Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į lavinimo įstaigas

Šiaip tai labai daug ko esam atsisakę,o absoliučiai visko atsisakyt neįmanoma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 28 vasario 2014 - 22:02
QUOTE(žydrynė @ 2014 02 28, 22:00)
Šiaip tai labai daug ko esam atsisakę,o absoliučiai visko atsisakyt neįmanoma

drinks_cheers.gif , ir nereikia. Fanatizmas prie gero neatveda, reikia pasverti naudą ir žalą.
Atsakyti
"Devyniolika metų pediatre dirbanti gydytoja Aušra Morkūnienė teigė, kad per visą savo darbo praktiką jai neteko susidurti su rimtomis komplikacijomis ar šalutiniais liekamaisiais reiškiniais dėl to, jog vaikas paskiepijamas. Pašalinių reakcijų, kaip ir nuo visų kitų vaistų, pasitaiko, tačiau tai nėra masinis reiškinys.
Jai pačiai dažnai tenka girdėti tėvų nuogąstavimus, kad skiepai lemia autizmą, tačiau moksliškai toks ryšys nėra įrodytas. Pastaraisiais metais iš tiesų padaugėjo įvairių alergijų, imuninių, sąnarių ligų, astmų ir kitų ligų, tačiau tai galima sieti tik su pasikeitusiu gyvenimo būdu, maisto ir oro užterštumu. "

Kaip galima sitaip teigti? TIK ne nuo skiepu. Kodel viskas i vienus vartus?

Ir vejaraupiai kaip diziausias baubas, nuo kurio irgi butina skiepyti. Tai galetu ir nuo slogos, nuo anginos, galvos skausmo ir t.t. pradeti doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Vintazh @ 2014 02 28, 20:48)
Dziaukites ,kad sovietiniais laikais buvo vakcinavimo mastai kiti,kazin ar jusu mama butu sulaukusi 80m.jei skiepu butu gavusi tiek kiek dabar ju yra siuloma smile.gif


Tarp kitko, prieš 80 metų sovietų valdžios ant Lietuvos nebuvo. O sovietiniais laikais, deja, ne visi skiepai dar egzistavo, o tie, kurie buvo, buvo labai nekokybiški. Taip kad turėjau "malonumą" persigti natūraliai kiaulyte, o po tymų skiepų irgi jais sirgau. Skiepų nuo vėjaraupių irgi nebuvo, taigi jais sirgau du kartus, antrą kartą - 20-es metų.

QUOTE(žydrynė @ 2014 02 28, 20:50)
drinks_cheers.gif nėr net ką lygint,buvo kiti vakcinavimo mastai,kai tegaudavo kelis skiepus,o ir amžius visai kitoks-mano mama pvz.buvo skiepijama tik mokykliniame amžiuje,o ne kūdikystėje kaip dabar


Kiek Jūsų mamai metų? Man 51-ri, Puikiai pamenu skiepus ir iki mokyklos, ir mokykloje (mokyklos medicinos sesers kabinete). Mano pirmasis vaikas gimė 1983 metais, pirmus skiepus gavo dar gimdymo namuose, antrus - mėnesio amžiaus, o po to - nustatytais intervalais, nes kitaip nebūtų gavęs sveikatos pažymų nei į darželį, nei į mokyklą.

QUOTE(vemvet @ 2014 02 28, 23:13)
1. "Devyniolika metų pediatre dirbanti gydytoja Aušra Morkūnienė teigė, kad per visą savo darbo praktiką jai neteko susidurti su rimtomis komplikacijomis ar šalutiniais liekamaisiais reiškiniais dėl to, jog vaikas paskiepijamas. Pašalinių reakcijų, kaip ir nuo visų kitų vaistų, pasitaiko, tačiau tai nėra masinis reiškinys.
Jai pačiai dažnai tenka girdėti tėvų nuogąstavimus, kad skiepai lemia autizmą, tačiau moksliškai toks ryšys nėra įrodytas. Pastaraisiais metais iš tiesų padaugėjo įvairių alergijų, imuninių, sąnarių ligų, astmų ir kitų ligų, tačiau tai galima sieti tik su pasikeitusiu gyvenimo būdu, maisto ir oro užterštumu. "

Kaip galima sitaip teigti? TIK ne nuo skiepu. Kodel viskas i vienus vartus?

