Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į lavinimo įstaigas

Sweikos. Kai gims antras mazylis tikrai nesiruosiu skiepyti nuo visu ligu koks yra sudarytas sarasas. Gal papasakotumet, kurie skiepai turetu buti reikalingi, o kuriu vertetu atsisakyti.
Atsakyti
QUOTE(Demokratija @ 2007 05 16, 11:05)
Sweikos. Kai gims antras mazylis tikrai nesiruosiu skiepyti nuo visu ligu koks yra sudarytas sarasas. Gal papasakotumet, kurie skiepai turetu buti reikalingi, o kuriu vertetu atsisakyti.


nueik i skiepu kabineta, ten tau papasakos mirksiukas.gif
o jei rimciau,- nieko nera kvailiau,kaip paskaityt koki posta forume ir skiepyt taip, kaip jame rasoma. Turi pati ne is vieno shaltinio susirinkt info ir pasidaryt sprendima (kartu su vaiko tevu).
O savo nuomones rasancios sioj temoj yra isdeste ne viena ir ne du kartus. Tereik paskaityt sita tema ir "neskiepytus vaikus" 4u.gif Sekmes domintis
Atsakyti
Jei vaiko neskiepiji,tai ir negalvok,kad bus problemų dėl darželio ar mokyklos.Tikrai nieko nebus. Mes tai praėjom ir žinom,viskas kaip sviestu patepta, tik tiek, kad vaiko nebado ir neleidžia į jo organizmą tos neaiškios chemijos.
Atsakyti
Sveiki smile.gif

Turiu klausyma dėl skiepų atsisakymo. Kaip tą paruošti?
Mes tik neseniai atvažiavome iš Latvijos. Tenai aš rašiau atsisakyma, nuorodant Ministru kabineto Nuostatus, kur aprašyta tokia tėvų teisė.
Gal kas žino, kur aprašyta skiepų atsisakymo tvarka Lietuvoje? Mes lankisime Vilniaus vaikų darželį, norėčiau, kad visi dokumentai butų gerai paruošti.

Iš anksto dėkoju. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 05 16, 15:48)
nueik i skiepu kabineta, ten tau papasakos mirksiukas.gif


Deja, būtent poliklinikos skiepų kabinete ir gaunu mažiausiai informacijos. Dirba bobos nuo krokosmečio, kurioms aktualu tik kad greitai ir pasirašyt, jog tėvas ar motina "supažindinta".
Daugiausia informacijos ką esu gavus tame kabinete, tai "nusipirkti žvakutę, bo gali užkilti tempa".
Kai paklausi, kodėl berniukus skiepija nuo raudonukės, nors jiems tai visai nepavojinga, susiparina. O kodėl mergaites skiepija nuo kiaulytės, nors tik berniukams ji gali būti pavojinga?
Atsakymas vienas - nepatinka, nenori, neskiepink. O INFORMACIJOS - negausi. Nes jos paprasčiausiai NĖRA.

Ar skaičiavo kas kiek Lietuvoj yra vaikų autistų, kurių tėvai teigia, jog vaikai pablogėjo būtent po MMR skiepo?? Nėra tokių tyrimų.
Nes jie labai nepatogūs milijardus gaunančioms vaistų firmoms.
Kauno Klinikose tiek pediatriniam skyriuj, tiek neurologijos, visada yra po vieną palatą užkištą tokiais vaikais, su komplikacijomis po skiepų.
Atsakyti
Sveikos neskiepytų vaikučių mamytės!
Bręsta mintys apie darželį... Tik kuo arčiau tas laikas, tuo daugiau apima nerimas dėl galimų kliūčių unsure.gif ... Prisipažįstu- prisiskaičiau rusiškam saite, kaip manipulioja neskiepytų vaikų tėvais, kaip nenoriai jų vaikus priima į darželius... tai ir pradėjau panikuot- kokia gi situacija šiuo klausimu pas mus Lietuvoje? O gal be reikalo čia nerimauju? blush2.gif
Prašau, pasidalinkite savo patirtim, kaip jūsų vaikiukai- neskiepukai pradėjo lankyti darželius? Ar neturėjote problemų dėl to, kad jūsų vaikas neskiepytas? g.gif Kaip reagavo jūsų pediatrė, kai jai pranešėt apie norą lankyti darželį, ir darželio vedėja, kai sužinojo, jog kolektive atsiras neskiepukas?? o gal net kam teko spręsti priėmimą ar galimybę lankyti darželį juridinių būdu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Green.apple: 17 lapkričio 2008 - 01:01
Pasiskaityk jau esančią temą smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(delfinas @ 2008 11 17, 06:11)

Aš tą temą parskaičiau, bet nieko naudingo neradau, atsakymai jau seni ir tėmos pabaiga visai nuvažiavo nuo ėsmės. doh.gif
tai gi, aš vis dar tikiuosi sulaukti atsakymus į savo klauimus mirksiukas.gif , o ne klausima- kodėl gi jūs nutarėt neskiepyti vaiką? doh.gif
Atsakyti
Mes lankom darzeli, nebuvo jokiu problemu: 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Green.apple @ 2008 11 17, 02:19)
Aš tą temą parskaičiau, bet nieko naudingo neradau, atsakymai jau seni ir tėmos pabaiga visai nuvažiavo nuo ėsmės.  doh.gif
tai gi, aš vis dar tikiuosi sulaukti atsakymus į savo klauimus mirksiukas.gif , o ne klausima- kodėl gi jūs nutarėt neskiepyti vaiką?  doh.gif


Tai kad toj temoj buvo atsakymai (ir ne vienas) mamų, kurių vaikai neskiepyti. Be problemų lanko/lankė darželius ir mokyklas. O klausimo, kodėl neskiepiji savo vaiko, sulauksi (ir ypatingai dažnai), jeigu per daug į tai kreipsi dėmesį tongue.gif.
Atsakyti
QUOTE(delfinas @ 2008 11 17, 19:00)
Tai kad toj temoj buvo atsakymai (ir ne vienas) mamų, kurių vaikai neskiepyti. Be problemų lanko/lankė darželius ir mokyklas. O klausimo, kodėl neskiepiji savo vaiko, sulauksi (ir ypatingai dažnai), jeigu per daug į tai kreipsi dėmesį tongue.gif.

na jo...tu teisi... dar karta viską perskaičiau blush2.gif
o ką tu atsakai į šį klausimą?- kodėl neskiepiji savo vaiko? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Green.apple @ 2008 11 17, 15:53)
o ką tu atsakai į šį klausimą?- kodėl neskiepiji savo vaiko?  mirksiukas.gif


Manęs mažai kas klausia smile.gif. Nesinešioju plakato "Mano vaikas neskiepytas", todėl mažai kas žino smile.gif. Be to, jis jau vyresnis - su amžium aplinkiniai nustoja tokius klausimus uždavinėt smile.gif.
Atsakyti