Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į lavinimo įstaigas

QUOTE(ta_is @ 2014 02 23, 15:31)
bet ar galima duoti 1 metuku vaikui?pvz.,cat`s claw?

Mes davėm, aišku - dozės mažesnės buvo, po pusę kapsulės, kai suaugusio dozė iki 6 per dieną. Bet esame ir po 8 vartoję, kai buvo didelis gripas ar ausų uždegimas.
Vienas garsus natūropatas iš viso sako, kad gamintojų nurodytos dozės juokingos, prie rimtų susirgimų jis liepia tas dozes trigubinti, bent dvigubinti.
Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2014 02 23, 15:41)
Jūs matot ant šeimos ir savų bandote, o aš iš tokių kaip jūs, klaidų mokausi..man nereik nuodyti savęs ir vaikų, kad žinočiau ką ir kokie msisto papildai daro.
Negirdėjusi esate apie jų kokybę, apie randamas draudžiamas ar net kenksmingas sveikatai medžiagas? Negirdėjusi apie mirtis? Galų gale apie tai kas tinka vaikams ir tik suaugusiems?
Kitų žmonių vaikai - ne žiurkės bandymams, tad reikia jausti atsakomybę patarinėjant.
Man tai kasdienybė. Beje, vieni iš geriausių yra Skandinavijos papildų gamintojų produktai..jokiu būdu ne JAV, Indijos ar Kinijos.

Sunkiuosius metalus suriša ir šalina iš organizmo chelatai. Ir tik jie.
Papildyta:

Maisto papildų pramonė ne mažesnis gigantas už vakcinų kūrėjus.
Aš tai tikrai baigiu ta tema diskutuot, nes pykit nepykit, žinau sau pakankamai, kad gebėčiau rinktis ax.gif ir man nereiktų tuščiai laiko gaišt įtikinėjant.
Gyvenimas išmokino jau nežarstyt perlų kur jų nereikia. Kas nori ir domisi, tas bent įsiklauso ir pasidomi plačiau.

Pagal jus, mes tada jau seniai turėjome būti lavonais, nes net neįsivaizduojate kiek metų, kokius ir kiek vartojame.
Patikslinkite prašome dėl tų skandinavų. Gal galite kokius 3 įmesti su visa sudėtim kaip pavyzdį?
P.S. o mes mokomės iš klaidų tokių, kurie nebando ax.gif
Papildai papildams nelygūs. Be to, žolės egzistavo jau ir tada, kai žmonės dar vos ne keturiomis sulinkę ropojo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2014 02 23, 15:43)
O ką apie kordycepsą žinot ir galit pasakyt?Tai taip pat blogis?

Aš galiu tik iš mokslinių studijų pusės atsakyt, jei tinka..
Vaikams patikimų tyrimų nėra atlikta, tad nėra l.ką ir komentuot. Daugumoje mokslinių tyrimų - įrodomas teigiamas poveikis ir skaičiau vos vieną mokslinį tyrimą, kai buvo nagrinėjamas apsinuodijimas švinu dėl cordyceps sinensis vartojimo. Bet tie du atvejai tarp tūkstančių 'pasimeta' ir jie negali įtakot tokios išvados, kad sukelia apsinuodijimus. Kordicepsas turi chelatuojančių (ir būtent šviną) savybių, todėl jei jis patikimos kompanijos, tai žalos nedarys. Atvirkščiai, gali padėti iš org-mo šalinti šviną. Bet reik atsižvelgti kam ir kodėl vartojamas, kai kuriuose junginiuose su vaistais, žolėm gali veikti nepageidaujamai..tiesiog yra toks dalykas kaip sinergija, turbūt girdėję esat..
Vartojant eterinius aliejus, žoleles, tai ypatingai aktualu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 23, 17:33)
Pagal jus, mes tada jau seniai turėjome būti lavonais, nes net neįsivaizduojate kiek metų, kokius ir kiek vartojame.p

