Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į lavinimo įstaigas

QUOTE(gaudyk @ 2014 02 28, 17:03)

su tokiu poziuriu siulau susirest pamiskej nameli, isskast uz namo duobe vietoj WC, atsijungt elektra ir gyvenkit sau kaip balanos gadynej, harmonijoj su gamta.

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 02 22, 11:55)
Jei Lt priims įstatymą, draudžiantį neskiepytiems lankyti mokyklą - turės priimti ir įstatymą, leidžiantį vaiką mokyti namuose, kartu su visom naminio ugdymo programom, vaiko žinių tikrinimo sistema, galimybe po tokio mokslo stot į aukštąsias ir kt.

Jeigu priims įstatymą dėl darželių - tegul labai aiškiai ir konkrečiai nurodo, kas būtų atsakingas už vakcinavimo pasekmes bei komplikacijas, įkuria kompensacinį fondą (nukentėjusiems vaikams ir jų tevams), nemokamą pilną gydymą, sanatorijas, udgymą invalidams po skiepo etc.

drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 28, 15:40)
Atėjo viena mintis, kurią noriu parašyti. Kaip greitai žmonės pamiršta mūsų praeitį, mūsų diedukų patirtį. Nežinau kaip jūsų diedukų kaimuose, bet pvz. pas maniškius ir pas jų kaimynus nei vienas gyvūnas nebuvo skiepytas. O gyvūnai buvo kaimiški, miškus, laukus išlakstę. Katės atitempdavo iš miško už save didesnius sumedžiotus kiškius tongue.gif Šunys nubėgdavo nežinia kiek ir nežinia kur. Dauginosi visi kiek norėjo, niekas jų nesterilizavo, niekas jų neskiepijo, niekas jiems net nuo kirminų nedavė. Taip, jie trobose negyveno, bet nepaisant to, vaikai juos vistiek mylavo, glostė, į jų būdas sulįsdavo.
Nei vienas kaimo vaikas neužsikrėtė nuo savo augintinių, nei vienas augintinis nemirė nuo kažkokios baisios ligos kaip: maras, pasiutligė, koks nors virusas. Katės minimaliai 17 metų gyveno, šunys net dar daugiau wub.gif  thumbup.gif
O dabar kas? Naminius gyvūnėlius, kurie dažnas net miško nemato, sausu šeriami net ne žalia mėsa liepia skiepyti kasmet blink.gif  swoon.gif  stupid.gif Vaikus taipogi puokšte skiepų, suaugusiems revakcinuotis. Kur logika, gerbiamieji medikai? Juk mūsų diedukų ir tėvų augimo laikais nebebuvo tokio bado ir tokių blogų sąlygų, žmonės net Sibirą dauguma ištvėrė. O dabar mus į sterilius stiklainiukus sukišti nori?  doh.gif  cool.gif


Nesekite pasakų, pasiskaitykite apie vakcinaciją Lietuvoje bent jau tai: http://lt.wikipedia.org/wiki/Vakcina
Mano mamai šiemet sueis 80 metų, skiepijama ji buvo visais tuo metu egzistavusiais skiepais (mano senelis buvo gydytojas). Sovietiniais laikais visi vaikai buvo privalomai skiepijami, bet ar daug jų išmirė nuo to, nos vargu ar kam kyla abejonių dėl sovietinių skiepų kokybės. Kiek sovietiniais laikais turėjom naminių gyvūnėlių, kačių ar šunų, visuomet juos skiepijom, o pamenu aš laikus maždaug nuo 1970 metų.

O kalbant apie ypatingai sveikus gyvūnus, tai irgi puikiai pamenu savo vasaras kaime, kai manęs neišleisdavo į lauką pasklidus kalboms, kad apylinkėse pasirodė koks pasiutęs šuo, pamenu juodus dūmus, kai būdavo deginamos karvės, kritusios nuo snukio ir nagų ligos (veiksmo vieta - Sasnavos gyvenvietė prie Marijampolės). Jau vėliau, apie 1982 -1985 metus Kaune, Aleksote, šuniukai masiškai dvėsdavo nuo šunų maro, ir jokie skiepai nepadėdavo (o gal tokių tuomet ir nebuvo?). O apie toksoplazmozę ir kalbėti neverta - kai pirmą kartą gimdžiau prieš daugiau kaip 30 metų, man net tyrimo nedarė, kai pasakiau, kad namuose turim katinėlį.
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2014 02 28, 19:19)
Nesekite pasakų,

Tai jūs man savo pasakų nesekite, nes aš žinau kaip buvo pas mane. Aš ir dabar ne vieną šunį bei katę neskiepytą pažįstu, gyvena žinokite ir bujoja lotuliukas.gif Buuu, bijokite mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema visiskai isejus i lankas..
nezinau kokiam kaime Monteverte gyveno, bet mano seneliu vienkiemyj ir lapes pasiutusias vyrai eidavo saudyt, ir avis nuo ju saugodavo, ir sunis tekdavo uzhmusht kai pasiusdavo....
Kitam kaime karves skiepydavo, o ir pasiutusiu sunu buvo...

tuo nenoriu pasisakyt uz skiepus, ar pries...tik tiek, kokia 'praeiti' prisimenu pries mazdaug 35-40 metu...
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2014 02 28, 20:19)
Nesekite pasakų, pasiskaitykite apie vakcinaciją Lietuvoje bent jau tai: http://lt.wikipedia.org/wiki/Vakcina
Mano mamai šiemet sueis 80 metų, skiepijama ji buvo visais tuo metu egzistavusiais skiepais (mano senelis buvo gydytojas). Sovietiniais laikais visi vaikai buvo privalomai skiepijami, bet ar daug jų išmirė nuo to, nos vargu ar kam kyla abejonių dėl sovietinių skiepų kokybės. Kiek sovietiniais laikais turėjom naminių gyvūnėlių, kačių ar šunų, visuomet juos skiepijom, o pamenu aš laikus maždaug nuo 1970 metų.

