Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į lavinimo įstaigas

http://www.medguru.l...kiepus-vaikams/

Skiepų priešininkai kartais visa gerkle šaukia, kad skiepuose yra formaldehido, tačiau pamiršta paminėti, kad vidutinio dydžio kriaušėje jo yra 600 kartų daugiau.


Kaip tose kriausese formaldehido pasidare daugiau net 600 kartu? unsure.gif
Atsakyti
NVSP lab-joj bandykit pasiteiraut.
Elisa metodu IgG ir IgA kokliušo antikūnius serume darydavo, o privačiai man rodos IgG, IgA, IgM antikūnus ne vienoj net įstaigoj daro g.gif Tik reik žinot ko nori, ištirt šiais laikais l.didelės galimybės..turėk pinigų tik viskam biggrin.gif

Aš tai pasityrinėjau, buvo puikių progų gyvenime tam. Cezį ir tą tikrinau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ta_is @ 2014 02 28, 00:51)
blink.gif  lotuliukas.gif Sakyciau Rasmai verta pasidaryti sunkiuju metalu kraujo tyrima..... blink.gif isivaizduoju kiek ju bus, po tokio kiekio skiepu.... doh.gif Gaila man tokiu zmoniu....kiek metu pragyveno pasaulyje ir tiki, kad nuo visko galima apsidrausti doh.gif

Kaip klystat, galvodama, kad org-me sunkiųjų metalų kiekius lemia labiausiai vakcinavimas. Toli gražu ne - gyv. aplinka ir maistas labiausiai.
Mano org-me sunkiųjų metalų mažiau nei leidžiama norma, įsivaizduokit...
Nepamatysit jūs manęs valgančios gyv.subproduktus (pvz.kepenėles), ar perkant pirmus pasitaikančius dažus, baldus "garažinius" ir t.t.
Būstą reikia keisti, tai pirmu numeriu žiūriu to rajono aplinkos (oro) įprastą taršą. Statybinės medžiagos, namų aplinka su visais daiktais, oras, maistas, vanduo - tai reikia vertinti labiau už keletą skiepų gyvenime.

Nesiskiepyti bijant sunkiųjų metalų ir dirbti su pvz.mirtinos ligos infekuota patologine medžiaga, būtų kvailumo viršūnė (ir kaip sakiau, ne visos kompanijos tai leidžia).
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 02 28, 12:01)
NVSP lab-joj bandykit pasiteiraut.
Elisa metodu IgG ir IgA kokliušo antikūnius serume darydavo, o privačiai man rodos IgG, IgA, IgM antikūnus ne vienoj net įstaigoj daro g.gif Tik reik žinot ko nori, ištirt šiais laikais l.didelės galimybės..turėk pinigų tik viskam biggrin.gif

Aš tai pasityrinėjau, buvo puikių progų gyvenime tam. Cezį ir tą tikrinau lotuliukas.gif
Papildyta:

Kaip klystat, galvodama, kad org-me sunkiųjų metalų kiekius lemia labiausiai vakcinavimas. Toli gražu ne - gyv. aplinka ir maistas labiausiai.
Mano  org-me sunkiųjų metalų mažiau nei leidžiama norma, įsivaizduokit...
Nepamatysit jūs manęs valgančios gyv.subproduktus (pvz.kepenėles), ar perkant pirmus pasitaikančius dažus, baldus "garažinius" ir t.t.
Būstą reikia keisti, tai pirmu numeriu žiūriu to rajono aplinkos (oro) įprastą taršą. Statybinės medžiagos, namų aplinka su visais daiktais, oras, maistas, vanduo - tai reikia vertinti labiau už keletą skiepų gyvenime.

Nesiskiepyti bijant sunkiųjų metalų ir dirbti su pvz.mirtinos ligos infekuota patologine medžiaga, būtų kvailumo viršūnė (ir kaip sakiau, ne visos kompanijos tai leidžia).
tai labai gerai,kad jusu organizmas isveda tuos sunkiuosius metalus be problemu,kitiems taip nepasiseka,kaip jums schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vintazh @ 2014 02 28, 11:24)
tai labai gerai,kad jusu organizmas isveda tuos sunkiuosius metalus be problemu,kitiems taip nepasiseka,kaip jums schmoll.gif

