 05.13 . Neperilgai? rolleyes.gif

Kas nedalyvaus- laukia bausmė cool.gif  biggrin.gif

Kokia faina tema bigsmile.gif
Terminas pats tas tongue.gif
Kol sapnų temai prisiruošiau išsijudinti, tai ir visi terminai pasibaigė ax.gif
Pasirodysiu vis vien, kad ir po terminų:
user posted image
Pati džiaugiuos, kad šiaip ne taip save išspyriau iš žieminio sąstingio.
Kritika laukiama. Daugiau Flickr

QUOTE(sayonara @ 2014 03 13, 22:25)
aš tai susirasdavau vietą ant lango, į kurią žiūrint nėra jokių pastatų biggrin.gif na, čia reikalavimas "minimum" biggrin.gif galima laukti giedro dangaus, kad debesys netrukdytų. tada juostelę įmautėje su lipnia juosta priklijuodavau prie stiklo ir su skaitmena maksimaliai priartinus, bet tokiu kampu, kad kuo mažiau iškreiptų kraštines, bandydavau nufotkint biggrin.gif kartais išeidavo menas visiškas, bet vis tiek biggrin.gif

Reiks pabandyt ir man, nes juosta jau kiek laiko guli... O su spalvota darai invert color PS-e, ar dar ką?

QUOTE(gotte @ 2014 03 15, 01:09)
Šiandien buvau visiškai nerealioj vietoj - dviejuose skvuotuose Camden Town'o pašonėj. Vienas iš jų įkurtas senovinėj bažnyčioj (tik gaila apšvietimas nebuvo toks nerealus, kaip tikėjausi g.gif ) kitas tokiam irgi įdomiam pastate, kaip šiltnamyje kažkokiam, apie tris valandas praleidau bendraudama ir fotografuodama svoterius...neišnaudojau savo galimybių verysad.gif višta paskutinė esu šiame reikale..  verysad.gif tiesiog aplankė tokios mintys, kad bet kuris ten vietoj manęs būtų padaręs šimtą kartų daugiau..

Manau, dar sugrįši ten su tikslu pafotografuoti, dabar džiaukis naujais įspūdžiais, patirtimi, naujais užplūdusiais jausmais... Vis vien kažką parsivežei ir fotoaparate smile.gif
Ši tavo savigrauža primena, kelionių fotografavimą, kai dėl laiko trūkumo jauti vidinį konfliktą dėl gero kadro ir noro pasimėgauti naujų įspūdžių akimirka. Gera, kai gali pasimėgaudama, neskaičiuodama laiko užtrukti tam tikroje vietoje, tada ir gerai nuotraukai užtenka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o la la la: 17 kovo 2014 - 11:29
QUOTE(Alabama @ 2014 03 17, 10:45)
O 9 pastas man dziugiai pranese, kad ir jie skuuuuba biggrin.gif


smile.gif - nekantraudama laukiu, kol ir man ką nors praneš!
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 03 17, 11:31)
smile.gif - nekantraudama laukiu, kol ir man ką nors praneš!

Atsižvelgiant į siuntos rūšį, siunta perduota kurjeriui/laiškininkui arba palikta pašte, kad būtų įteikta.
biggrin.gif







Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 17, 11:35)
Atsižvelgiant į siuntos rūšį, siunta perduota kurjeriui/laiškininkui arba palikta pašte, kad būtų įteikta.
biggrin.gif


jaučiuos suintriguota nuo galvos iki kojų smile.gif

beje, kaip Tavo juostos ir jų perfotografavimo nuotykiai? O juostos, čia turbūt tos, kurios paskaitė SM ir sugrįžo į namus? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 17 kovo 2014 - 11:47
QUOTE(Iks @ 2014 03 17, 11:46)
jaučiuos suintriguota nuo galvos iki kojų smile.gif

beje, kaip Tavo juostos ir jų perfotografavimo nuotykiai? O juostos, čia turbūt tos, kurios paskaitė SM ir sugrįžo į namus? biggrin.gif

O tataigi.Jos perskaite, susigedo ir grizo.Radau kita diena droviai susisukusias kuprinej.Tada bandziau perfotografuoti, bet tada pabego imautes, ir suporatau, kad jei ieskosiu jas, vel dings juostos.Tad greitai, labai greitai griebiau ir lekiau i laba.Labe darant index'a sugedo skeneris.


Na po sito visko manes nieko nebenustebinsi:)Jau nebe:)
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 17, 11:45)
O 9 pastas man dziugiai pranese, kad ir jie skuuuuba biggrin.gif
virdzzinija, kam rodai neplanuota kadra?Kas jame sudomino tave pacia?
Neprasidek su apdirbimais, kol nesusitvarkai su fotografija, nes ir gaunasi "apdirbimas" ta negraziaja zodzio prasme.

Tam kad ir neplanuotai buna gražu ,antra man patinka visuma poza ,apdirbimas viskas uz tai klausiu is šono kaip atrodo kitiems ar as čia viena svaigstu :-D dekui turėsiu omeny :-D
Atsakyti