Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

prie flickr'o jau priėjau, taigi konkursas paskelbtas ir ten. smile.gif

J. Kunčinas "Pavasaris nuo Bekešo kalno"

STARTUOJAM smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 14, 11:40)


Jėga. teks Kaune apsilankyti smile.gif ir šiaip planuoju artimiausiu metu lėkti, tai tuo pačiu ir parodon suspėsiu smile.gif Ačiū.
Atsakyti
beje, man kas nors atviruką atsiųs, jei parodoje apsilankysiu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 03 14, 15:09)
beje, man kas nors atviruką atsiųs, jei parodoje apsilankysiu? smile.gif

Jei tinka, as galiu:)
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 14, 15:20)
Jei tinka, as galiu:)


tinka. nes aš noriu gauti, ne tik siųsti smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 03 14, 15:09)
beje, man kas nors atviruką atsiųs, jei parodoje apsilankysiu? smile.gif


Apsilankymo neužteks wink.gif, įspūdžių lauksiu pražiodžiusi (godų) snapelį smile.gif
Ir atviruką atrieksiu su malonumu smile.gif Kas kas, o Tu jų su kaupu nusipelnei nepavargdama agituoti mases atgal į parodas smile.gif

***

Turiu gerų žinių ir kitai atvirukų gavėjų grupei smile.gif
Susikaupiau ir viską išsiunčiau.
Tikrinkit pašto dėžes mamagute, sayonara, Alabama ir je t'aime smile.gif Paštas žadėjo greitai susivynioti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 03 14, 19:40)
Apsilankymo neužteks wink.gif, įspūdžių lauksiu pražiodžiusi (godų) snapelį smile.gif
Ir atviruką atrieksiu su malonumu smile.gif Kas kas, o Tu jų su kaupu nusipelnei nepavargdama agituoti mases atgal į parodas smile.gif

***

Turiu gerų žinių ir kitai atvirukų gavėjų grupei smile.gif
Susikaupiau ir viską išsiunčiau.
Tikrinkit pašto dėžes mamagute, sayonara, Alabama ir je t'aime smile.gif Paštas žadėjo greitai susivynioti smile.gif


jėėė, nes mano dėžė kažko alkana pastaruoju metu..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 03 14, 19:40)
Apsilankymo neužteks wink.gif, įspūdžių lauksiu pražiodžiusi (godų) snapelį smile.gif
Ir atviruką atrieksiu su malonumu smile.gif Kas kas, o Tu jų su kaupu nusipelnei nepavargdama agituoti mases atgal į parodas smile.gif

***

Turiu gerų žinių ir kitai atvirukų gavėjų grupei smile.gif
Susikaupiau ir viską išsiunčiau.
Tikrinkit pašto dėžes mamagute, sayonara, Alabama ir je t'aime smile.gif Paštas žadėjo greitai susivynioti smile.gif

hip hip hooray, man, kaip gaunanciai max tris atvirukus per metus ir nuo to paties zmogaus, bus didi svente sulaukus savojo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo je t'aime: 14 kovo 2014 - 20:07
QUOTE(mamagute @ 2014 03 13, 14:47)

Kas nedalyvaus- laukia bausmė cool.gif 


visos eilutes nuostabiu nuostabiausios, kurybos visiems uzteks. mane asmensikai uzbure dvi ju, tai toliau net "nebemaciau". Plauke vaizdai lyg laivai galvoje smile.gif nubausta netureciau likti.
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 03 14, 19:40)

Tikrinkit pašto dėžes mamagute, sayonara, Alabama ir je t'aime smile.gif Paštas žadėjo greitai susivynioti smile.gif

Lauksiu:)Ir tu lauk:)
Atsakyti
QUOTE(pandre @ 2014 03 14, 21:21)
Plauke vaizdai lyg laivai galvoje smile.gif nubausta netureciau likti.


smagu smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 14, 20:49)
Lauksiu:)Ir tu lauk:)


smile.gif smile.gif smile.gif jėėė
P.S. Parodos pavydu, nors... kita vertus - visai įmanoma man, (Bekešo) kalnui biggrin.gif nukeliaut pas Mahometą. Bent jau teoriškai cool.gif
Atsakyti