Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

aš šiandien pirmąjį polaroidą pasidariau, irgi gavosi menas visiškas, tuoj verksiu doh.gif laugh.gif
Atsakyti
Hytka, Pepa, uzskaitau 4u.gif
Mamagute, visu pirma sveikinimai 4u.gif o tema tikrai sauni, eilerastis superinis, tema plati thumbup.gif
QUOTE(je t'aime @ 2014 03 13, 21:30)
aš šiandien pirmąjį polaroidą pasidariau, irgi gavosi menas visiškas, tuoj verksiu  doh.gif  laugh.gif

g.gif kas nutiko?
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2014 03 13, 20:33)

g.gif kas nutiko?

bus tų polaroidų, aišku irnesakyk.gif bet vis tiek gaila. per šviesus gavosi, žiūrėt galima, spalvos labai gražios, bet tai tik tiek, tokia truputį abstrakcija biggrin.gif prisiminimui tiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pepa @ 2014 03 13, 16:45)
Laba diena.Senai seku sia tema,kadangi siek tiek domiuosi fotagrafija,visada atidziai perskaitau komentarus bei nuomones.Tad kuri laika dar dvejojusi,vistik nusprendziau bandyti  4u.gif .
Pirmas ND


užskaitau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 03 13, 20:25)
aš tai susirasdavau vietą ant lango, į kurią žiūrint nėra jokių pastatų biggrin.gif na, čia reikalavimas "minimum" biggrin.gif galima laukti giedro dangaus, kad debesys netrukdytų. tada juostelę įmautėje su lipnia juosta priklijuodavau prie stiklo ir su skaitmena maksimaliai priartinus, bet tokiu kampu, kad kuo mažiau iškreiptų kraštines, bandydavau nufotkint biggrin.gif kartais išeidavo menas visiškas, bet vis tiek biggrin.gif


O, super, bandysiu.
QUOTE(je t'aime @ 2014 03 13, 20:30)
aš šiandien pirmąjį polaroidą pasidariau, irgi gavosi menas visiškas, tuoj verksiu  doh.gif  laugh.gif

Rooodyk, plyz biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2014 03 13, 21:37)
bus tų polaroidų, aišku irnesakyk.gif bet vis tiek gaila. per šviesus gavosi, žiūrėt galima, spalvos labai gražios, bet tai tik tiek, tokia truputį abstrakcija  biggrin.gif prisiminimui tiks biggrin.gif

Ikelk bent i flickr kelias, jei spalvos matosi, tai turbut ne per sviesiai smile.gif
Atsakyti
Sveikinimai Mamagutei 4u.gif

As siandien bandziau zaisti su vakarine sviesa, taip graziai saulute sviete rolleyes.gif Rodau kas gavosi ir laukiu kritikos ax.gif

user posted image

user posted image

Dar pora yra flickre smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 03 13, 16:36)
Ne-per-ilgai biggrin.gif
Noriu tos moters su skalbiniais ir vos įžiūrimo katino smile.gif
Į kalną kopti teks tongue.gif Tegu ir metaforinį. Ne taip lengva surimuoti nuotrauką smile.gif

Ir man uzstrigo "moteris su skalbiniais" smile.gif
Atsakyti
ich,viktorija09 aciu labai aciuks.gif 4u.gif
Kadangi trys taip yra,galiu daryti sekanti smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 13, 21:08)
Rooodyk, plyz biggrin.gif



QUOTE(ich @ 2014 03 13, 21:31)
Ikelk bent i flickr kelias, jei spalvos matosi, tai turbut ne per sviesiai smile.gif

gal įmesiu, kai daugiau pasidarysiu, į flickr visible to friends, kol kas negaliu nuskenuot. ax.gif įdomu tie polaroidai, kažkoks visai nevaldomas procesas, ir magija, išlenda toks mėlynas langas baltame fone, paslepi kaži kur tamsoj ir už keturiasdešimties minučių ištrauki gatavutį specifinių spalvų kadrą, tokį baisiai netikėtą, o man (pabrėžiu, man biggrin.gif) jau toooks grožis, net ir tas nepavykęs pirmasis polaroidas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2014 03 14, 09:07)
man (pabrėžiu, man biggrin.gif) jau toooks grožis, net ir tas nepavykęs pirmasis polaroidas biggrin.gif


Įsivaizduoju, kad ir mūsų akims jis bus ne mažesnis grožis nei Tau smile.gif


Ačiū ich, gizzy už sveikinimus. 4u.gif Ir labai lauksiu dalyvavimo konkurse smile.gif
Atsakyti
Kaune paroda atsidaro-
https://www.facebook...48397418591490/


Arno Fischer
Atsakyti