2. Ir vejaraupiai kaip diziausias baubas, nuo kurio irgi butina skiepyti. Tai galetu ir nuo slogos, nuo anginos, galvos skausmo ir t.t. pradeti doh.gif


1. Man per savo gyvenimą irgi neteko asmeniškai pažinoti nei vieno žmogaus, kuris pats ar jo artimieji būtų turėjęs rimtų komplikacijų po kokio nors skiepo. Taip, pačiai teko sirgti tymais po skiepo, ir su visais simptomais, bet tai buvo apie 1966 - 1968 metus, kai tik prasidėjo privaloma vakcinacija nuo tymų.

2. Kaip jau rašiau, iki mokyklos naturaliai persirgusi vėjaraupiais, aš sugebėjau jais vėl susirgti 20 m. amžiaus, pirmojo trimestro pradžioje, kai laukiausi savo pirmagimio. Patikėkit, ramu nebuvo (susirgau kaip tik išlaikiusi užkrečiamųjų ligų įskaitą, nes sovietiniais laikais filologai turėjo turėti ir karinę specialybę - kartu su romanų-germanų kalbų dėstytojos diplomu gavau ir medicinos sesers atestatą), nors iš tik ką praeito kurso puikiai žinojau, kad susirgus pirmo ir antro trimestro metu komplikacijų vaisiui tikimybė yra labai maža.
Atsakyti
Sako, kad dar ne nuo šių metų rugsėjo smile.gif Matyt per daug žmonių neigiamą nuomonę pareiškė.
http://www.youtube.c...Foo3xnmXI#t=274
Atsakyti
kuo daugiau žmonių pareikš savo nuomonę,tuo labiau šis sprendimas bus apgalvotas ir galbūt pakoreguotas
Papildyta:
QUOTE(Ašaka @ 2014 03 01, 00:14)
Kiek Jūsų mamai metų?
1. Man per savo gyvenimą irgi neteko asmeniškai pažinoti nei vieno žmogaus, kuris pats ar jo artimieji būtų turėjęs rimtų komplikacijų po kokio nors skiepo. Taip, pačiai teko sirgti tymais po skiepo, ir su visais simptomais, bet tai buvo apie 1966 - 1968 metus, kai tik prasidėjo privaloma vakcinacija nuo tymų.


67

o man teko nemažai pamatyt ir išgirst,kai pvz vaikams buvo stiprios reakcijos po pirmųjų skiepų,bet nepaisant to,jie ir toliau buvo skiepijami,ko pasekoje galiausiai patapo neįgaliais verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 01 kovo 2014 - 12:17
QUOTE(vemvet @ 2014 02 28, 22:13)
"Devyniolika metų pediatre dirbanti gydytoja Aušra Morkūnienė teigė, kad per visą savo darbo praktiką jai neteko susidurti su rimtomis komplikacijomis ar šalutiniais liekamaisiais reiškiniais dėl to, jog vaikas paskiepijamas. Pašalinių reakcijų, kaip ir nuo visų kitų vaistų, pasitaiko, tačiau tai nėra masinis reiškinys.
Jai pačiai dažnai tenka girdėti tėvų nuogąstavimus, kad skiepai lemia autizmą, tačiau moksliškai toks ryšys nėra įrodytas. Pastaraisiais metais iš tiesų padaugėjo įvairių alergijų, imuninių, sąnarių ligų, astmų ir kitų ligų, tačiau tai galima sieti tik su pasikeitusiu gyvenimo būdu, maisto ir oro užterštumu. "

Kaip galima sitaip teigti? TIK ne nuo skiepu. Kodel viskas i vienus vartus?

