Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į lavinimo įstaigas

QUOTE(Ninna_Ricci @ 2008 12 03, 16:43)
Nors ir senas postas, bet atsakysiu, gal kam bus į naudą smile.gif

Skiepų nereikia atsisakyt, nes jie nėra privalomi. Kaip tik, kai nori skiepyt, turi pasirašyt sutikimą, jog tavo vaikas bus skiepyjamas. Tad jei tokio nepasirašai - niekas neturi teisės tavo vaiko skiepyt.


Aciu!!! 4u.gif Dar aktualu! mirksiukas.gif
Atsakyti
as nenoreciau kad sumano vaikais kartu eitu neskiepiti vaikai i grupe schmoll.gif nenoreciau kazkieno uzgaida mano vaikas nukentetu kokia baisia liga uij unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2009 01 20, 10:20)
as nenoreciau kad sumano vaikais kartu eitu neskiepiti vaikai i grupe  schmoll.gif  nenoreciau kazkieno uzgaida mano vaikas nukentetu kokia baisia liga uij unsure.gif

Ar jūsų vaikas skiepytas g.gif
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2009 01 20, 12:20)
as nenoreciau kad sumano vaikais kartu eitu neskiepiti vaikai i grupe  schmoll.gif  nenoreciau kazkieno uzgaida mano vaikas nukentetu kokia baisia liga uij unsure.gif

blink.gif gerai,kad jūsų vaikai nenukentėjo nuo skiepų,jei mano nukentėjo,pagal jus aš ir toliau turiu skiepyti ir rizikuoti savo vaiko sveikata,nes kažkas bijo neskiepytų vaikų doh.gif aš taip pat bijau,gal jūsų vaikas paskiepytas užkrės mano vaiką doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2009 01 20, 12:20)
as nenoreciau kad sumano vaikais kartu eitu neskiepiti vaikai i grupe  schmoll.gif  nenoreciau kazkieno uzgaida mano vaikas nukentetu kokia baisia liga uij unsure.gif

Gobsiuk, jei laikytumes logikos, kad tavo vaikas skiepytas ir tu tiki skiepu apsaugine galia, tai tomis ligomis neskiepytas neturetu uzkresti tavo vaiko. Kita vertus tavo vaikai gali sirgti kitomis ligomis ir uzkresti neskiepytus, bei atvirksciai. O ar skiepytas nenesioja ir neplatina uzkrato, irgi klausimelis...
Atsakyti
QUOTE(AlfaBeta @ 2009 01 20, 14:46)
Gobsiuk, jei laikytumes logikos, kad tavo vaikas skiepytas ir tu tiki skiepu apsaugine galia, tai tomis ligomis neskiepytas neturetu uzkresti tavo vaiko. Kita vertus tavo vaikai gali sirgti kitomis ligomis ir uzkresti neskiepytus, bei atvirksciai. O ar skiepytas nenesioja ir neplatina uzkrato, irgi klausimelis...

zinoma sutinku kad skiepai neka padeda bet pvz cia man paciai taip buvo mokykloj paskiepyjo kiaulyte o po menesio sugebejau susirgti ir dar 4 zmones uzkresti as nenoriu propaguoti kad skiepai reikalingi cia jau kiekvieno nuomone todel kokia ji bebutu manau reika gerbti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 20, 13:01)
blink.gif gerai,kad jūsų vaikai nenukentėjo nuo skiepų,jei mano nukentėjo,pagal jus aš ir toliau turiu skiepyti ir rizikuoti savo vaiko sveikata,nes kažkas bijo neskiepytų vaikų doh.gif aš taip pat bijau,gal jūsų vaikas paskiepytas užkrės mano vaiką doh.gif

tik nereikia pyktis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2009 01 20, 01:20)
as nenoreciau kad sumano vaikais kartu eitu neskiepiti vaikai i grupe  schmoll.gif  nenoreciau kazkieno uzgaida mano vaikas nukentetu kokia baisia liga uij unsure.gif


Ale gi ir užgaidos, nu nail.gif. Jeigu Tavo vaikas paskiepytas, taigi apsaugotas yr nuo tų ligų, nuo kurių leidai skiepyti. Tai ko čia pergyventi dėl neskiepytų? Juk ant jų visos tos bjaurastys nuo dangaus kris bigsmile.gif.