Taip, žinau ir tai. Aš ir nesakau, jog sunkiųjų metalų nėra ar neįmanoma, kad jie org-me viršytų normą. Ir kaip sakiau, apsinuodijimas sunkiaisiais metalais yra akivaizdus, jis net matomas gali būti..
Tačiau lieku prie nuomonės, kad sunkiųjų metalų mes kasdien gaunam daugiau nei susikaupia nuo vakcinacijos per visą gyvenimą.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 02 28, 12:28)
Taip, žinau ir tai. Aš ir nesakau, jog sunkiųjų metalų nėra ar neįmanoma, kad jie org-me viršytų normą. Ir kaip sakiau, apsinuodijimas sunkiaisiais metalais yra akivaizdus, jis net matomas gali būti..
Tačiau lieku prie nuomonės, kad sunkiųjų metalų mes kasdien gaunam daugiau nei susikaupia nuo vakcinacijos per visą gyvenimą.
Suaugusiems taip,kudikiams per skiepus dazniausiai,nes jie dar nevalgo iprasto maisto,o geria mamos piena.Ir per maista po truputi kaupiasi,o kai suleidzia i krauja is kart eina tie nuodai i smegenis.Na tada akivaizdziai matosi apsinuodijimas.Su tuo teko susidurti.
Atsakyti
QUOTE(Vintazh @ 2014 02 28, 11:32)
Suaugusiems taip,kudikiams per skiepus dazniausiai,nes jie dar nevalgo iprasto maisto,o geria mamos piena.Ir per maista po truputi kaupiasi,o kai suleidzia i krauja is kart eina tie nuodai i smegenis.Na tada akivaizdziai matosi apsinuodijimas.Su tuo teko susidurti.

Smegenys yra selektyvaus pralaidumo ir turi barjerą, ir ne viskas, kas pakliūna į kraują automatiškai pakliūna į smegenis 4u.gif
Kūdikis nuo gimimo yra veikiamas to paties - net barškučius su ftalatais į lovytę galit įdėt, ar vežiot vežimuke mieste prie gatvės, ar grįžt namo, kur sienos išdažytos švino turinčiais dažais ir baldai iš medžio plokštės alsuoja formaldehidais, su mamos pienu jis gauna tai, ką ir mana gauna su maistu.
Visuma lemia. Jei tirti neskiepytus vaikus ir skiepytus dėl sunkiųjų metalų, tai gali l.stebinti rezultatai, jog bus atvejų, kai neskiepyto vaiko org-me jų bus daugiau nei skiepyto.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 02 28, 11:01)


Nesiskiepyti bijant sunkiųjų metalų ir dirbti su pvz.mirtinos ligos infekuota patologine medžiaga, būtų kvailumo viršūnė (ir kaip sakiau, ne visos kompanijos tai leidžia).

Na jei Jusu darbas toks, tai gal ir verta, musu, aciu Dievui, ne ir nebus.
Nematau as patikimu argumentu, kad tikrai verta skiepytis. Tom lgom anksciau, sirgo labai daug vaiku, aisku kazkas turejo komplikaciju, bet dauguma - ne. Tos komplikacijos gali buti ir po skiepo, niekas nieko negarantuoja!Tai gi, isvada, kam reikia tu skiepu? na jeigu tik Placebo efektui, jei sventai tiki, kad jos apsaugos. As netikiu, todel manau neverta rizikuoti.

*************************
o tas straipsnis, kurio nuoroda virsuje ikelta 100 % uzsakytas. Visas pasaulis jau zino, kad po skiepu vaikams buna LABAI rimtos komplikacijos. Sitame straipsnyje raso, kad t.y. tik sutapimas blink.gif NA nieko sau, kiek sutapimu:/ Kas nori buti apgautas, tas ir bus....... butu juokinga, jei nebutu taip liudna.......
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2014 02 27, 23:17)
Kai susidaro kritinė masė neskiepytų vaikų prasideda ligos protrūkis. Suaugusiųjų , vaikystėje skiepytų nuo tymų, skiepas jau kaip ir 'pasibaigęs', jį reikia atnaujinti revakcinuojant. Kol skiepas galioja, neužsikrečia. Suaugusių būtų galima neskiepyti, jei vaikai būtų skiepyjami pagal planą, tiesiog nebūtų šaltinio. Vien tik suaugusius skiepyti neužtenka, nes tymai tai taip vadinama vaikiška liga, kuri plinta labai greitai. Plinta per ventiliacines angas, koridorius, izoliuotis sudėtinga, vaikas užkrėsti gali kitą dar neišryškėjus bėrimui, labai sunku profilaktiškai izoliuoti ligoniuką. O kai diagnozė nustatyta, jau kontaktinių asmenų visas būrys susidaro. Liga labai varginanti, gan ilga, dažnai komplikuojasi, gan didelis mirtingumas nuo jos. Aš niekada nesuprasiu tėvų, norinčių vaiko kančios, kai jos galima išvengti. Lietuvoje tymai siautėjo iki prasidedant vakcinacijai, tada dingo ir dabar vėl atsiranda, kai prasidėjo protingesnių nei gydytojai mamų kišimaisi ten, kur neturi reikiamos kompetencijos.

