Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į lavinimo įstaigas

Vienas delfio komentaras po straipsniu:

"Dirbu toje sistemoje. Ir nors esu mažas varžtelis, ne kartą mačiau jų vidaus dokumentus, liudijančius, kad tikroji padėtis yra kitokia, nei skelbiama oficialiai. Ne kartą kilo dilema, ar elgtis pagal sąžinę (ir? lėkti su tais dokumentais pas prokurorus?), ar laikytis konfidencialumo susitarimų, kuriuos pasirašo kiekvienas dirbantis. Bet, deja, kiekvienas puikiai supranta, kokios jo, varžtelio, realios galimybės, jei sugalvotų pakovoti prieš sistemą. Ir Andriukaitis (ne varžtelis, o didokas varžtas) kalba, ką reikia, o ne ką pats norėtų - jis neturi, ar nemato, ar bijo kitos išeities.
Viena žinau - savo vaikus apsaugosiu nuo skiepų bet kokia kaina."
Papildyta:

QUOTE(uups @ 2014 02 23, 02:02)
Infarix vakcinoj yra difterijos komponentas. Laikoma kad difterijos skiepa iki 5 metu vaikai pakelia patenkinamai, imunizuojant sestaisiais metais  difterijos komponentas susilpninamas iki 1/15. Gali buti kad iki 6 metu neimunizuotas vaikas bus vakcinuojamas vakcina be difterijos komponento.


Tai ta Tetraxim vakcina skiriama nuo 5 metų-ten kokliušas,difterija,stabligė ir poliomielitas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 23 vasario 2014 - 08:47
QUOTE(žydrynė @ 2014 02 23, 08:47)
Vienas delfio komentaras po straipsniu:

"Dirbu toje sistemoje. Ir nors esu mažas varžtelis, ne kartą mačiau jų vidaus dokumentus, liudijančius, kad tikroji padėtis yra kitokia, nei skelbiama oficialiai. Ne kartą kilo dilema, ar elgtis pagal sąžinę (ir? lėkti su tais dokumentais pas prokurorus?), ar laikytis konfidencialumo susitarimų, kuriuos pasirašo kiekvienas dirbantis. Bet, deja, kiekvienas puikiai supranta, kokios jo, varžtelio, realios galimybės, jei sugalvotų pakovoti prieš sistemą. Ir Andriukaitis (ne varžtelis, o didokas varžtas) kalba, ką reikia, o ne ką pats norėtų - jis neturi, ar nemato, ar bijo kitos išeities.
Viena žinau - savo vaikus apsaugosiu nuo skiepų bet kokia kaina."


lb liudna del to....tikrai cia niekas nekovos pries sistema, nes tikrai yra pavojinga gyvubei((((((((na kuo tolia tuo labiau esu isitikinus, kad daigiau ne vieno skiepui savo vaikui neleisiu daryti.....Labai gaila kad iki metuku , jau tiek suleidom(
Gal kas turi inf.saltiniu kaip isvalyti vaiko organizma nuo visu tu sunkiuju metali ir kito"gerio"po vakcinu?
Atsakyti
QUOTE(ta_is @ 2014 02 23, 10:42)
lb liudna del to....tikrai cia  niekas nekovos pries sistema, nes tikrai yra pavojinga gyvubei((((((((na kuo tolia tuo labiau esu isitikinus, kad daigiau ne vieno skiepui savo vaikui neleisiu daryti.....Labai gaila kad iki metuku , jau tiek suleidom(
Gal kas turi inf.saltiniu kaip isvalyti vaiko organizma nuo visu tu sunkiuju metali ir kito"gerio"po vakcinu?

Gingko biloba puikus cirkuliacijos varinėtojas, Cat's claw - puikus valiklis, antioksidantas, kordycepsas, colostrum - natūralūs organizmo stiprintojai, neem lapai - antivirusinis "agentas'.
Svarbu tik, kad visi šie preparatai būtų patys kuo švaresni - idealu - želatinos, celiuliozės kapsulėje ar pan. ir viskas, ir geriausia gaminti ne Europoje, nes kažkodėl ta mūsų mylima Europa sugeba pridėti daug daug priedų į kapsules doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 23, 11:49)
Gingko biloba puikus cirkuliacijos varinėtojas, Cat's claw - puikus valiklis, antioksidantas, kordycepsas, colostrum - natūralūs organizmo stiprintojai, neem lapai - antivirusinis "agentas'.
Svarbu tik, kad visi šie preparatai būtų patys kuo švaresni - idealu - želatinos, celiuliozės kapsulėje ar pan. ir viskas, ir geriausia gaminti ne Europoje, nes kažkodėl ta mūsų mylima Europa sugeba pridėti daug daug priedų į kapsules doh.gif


Kol kas turim pakankamai lietuviškų vaistažolių, kam penėti farmacijos verslą, perkant nežinia ką?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2014 02 23, 12:23)
Kol kas turim pakankamai lietuviškų vaistažolių, kam penėti farmacijos verslą, perkant nežinia ką?

