Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į lavinimo įstaigas

QUOTE(chivaja @ 2009 01 23, 11:01)
Nesuprantu.., jei skiepai neprivalomi ir mes turim teisę jų atsisakyti, tai kodėl tada nebeturim teisės lankyti darželio?

Turit teisę mirksiukas.gif Kiek žinau, nėra jokių teisės aktų, kurie ribotų nevakcinuotų vaikų priėmimą į ikimokyklinio ugdymo įstaigas.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2009 01 23, 12:37)
Turit teisę  mirksiukas.gif Kiek žinau, nėra jokių teisės aktų, kurie ribotų nevakcinuotų vaikų priėmimą į ikimokyklinio ugdymo įstaigas.


Valio thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
nežinau, kokio aš tamsumo žmogus, bet tik dabar išgirdau kitą nuomonę nei REIKIA verysad.gif skiepijau savo dukriuką visais įmanomais iki 6mėn. dabar bus kitaip. įdedu dar nuoradą neblogą, gal kas paskaitinėt norės. http://homosanitus.l..._skiepai_veikia
Atsakyti
QUOTE(callmyname @ 2008 12 04, 10:35)
Aciu!!!  4u.gif Dar aktualu!  mirksiukas.gif

Nors ir neatitiks temos, bet pakomentuosiu postą dėl prievolės pasirašyti atsisakymą skiepyti vaiką nebuvimo. Praktika rodo ką kita. Man teko pasirašyti pagimdžius antrą vaiką, kad atsisakau skiepų dar ligoninėje, o vėliau ir poliklinikoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlfaBeta: 30 sausio 2009 - 11:54
QUOTE(AlfaBeta @ 2009 01 30, 12:47)
Nors ir neatitiks temos, bet pakomentuosiu postą dėl prievolės pasirašyti atsisakymą skiepyti vaiką nebuvimo. Praktika rodo ką kita. Man teko pasirašyti pagimdžius antrą vaiką, kad atsisakau skiepų dar ligoninėje, o vėliau ir poliklinikoje.

mano vaikiuka isnese kraujuko paimt ir kai atnese dave lapeli pasirasyti jau buvo po skiepo.as kaip dar nezinojau jog skiepai pavojingi tai pasirasiau doh.gif be mano zinios paskiepyjo doh.gif
Atsakyti
http://rutube.ru/tra...8e7577e372d68f8

patariu paziuret, manau atsisakysiu as to brudo..
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif

nesiplesiu kas kaip ir kodel, bet paminesiu, kad dar pries nestuma domejausi skiepais ir su vyru nutareme, kad neskiepysim VISAI musu vaikelio, net ligonineje pirmom dienom. Ta sakem jau gimdykloje, viskas buvo gerai, vaiko is akiu nepaleidom ir niekas neskiepijo, pasirasem atsisakyma.
POliklinikoj taip pat, pas pirmaja pediatre, nors ji mus isvadino akmens amziaus zmonemis.
Neskiepijom todel, kad pabijojom alergiju (mano visai seimai yra atopinis dermatitas ir panasiai, todel dar ir reakcijojs po skiepo bijojom). Bet stai eme, ir islindo tas dermatitas ir mano neskiepytai mazei.....

alergologe patikino, kad tikrai negalima dabar skiepyti, bent jau kol isberta. Apsidziaugiau, kad turesiu ka pasakyti pediatrei (beje, mes ja pakeitem po menesio laiko).
Taciau sioji stipri, ir pasake, kad negydys musu vaiko, jei nuspresim neskiepyti, nes atseit nenori rizikuoti JI vaiko sveikata ir gyvybe, ir atseit pasieskoti naturalistu mum reiketu tokiu atveju...

As jai nesakiau, kad NIEKADA neskiepysiu savo vaiko, nes mum tuo metu labai reikejo skubaus gydytojo, konsultacijos ir prieziuros, tad as jai tik pasakiau, kad alergologe uzdraude isvis skiepyti, o mes galvojam tikrai NE DABAR. Tai ji primygtinai liepe parasyti "atsisakyma", kurio turinys paaiskejo man ipusejus rasyti (ji diktavo). Ir tai skambejo taip, kad mazdaug : "Noreciau, kad mano vaikas butu skiepyjamas nuo..... m". Ji sako nuo 6 men, as sakau, kad iki metu TIKRAI lauksiu, gal paskui isaugs tuos berimus, o iki metu grieztai NE. Dar paklausiau, ar be mano zinios ar per prievarta tikrai mano vaiko niekas neskiepys, jei suejus tiems metams as VIS DAR NENORESIU skiepyti.... ji sake, kad tikrai niekas nevers.

Ok.. Tai va, turim metams pediatre, o kas po tu metu bus, nezinau, jei ji musu atsisakys...aplinkui nera normaliu gydytoju, visi aplaidziai ziuri, o kai dar pasakom, kad vaikas neskiepytas, tai isvis pasiunta.