Ir vejaraupiai kaip diziausias baubas, nuo kurio irgi butina skiepyti. Tai galetu ir nuo slogos, nuo anginos, galvos skausmo ir t.t. pradeti doh.gif

O kodėl į kitus vartus varote, kad tai nuo skiepų? Jei nėra įrodyta, kad nuo skiepų, o yra įrodyta, kad nuo aplinkos žalingų faktorių.
Negali skiepyti nuo ligų, nuo kurių nėra išrasto skiepo. O nuo pūlingos slogos, kurią sukelia pneumokokai skiepas yra, bejee net šiame forume su kuo puikiausiais atsiliepimas.
Persirgus vėjaraupiais, sukėlėjas visam gyvenimui lieka ganglijuose, ir esant imuniteto nusilpimams išlenda kaip juostinė pūslelinė. Žmogus vėl tampa kuriam laikui nedarbingas.
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 02 28, 23:13)

Ir vejaraupiai kaip diziausias baubas, nuo kurio irgi butina skiepyti. Tai galetu ir nuo slogos, nuo anginos, galvos skausmo ir t.t. pradeti doh.gif

Kur taip parašyta, kad nuo vėjaraupių būtina skiepytis??? Jų nėra, kaip žinia, skiepų pase. Aš skiepijau savo berniuką, mokėjau 130 Lt ir gydytoja dar stebėjosi, sakė, mažai kas skiepija mokamais skiepais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čija: 01 kovo 2014 - 12:25
QUOTE(Čija @ 2014 03 01, 12:23)
Kur taip parašyta, kad nuo vėjaraupių būtina skiepytis??? Jų nėra, kaip žinia, skiepų pase. Aš skiepijau savo berniuką, mokėjau 130 Lt ir gydytoja dar stebėjosi, sakė, mažai kas skiepija mokamais skiepais.

mano dabar abu serga, be jokiu skiepu, sakyciau lengvas prasirgimas. Darze siaucia tai yra serganciu ir skiepintu.

Paziurejau ta laida. Papiktino mane kalbos apie hepatita B. Man nesciai istyrimas kainavo 23 lt, nesu nesiotoja vaiko neskiepinau. O vaika skiepina vos gimusi, priklauso trys skiepai, kurio vieno kaina 77lt ( valstybei gal pigiau).

Sneka kaip skiepina MMR 15men nes iki tada vaikas turi is mamos gaves imuniteta. Koki muniteta tie vaikai gaus kai mamos nebus persirge ne viena tu ligu? jos visos bus skiepintos. Ar skiepinant naujagimiui persiduoda antikuniai?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2014 03 01, 12:33)


Sneka kaip skiepina MMR 15men nes iki tada vaikas turi is mamos gaves imuniteta. Koki muniteta tie vaikai gaus kai mamos nebus persirge ne viena tu ligu? jos visos bus skiepintos. Ar skiepinant naujagimiui persiduoda antikuniai?

Mama perduoda vaisiui atpažinimo sistemą, todėl MMR nereikia skiepyti vos gimusio, apsauga perduodama nesvarbu ar persirgusios ar paskiepytos mamos vienoda.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2014 03 01, 13:31)
Mama perduoda vaisiui atpažinimo sistemą, todėl MMR nereikia skiepyti vos gimusio, apsauga perduodama nesvarbu ar persirgusios ar paskiepytos mamos vienoda.

Na prie tymų parašyta:
Kūdikiai iki 6 mėnesių serga retai, nes juos dar tebesaugo iš motinos nėštumo metu gautas imunitetas (jei motina yra sirgusi šia liga).

http://ligos.sveikas...iku_ligos/tymai

prie vėjaraupių irgi panašiai taip parašyta.


Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2014 03 01, 13:33)


Sneka kaip skiepina MMR 15men nes iki tada vaikas turi is mamos gaves imuniteta. Koki muniteta tie vaikai gaus kai mamos nebus persirge ne viena tu ligu? jos visos bus skiepintos. Ar skiepinant naujagimiui persiduoda antikuniai?

O kuo struktūriškai ar kaip kitaip skiriasi motinos organizme esantys antikūniai, atsiradę po persirgimo konkrečia liga, nuo tų, kurie buvo įgyti paskiepyjus ? g.gif
Atsakyti