Sirgau vaikystėje tymais, pamenu, tik kad bais nuobodu buvo, nes reikėjo tamsiam kambary kelias dienas prabūt. Tai nei knygų, nei kažką pažaist... Bet kad būtų buvę labai bloga? schmoll.gif
Beje, niekas daugiau neužsikrėtė, net porą metų vyresnis brolis. Nebent besimtome forma prasirgo.
O aš vėjaraupiais nesirgau. Nei tada, kai brolis vaikystėj sirgo, nei prieš metus, kai mano du mažieji susirgo.

QUOTE(bevardė @ 2014 02 28, 10:32)
O nuo kokliušo tai turbųt tikrai nebeturiu imuniteto, nes vakcinuota pagal tuo metu galiojusį skiepų kalendorių buvau tik 6 metų  g.gif Ku r galėčiau išsitirti ir kokliušo antikūnius


Geriausia čia http://www.nvspl.lt/ Kainos mažiausios smile.gif O ir privatininkai ne visus tyrymus pas save atlieka, o tik medžiagą ištyrimui paima ir veža ten pat, į žolyno gatvę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 02 28, 11:54)
Smegenys yra selektyvaus pralaidumo ir turi barjerą, ir ne viskas, kas pakliūna į kraują automatiškai pakliūna į smegenis 4u.gif
Kūdikis nuo gimimo yra veikiamas to paties - net barškučius su ftalatais į lovytę galit įdėt, ar vežiot vežimuke mieste prie gatvės, ar grįžt namo, kur sienos išdažytos švino turinčiais dažais ir baldai iš medžio plokštės alsuoja formaldehidais, su mamos pienu jis gauna tai, ką ir mana gauna su maistu.
Visuma lemia. Jei tirti neskiepytus vaikus ir skiepytus dėl sunkiųjų metalų, tai gali l.stebinti rezultatai, jog bus atvejų, kai neskiepyto vaiko org-me jų bus daugiau nei skiepyto.

Kaip supratu, Jus kazkur medicinoje dirbate?Gal zinote, kokiu sunkiuju metalu tyrimus verta padaryti?
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 02 28, 11:54)
Visuma lemia. Jei tirti neskiepytus vaikus ir skiepytus dėl sunkiųjų metalų, tai gali l.stebinti rezultatai, jog bus atvejų, kai neskiepyto vaiko org-me jų bus daugiau nei skiepyto.

Na ir įsivaizduokite, kad tokį vaiką dargi paskiepija rolleyes.gif Ot gerai, ania? ax.gif
Atsakyti
Pas mano mažąjį, po pirmųjų skiepų gn, atsirado baltmės dėmė papilvėj, prie kojos ir ištino limfmazgiai ant kaklo. Iki šiol (jam jau penkeri) tas nedingo. Daugau skiepyt nebeleidom, nes gydytojai, kad ir kiek tyrė, nieko nepajėgė (o gal nepanoro) atsakyti - iš kur tai atsirado.
Neteigiu, kad nuo skiepų, bet ir atmest negaliu, juk medikai to nepaneigė.
Atsakyti
As soke......tik dabar savo akimis pamaciau skiepu sudeti blink.gif Na dabar kas ir ka man besakytu tikrai nesuleisiu sio "gerio"i savo vaika blink.gif

Kas nemate: mmr skiepo sudetis
MMR
measles - mumps - rubella Merck & Co., Inc.
800.672.6372 measles, mumps, rubella live virus
neomycin
sorbitol hydrolized gelatin, chick embryonic fluid,
and human diploid cells from aborted fetal tissue

http://www.informedc...o/cocktail.html (cia ir visu kitu yra)

Ir dar kas nors dristu man pasakyti, kad esu tokia bloga, kad noriu pirkti ta pazyma?
Ar patys norite sau suleisti tokia puokste 'geru" medziagu? Asmeniskai as ne uz ka!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ta_is: 28 vasario 2014 - 14:05