Prie ko čia lavonai? Gyvenimas dar nenugyventas, nei kepenų, nei inkstų ant lėkštutės nematėt...naudokit kiek norit ir ką norit, man tikrai neskauda 4u.gif
Aš irgi savęs iš vidaus nemačiau, bet būčiau kvaila neeliminuodama tokių dalykų sau ar savo šeimai, apie ką išmanau, kasdien dirbu ir domiuosi (ir žinau ne tik (+) veikimo puses) ax.gif

Galit neigti mokslą (nors pats mokslas neneigia nei fitoterapijos, nei maisto papildų naudos), bet tiesiog yra kas tinka vaikams ir yra kas netinka.
Ginkgo biloba - ne vaikams, ežiuolė - su išlygom ir t.t.
Jums aspirinas g.b.saugus, vaikui - l.nesaugus.
Žolėm galima ir gydyti, ir nunuodyti, lygiai kaip ir "cheminiais vaistais".

Nenoriu l.plėtoti šalutinių temų čia ir taip jau l.nuklydom..
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 02 23, 18:00)
Prie ko čia lavonai? Gyvenimas dar nenugyventas, nei kepenų, nei inkstų ant lėkštutės nematėt...naudokit kiek norit ir ką norit, man tikrai neskauda 4u.gif
Aš irgi savęs iš vidaus nemačiau, bet būčiau kvaila neeliminuodama tokių dalykų sau ar savo šeimai, apie ką išmanau, kasdien dirbu ir domiuosi (ir žinau ne tik (+) veikimo puses) ax.gif

Galit neigti mokslą (nors pats mokslas neneigia nei fitoterapijos, nei maisto papildų naudos), bet tiesiog yra kas tinka vaikams ir yra kas netinka.
Ginkgo biloba - ne vaikams, ežiuolė - su išlygom ir t.t.
Jums aspirinas g.b.saugus, vaikui - l.nesaugus.
Žolėm galima ir gydyti, ir nunuodyti, lygiai kaip ir "cheminiais vaistais".

Nenoriu l.plėtoti šalutinių temų čia ir taip jau l.nuklydom..

O iš kur jūs žinote kokio amžiaus žmonių yra giminėje? Tai kaip seniems dar nesuėdė kepenų, inkstų, ypač, kai jie ne liuks sveikatos vedini to ėmėsi, o kaip tik ant jau nešvarių inkstų ir kepenų? g.gif

Tvarka, aš irgi nemėgstu kalbų ne į temą. Labai laukiu į asmeninę konkrečių skandinavų gėrybių. Pasakėt A, pasakykite ir B.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 02 23, 18:43)
Aš galiu tik iš mokslinių studijų pusės atsakyt, jei tinka..
Vaikams patikimų tyrimų nėra atlikta, tad nėra l.ką ir komentuot. Daugumoje mokslinių tyrimų - įrodomas teigiamas poveikis ir skaičiau vos vieną mokslinį tyrimą, kai buvo nagrinėjamas apsinuodijimas švinu dėl cordyceps sinensis vartojimo. Bet tie du atvejai tarp tūkstančių 'pasimeta' ir jie negali įtakot tokios išvados, kad sukelia apsinuodijimus. Kordicepsas turi chelatuojančių (ir būtent šviną) savybių, todėl jei jis patikimos kompanijos, tai žalos nedarys. Atvirkščiai, gali padėti iš org-mo šalinti šviną. Bet reik atsižvelgti kam ir kodėl vartojamas, kai kuriuose junginiuose su vaistais, žolėm gali veikti nepageidaujamai..tiesiog yra toks dalykas kaip sinergija, turbūt girdėję esat..
Vartojant eterinius aliejus, žoleles, tai ypatingai aktualu 4u.gif


ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 23, 18:20)
Tvarka, aš irgi nemėgstu kalbų ne į temą. Labai laukiu į asmeninę konkrečių skandinavų gėrybių. Pasakėt A, pasakykite ir B.

Man nesvarbu kas jūsų giminėje darosi. Kiek pamenu klausimas buvo kaip išvalyti sunkiuosius metalus, gautus su vakcina, iš vaiko org-mo. Tai matyt neklausė nei apie jūsų bobutės kepenis, nei dieduko inkstus..
Jūs pirmu numeriu nurodėt ginkmedį. Į ką aš atrašiau - blogas patarimas.