Dziaukites ,kad sovietiniais laikais buvo vakcinavimo mastai kiti,kazin ar jusu mama butu sulaukusi 80m.jei skiepu butu gavusi tiek kiek dabar ju yra siuloma smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vintazh: 28 vasario 2014 - 19:48
QUOTE(uups @ 2014 02 28, 20:40)
Tema visiskai isejus i lankas..
nezinau kokiam kaime Monteverte gyveno, bet mano seneliu vienkiemyj ir lapes pasiutusias vyrai eidavo saudyt, ir avis nuo ju saugodavo, ir sunis tekdavo uzhmusht kai pasiusdavo....
Kitam kaime karves skiepydavo, o ir pasiutusiu sunu buvo...

tuo nenoriu pasisakyt uz skiepus, ar pries...tik tiek, kokia 'praeiti' prisimenu pries mazdaug 35-40 metu...


Tokia man regis praeiti dauguma prisimena. Nuo maro krentanciu suniuku ir dabar uztenka, taciau pasiutlige daugiau maziau suvaldyta.
Kas del "dieduku neskiepijimo" velgi uups esate teisi, vakcinavimo institutas Lietuvoje buvo ikurtas XIX amziuje, vienas pirmesniu Europoj ir jau nuo tave veike visuotine imunizacija.
As nesu nei pries nei uz skiepus, bet kai prasideda tokios demagogijos tai neiskenciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vintazh @ 2014 02 28, 20:48)
Dziaukites ,kad sovietiniais laikais buvo vakcinavimo mastai kiti,kazin ar jusu mama butu sulaukusi 80m.jei skiepu butu gavusi tiek kiek dabar ju yra siuloma smile.gif


drinks_cheers.gif nėr net ką lygint,buvo kiti vakcinavimo mastai,kai tegaudavo kelis skiepus,o ir amžius visai kitoks-mano mama pvz.buvo skiepijama tik mokykliniame amžiuje,o ne kūdikystėje kaip dabar
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 28 vasario 2014 - 19:51
QUOTE(Rasma @ 2014 02 28, 11:54)
Smegenys yra selektyvaus pralaidumo ir turi barjerą, ir ne viskas, kas pakliūna į kraują automatiškai pakliūna į smegenis 4u.gif
Kūdikis nuo gimimo yra veikiamas to paties - net barškučius su ftalatais į lovytę galit įdėt, ar vežiot vežimuke mieste prie gatvės, ar grįžt namo, kur sienos išdažytos švino turinčiais dažais ir baldai iš medžio plokštės alsuoja formaldehidais, su mamos pienu jis gauna tai, ką ir mana gauna su maistu.
Visuma lemia. Jei tirti neskiepytus vaikus ir skiepytus dėl sunkiųjų metalų, tai gali l.stebinti rezultatai, jog bus atvejų, kai neskiepyto vaiko org-me jų bus daugiau nei skiepyto.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Aplinkos poveikis daro didžiausią poveikį. Dėl formaldehidų, švininių dažų ar ftalatų niekas čia nė menkiausio dėmesio nekreipia. Dramblys vaikšto po kambarį nieks nemato, bet blusa prašokavo ir visi iš siaubo pakraupo. Jokios nuovokos apie chemines medžiagas, jų junginius, ir svarbiausia sveikatai pavojingus kiekius. Nuo paprasto vandens galima numirti, jo privarius į organizmą. Tai negi vanduo -nuodai?
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2014 02 28, 21:34)
Aplinkos poveikis daro didžiausią poveikį. Dėl formaldehidų, švininių dažų ar ftalatų niekas čia nė menkiausio dėmesio nekreipia. Dramblys vaikšto po kambarį nieks nemato, bet blusa prašokavo ir visi iš siaubo pakraupo. Jokios nuovokos apie chemines medžiagas, jų junginius, ir svarbiausia sveikatai pavojingus kiekius. Nuo  paprasto vandens galima numirti, jo privarius į organizmą. Tai negi vanduo -nuodai?


kodėl nekreipia?Kreipaim,dar ir kaip,žinom ir apie žaislus,ir kosmetiką,ir šampūnus,ir dantų pastas,kvepalus,baldus ir kt.Bet ir taip gyvendami nuodų aplinkoj nenorim dar papildomai sau į kraują jų susileist
Atsakyti
http://lzinios.lt/lz...is-tampa-gresme
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2014 02 28, 20:51)
kodėl nekreipia?Kreipaim,dar ir kaip,žinom ir apie žaislus,ir kosmetiką,ir šampūnus,ir dantų pastas,kvepalus,baldus ir kt.Bet ir taip gyvendami nuodų aplinkoj nenorim dar papildomai sau į kraują jų susileist

Ar atsisakėte baldų, žaislų, kosmetikos? Didžiausio taršos šaltinio. Ar vaikas aprengtas ne kinų gamybos drabužiais ? Tai nekenktų vaikui ir nereiktų bijoti skiepų.
Atsakyti