Tenka meluot, kad ateity kazkada zadam....

Bet ir tie daktarai aiskina nesamones, kiek mire nuo stabliges, ka buna, jei uzsikrecia tuo ir tuo, kaip MIRSTA cia ***** visi ir t.t. Bando palauzti smile.gif atseit isvalyti dabar skiepai...neva jus va visi skiepyti, ir ka, uzaugot....as atsikirtau, kad veliau mane irgi nuo skiepu tevai saugojo, nes visokie dermatitai butent po ju ir islindo.... ir sakau ligu milijona esu turejusi, ir tie skiepai nieko neisgelbejo....

issipleciau. Mano klausimas butu toks: jei as parasiau "pageidavima" skiepyti nuo metu amziaus, ar tikrai, atejus tam laikui privalesiu skiepyti, ar reikes ieskotis kitos gydymo istaigos ir pediatres, nes gali pakisti parasyta popiereli ir versti skiepytis? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 11 01, 18:15)
Mano klausimas butu toks: jei as parasiau "pageidavima" skiepyti nuo metu amziaus, ar tikrai, atejus tam laikui privalesiu skiepyti, ar reikes ieskotis kitos gydymo istaigos ir pediatres, nes gali pakisti parasyta popiereli ir versti skiepytis?  doh.gif


manau, niekas negali priverst taves skiepyt. testamenta ir ta zmogus gali keisti, o chia jokios teisines vertes neturintis popiergalis irnesakyk.gif

bet nuosirdziai patariu,- susirask skiepijumui neritarianti/neutralu/suvokianti, jog tevu pasirinkimai gali buti ivairus pediatra,- gyvenimas tikrai palengves, kam tau dar papildomas gruzinimas?4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 11 01, 19:43)
manau, niekas negali priverst taves skiepyt. testamenta ir ta zmogus gali keisti, o chia jokios teisines vertes neturintis popiergalis irnesakyk.gif

bet nuosirdziai patariu,- susirask skiepijumui neritarianti/neutralu/suvokianti, jog tevu pasirinkimai gali buti ivairus pediatra,- gyvenimas tikrai palengves, kam tau dar papildomas gruzinimas?4u.gif


Bet kaip sunku rasti tokį, manau g.gif Atėjus į naują polikliniką gi neklausi registratūroj, kuris čia sutiktų prižiūrėti mano vaiką g.gif
Atsakyti
sveikos mamos, uzuojauta tom, kurios atlaiko gydytoju spaudima, as net keiciau i kita, nes su pirmaja galima sakyti pykomes, bet as nepasidaviau lotuliukas.gif o kai dar vos nepraziolpino mum rachito, tai tekina begau pas kita. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 11 01, 20:15)
labas vakaras  4u.gif

issipleciau. Mano klausimas butu toks: jei as parasiau "pageidavima" skiepyti nuo metu amziaus, ar tikrai, atejus tam laikui privalesiu skiepyti, ar reikes ieskotis kitos gydymo istaigos ir pediatres, nes gali pakisti parasyta popiereli ir versti skiepytis?  doh.gif


Atsisakymą skiepyti dukrą MMR vakcina pasirašiau, kai jai buvo 1 m. ir 3 mėn. (o gal 6 - nepamenu). Atsisakymas skambėjo kaip atidėjimas metams ar pan. Dabar maniškei beveik 6,5 m. - niekas neprisiminė, kad tie metai jau seniai praėjo, ir galvos man dėl to nekvaršina thumbup.gif .Gal dėl to, kad mūsų pediatrė šiuo klausimu nėra labai arši mirksiukas.gif Neskiepiju dukters daugmaž nuo 1m., kai pradėjau domėtis skiepais, jų žala/ nauda ir t.t.Na, kiek jau gavo iki 1m. (hepatitas, TBC ir tas penkiavalentis mix'as verysad.gif) - jau nebeišimsi, bet daugiau eksperimentuot su skiepais nesiryžtu schmoll.gif . Kartais visaip pamąstau, bet baimė sulaukt baisių pasekmių nugali verysad.gif Kol kas auga stipri mergiščia, na, paserga virusais 1-2 k. per metus kaip ir visi darželinukai - ir tiek tos bėdos mirksiukas.gif
P.S.: atsakant į temą - daržely jokių klausimų dėl skiepų nekilo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganiūkštė: 03 lapkričio 2009 - 14:56
QUOTE(uups @ 2009 11 01, 19:43)
manau, niekas negali priverst taves skiepyt. testamenta ir ta zmogus gali keisti, o chia jokios teisines vertes neturintis popiergalis irnesakyk.gif

bet nuosirdziai patariu,- susirask skiepijumui neritarianti/neutralu/suvokianti, jog tevu pasirinkimai gali buti ivairus pediatra,- gyvenimas tikrai palengves, kam tau dar papildomas gruzinimas?4u.gif



jei tik pasakysit, kur tokio KAUNE ieskot- as ji rasiu smile.gif
Atsakyti