Atsakysiu viešai - mano ne toks amžius jau, kad galima būtų, manęs nepažįstant, nurodyti ką turiu parašyti. Kiek ir ką sakyti, renkuosi pati.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 02 23, 16:41)
Jūs matot ant šeimos ir savų bandote, o aš iš tokių kaip jūs, klaidų mokausi..man nereik nuodyti savęs ir vaikų, kad žinočiau ką ir kokie msisto papildai daro.
Negirdėjusi esate apie jų kokybę, apie randamas draudžiamas ar net kenksmingas sveikatai medžiagas? Negirdėjusi apie mirtis? Galų gale apie tai kas tinka vaikams ir tik suaugusiems?
Kitų žmonių vaikai - ne žiurkės bandymams, tad reikia jausti atsakomybę patarinėjant.
Man tai kasdienybė. Beje, vieni iš geriausių yra Skandinavijos papildų gamintojų produktai..jokiu būdu ne JAV, Indijos ar Kinijos.

Sunkiuosius metalus suriša ir šalina iš organizmo chelatai. Ir tik jie.
Papildyta:

Maisto papildų pramonė ne mažesnis gigantas už vakcinų kūrėjus.
Aš tai tikrai baigiu ta tema diskutuot, nes pykit nepykit, žinau sau pakankamai, kad gebėčiau rinktis ax.gif ir man nereiktų tuščiai laiko gaišt įtikinėjant.
Gyvenimas išmokino jau nežarstyt perlų kur jų nereikia. Kas nori ir domisi, tas bent įsiklauso ir pasidomi plačiau.


Rasma, gal galite duoti daugiau informacijos apie chelatus, gal yra koks preparatas. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 02 23, 15:41)



Galit neigti mokslą (nors pats mokslas neneigia nei fitoterapijos, nei maisto papildų naudos), bet tiesiog yra kas tinka vaikams ir yra kas netinka.
Ginkgo biloba - ne vaikams, ežiuolė - su išlygom ir t.t.
Jums aspirinas g.b.saugus, vaikui - l.nesaugus.
Žolėm galima ir gydyti, ir nunuodyti, lygiai kaip ir "cheminiais vaistais".


Tai o ka tada galima duoti vaikui, kad pasisalintu sunkieji metalai is organizmo?bent kokia nors ju dalis..... unsure.gif
JJei zinote, prasau parasykite gamintoja arba papildu pavadinima(galima i a.z.)? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ta_is: 24 vasario 2014 - 00:06
http://www.ieskantys...-andriukaiciui/
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 02 23, 20:28)
Man nesvarbu kas jūsų giminėje darosi. Kiek pamenu klausimas buvo kaip išvalyti sunkiuosius metalus, gautus su vakcina, iš vaiko org-mo. Tai matyt neklausė nei apie jūsų bobutės kepenis, nei dieduko inkstus..
Jūs pirmu numeriu nurodėt ginkmedį. Į ką aš atrašiau - blogas patarimas.

Atsakysiu viešai - mano ne toks amžius jau, kad galima būtų, manęs nepažįstant, nurodyti ką turiu parašyti. Kiek ir ką sakyti, renkuosi pati.

Aš parašiau bendrai, apie žoles, kurios apskritai vertos dėmesio.
Dėl vaikų, tai patikrinau, bendro sutarimo nėra cool.gif Dalis informacijos sako, kad trumpam naudojimui - saugu ir tikrai nėra info, kad tai nuodas vaikams. Pasaulyje daug kas ir perdėta.

Tai pasaulis pilnas tokių, kurie mėgsta kitus labai pamokyti, o kai paprašai konkrečiau - dingsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2014 02 24, 00:10)

Ar galima kaip nors prideti savo parasa/balsa prie to laisko?reikia, kad cia butu ne vienas zmogus!
Atsakyti
QUOTE(ta_is @ 2014 02 24, 12:14)
Ar galima kaip nors prideti savo parasa/balsa prie to laisko?reikia, kad cia butu ne vienas zmogus!

jus galite tiesiai per LRS svetaine pareiksti savo pastabas del to istatymo projekto. nuoroda kazkur auksciau buvau idejus.
Atsakyti