Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į lavinimo įstaigas

QUOTE(uups @ 2007 01 08, 11:10)
gal zinai tikslu ligos pavadinima? butu labai idomu suzinot  ax.gif



OMS ( OPSOCLONUS - MYOCLONUS SYNDROME )
Atsakyti
aciu, buvo be galo idomu pasiskaityti apie sia liga 4u.gif dazhnesne nei tu sakei ir tikrai labai baisi unsure.gif
jie nerekomenduoja skiepyt sia liga susirgusiu vaikuciu broliu/seseru...manau, labai gerai darai, kad neskiepiji savishkes,- siaip ar taip ji turi labai nemazai bendru genu su savo pusbroliu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(omega @ 2006 04 23, 18:51)
as savo vaiko neskiepijau visai nuo jokiu ligu isskyrus tuberkuloze. jam jau 7 metai, siais metais eis i mokykla, lanko darzeli jau seniai ir jokiu problemu nebuvo. tik gydytoja kartais paklausia ar nepersigalvojau, kasmet turiu atsisakyma rasyti, kartais bando prispirti, i kampa įsprausti, bet aš nepasiduodu. kita vertus, ir ją suprantu - jiems gi planas  doh.gif



QUOTE(Emilė @ 2006 11 14, 12:02)
Sūnus gavęs tik TBC skiepą ligoninėje. Sėkmingai lankė darželį, dabar jau antroje klasėje mokosi. Tiesiog pasirašėme jo kortelėje, kad nesutinkame skiepyti ir tiek žinių.


Nesuprantu, kam tada nuo Tbc skiepyti? Juk tai net ne baisiausia liga, ir mirtis ne tokia dazna nuo jos, na gal be plauciu likti gresme yra, bet ... cool.gif
Atsakyti
Kre, kre TBC skiepa vaikiukai 2 paros po gimimo, ligonineje. Ir dazniausiai net mamai nezinant. Issinesa leliuka apziurai.Tik po proceduros pasakoma, kad buvo vakcinuota nuo to ir to. verysad.gif Bent man taip buvo. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laiminguole: 29 sausio 2007 - 21:09
Man irgi labai idomu ar Lietuvoje bus problemu su priemimu i darzeli, jeigu neskiepysiu vaiko visai arba nuo tam tikru ligu tik paskiepysiu. Mano mama su sunum gyvena JAV, sake, kad skiepai kaip ir neprivalomi, taciau i darzelius ir mokyklas nepriima - vaika juk gali lavinti ir priziureti namuose, mokslas mokyklose taip pat nera privalomas. tavo teise rinktis. nori leisti i sias istaigas - skiepyk. Galbut mano mama ne visai tiksliai informuota, galbut skirtingose valstijose skirtingai daroma, bet tokius dalykus girdejau. Mokykloj mano broli nuo vejaraupiu paskiepijo mano mamai net nezinant.
Visai nenustebciau kad ir Lietuvoj pasakytu jog nenorite skiepytis - auginkite vaika namuose.
gal kas realiai susidurete??
Atsakyti
QUOTE(Merlote @ 2007 02 04, 13:42)
Man irgi labai idomu ar Lietuvoje bus problemu su priemimu i darzeli, jeigu neskiepysiu vaiko visai arba nuo tam tikru ligu tik paskiepysiu. Mano mama su sunum gyvena JAV, sake, kad skiepai kaip ir neprivalomi, taciau i darzelius ir mokyklas nepriima - vaika juk gali lavinti ir priziureti namuose, mokslas mokyklose taip pat nera privalomas. tavo teise rinktis. nori leisti i sias istaigas - skiepyk.  Galbut mano mama ne visai tiksliai informuota, galbut skirtingose valstijose skirtingai daroma, bet tokius dalykus girdejau. Mokykloj mano broli nuo vejaraupiu paskiepijo mano mamai net nezinant.
Visai nenustebciau kad ir Lietuvoj pasakytu jog nenorite skiepytis - auginkite vaika namuose.
gal kas realiai susidurete??

perskaityk visa tema ir suzinosi, kad niekam iki siol problemu nebuvo.
Amerikoj tp nera, nepriklausomai nuo valstijos.Gal vienoj-kitoj lavinimo istaigoj reikalauja skiepu paso (del draudimu), bet yra mase, kuriose nereikalaujama. Amerikoj,kaip ir kitur pasaulyj gausybe neskiepytu vaiku,ir nieko...ishgyvena, ir mokslus baigia tongue.gif
Atsakyti
Sveikos,
o kokia jūsų nuomonė apie geriamuosius skiepus, pvz.: Rybomunil g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bretane @ 2007 05 15, 11:19)
Sveikos,
o kokia jūsų nuomonė apie geriamuosius skiepus, pvz.: Rybomunil  g.gif


Riboimunyl nera skiepai, greiciau imuniteto moduliatorius.
O nuomone tai kaip ir apie bet kokius medicininius preparatus/maisto papildus,- jei nebutina,- reiskia, nereikia.
Siaip preparatas sudarytas ir ivairiu bakteriju ribosomu ir proteoglikanu (lasteliu sieneles dariniu). Mane neramintu mintis, kad US jo kazkodel neregistruoja ir juo negydo g.gif
Atsakyti
O šita mintis ir mane neramintų unsure.gif Įdomu būtų rast daugiau informacijos apie jį ax.gif
Atsakyti
mes germe rybomunila, tai vadinama geriamoji vakcina, kuri yra egektyvi kol ji varotji... nustojus vartoti - sirgsi. mes puse metu gerem - nesirgom nei karta...o dabar vel,. manau nereikia tu visokiu moduliatoriu, susitrakys patys
Atsakyti
QUOTE(Bretane @ 2007 05 15, 12:19)
O šita mintis ir mane neramintų  unsure.gif Įdomu būtų rast daugiau informacijos apie jį  ax.gif


kazkur buvau radus (bet seniai) veikimo mechanizma su schemomis...atsimenu, labai aishkios buvo...bet dabar nerandu skubedama g.gif reiketu apie pashalinius poveikius paskaityt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituska @ 2007 05 15, 14:39)
mes germe rybomunila, tai vadinama geriamoji vakcina, kuri yra egektyvi kol ji varotji... nustojus vartoti - sirgsi. mes puse metu gerem - nesirgom nei karta...o dabar vel,. manau nereikia tu visokiu moduliatoriu, susitrakys patys


Gal tada tikrai geriau kaip sakoma "išaugt" tas ligeles g.gif

Upss, jei atrasi, mestelk nuoroda mirksiukas.gif
Atsakyti