QUOTE(gobsiukas @ 2009 01 20, 04:59)
man paciai taip buvo mokykloj paskiepyjo kiaulyte o po menesio sugebejau susirgti ir dar 4 zmones uzkresti


Ir tie visi 4 žmonės, ko gero, suvakcinuoti buvo? Tai kam tada vakcinuoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinas: 21 sausio 2009 - 02:21
Šiaip be skiepų tikrai galima eiti į darželį, bet poliklinikos gydytoja, jeigu labai nerimauja, kad neskiepijat vaiko, gali darželiu manipulioti. Mums taip buvo - 3 kartą per visą laiką darėm dukrytei pažymą į darželį - nes kelemės į kitą miestą ir negalėjom nuvažiuoti į jos seną darželį dokumentų. Gydytoja prikibo, kad ji neturi paskutinio skiepo (kai jai buvo pusantrų metų, mes buvome JAV ir nepaskiepijom). Žodžiu, daėjo iki to, kad ji atsisakė išrašyt pažymą, kol nepaskiepysim vaiko. Nors kitas - trimetis tik pradėjo skiepytis (mes planavom skiepus atidėti) ir jis gavo pažymą be problemų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 22 sausio 2009 - 23:13
QUOTE(Natuke @ 2009 01 23, 01:12)
Šiaip be skiepų tikrai galima eiti į darželį, bet poliklinikos gydytoja, jeigu labai nerimauja, kad neskiepijat vaiko, gali darželiu manipulioti. Mums taip buvo - 3 kartą per visą laiką darėm dukrytei pažymą į darželį - nes kelemės į kitą miestą ir negalėjom nuvažiuoti į jos seną darželį dokumentų. Gydytoja prikibo, kad ji neturi paskutinio skiepo (kai jai buvo pusantrų metų, mes buvome JAV ir nepaskiepijom).  Žodžiu, daėjo iki to, kad ji atsisakė išrašyt pažymą, kol nepaskiepysim vaiko. Nors kitas - trimetis tik pradėjo skiepytis (mes planavom skiepus atidėti) ir jis gavo pažymą be problemų.

Natuke, ar skiepijai MMR - kiaulytes, raudonukes, tymu - skiepu? Ji turejote gauti mazdaug budami 1 m. 4 men. Kaip supratau is sioje temoje pasakytu zodziu, tetruko paskutinio skiepo, revakcincijos.Temoje apie nukentejusiuosius klausiau, nuo ko skiepijai, nes teparasei, jog beveik neskiepijai
Atsakyti
QUOTE(AlfaBeta @ 2009 01 23, 00:30)
Natuke, ar skiepijai MMR - kiaulytes, raudonukes, tymu - skiepu? Ji turejote gauti mazdaug budami 1 m. 4 men. Kaip supratau is sioje temoje pasakytu zodziu, tetruko paskutinio skiepo, revakcincijos.Temoje apie nukentejusiuosius klausiau, nuo ko skiepijai, nes teparasei, jog beveik neskiepijai

parasysiu az 4u.gif
Atsakyti
Nesuprantu.., jei skiepai neprivalomi ir mes turim teisę jų atsisakyti, tai kodėl tada nebeturim teisės lankyti darželio?
Gal reikia turėt leidimą įeit ir į parduotuvę , tipo skiepytas ar ne, ar į smėlio dėžę namo kieme pažaist.
Su tai darželiais kažkokia nesąmonė.
Va vyrenės dukros ir nebaigti skiepai, gydytoja išrašė mokyklinį pažymėjimą.
Nors irgi garas ėjo..
Atsakyti
QUOTE(chivaja @ 2009 01 23, 13:01)
Nesuprantu.., jei skiepai neprivalomi ir mes turim teisę jų atsisakyti, tai kodėl tada nebeturim teisės lankyti darželio?
Gal reikia turėt leidimą įeit ir į parduotuvę , tipo skiepytas ar ne, ar į smėlio dėžę namo kieme pažaist.
Su tai darželiais kažkokia nesąmonė.
Va vyrenės dukros ir nebaigti skiepai, gydytoja išrašė mokyklinį pažymėjimą.
Nors irgi garas ėjo..

aš klausiau gydytojos ar nekils rūpesčių dėl darželio,sakė tikrai nekils schmoll.gif
Atsakyti