Jei nežinočiau jų efekto - nerašyčiau. Nežinojau, kad kažkurios mūsiškės būtų tokios efektingos ir padėtų analogiškai kaip tos. Tai jūs pasidalinkite, pasidalinkite tuomet išsamiai, nes kritikuoti bele durnius sugeba.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 23, 12:27)
Jei nežinočiau jų efekto - nerašyčiau. Nežinojau, kad kažkurios mūsiškės būtų tokios efektingos ir padėtų analogiškai kaip tos. Tai jūs pasidalinkite, pasidalinkite tuomet išsamiai, nes kritikuoti bele durnius sugeba.


Nėra nieko, kas tiktų visiems. Kiekvienas vaikas yra unikalus. O mama geriausiai jaučia savo vaiką, todėl niekas kitas negali patarti, ji turi kliautis sava intuicija ir sava patirtimi.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2014 02 23, 12:29)
Nėra nieko, kas tiktų visiems. Kiekvienas vaikas yra unikalus. O mama geriausiai jaučia savo vaiką, todėl niekas kitas negali patarti, ji turi kliautis sava intuicija ir sava patirtimi.

Ačiū už juoko dozę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 23, 11:49)
Gingko biloba puikus cirkuliacijos varinėtojas, Cat's claw - puikus valiklis, antioksidantas, kordycepsas, colostrum - natūralūs organizmo stiprintojai, neem lapai - antivirusinis "agentas'.
Svarbu tik, kad visi šie preparatai būtų patys kuo švaresni - idealu - želatinos, celiuliozės kapsulėje ar pan. ir viskas, ir geriausia gaminti ne Europoje, nes kažkodėl ta mūsų mylima Europa sugeba pridėti daug daug priedų į kapsules doh.gif

Blogas patarimas.
Gingko biloba vaikui? Kai net suaugusiems, jau ne apie vienus tyrimus kalbama, šalia to tikrojo poveikio slepiasi ir neurotoksinis, ardantis nervines ląsteles.
Tas pats ežiuolė...teko skaityt meficininį straipsnį, kaip vaikams ardo kepenis.
Ne internete tokius patarimus dalint ar jais sekti, kai kalbame apie vaikų sveikatą..
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 02 23, 12:59)
Blogas patarimas.
Gingko biloba vaikui? Kai net suaugusiems, jau ne apie vienus tyrimus kalbama, šalia to tikrojo poveikio slepiasi ir neurotoksinis, ardantis nervines ląsteles.
Tas pats ežiuolė...teko skaityt meficininį straipsnį, kaip vaikams ardo kepenis.
Ne internete tokius patarimus dalint ar jais sekti, kai kalbame apie vaikų sveikatą..

Kiekvienas tikim kuo norime, kas straipsniais, o kas išbandęs viską n metų iš eilės ant savęs, šeimoje, artimiausiame rate ir pan. Jei internete žmogus paklausė, internete žmogui ir atsakiau.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 23, 11:49)
Gingko biloba puikus cirkuliacijos varinėtojas, Cat's claw - puikus valiklis, antioksidantas, kordycepsas, colostrum - natūralūs organizmo stiprintojai, neem lapai - antivirusinis "agentas'.
Svarbu tik, kad visi šie preparatai būtų patys kuo švaresni - idealu - želatinos, celiuliozės kapsulėje ar pan. ir viskas, ir geriausia gaminti ne Europoje, nes kažkodėl ta mūsų mylima Europa sugeba pridėti daug daug priedų į kapsules doh.gif

bet ar galima duoti 1 metuku vaikui?pvz.,cat`s claw?
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2014 02 23, 12:23)
Kol kas turim pakankamai lietuviškų vaistažolių, kam penėti farmacijos verslą, perkant nežinia ką?

siaip irgi nezinau. O kokios lietuviskos vaistazoles pasalina toksinus is organizmo?
Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2014 02 23, 12:59)
Blogas patarimas.
Gingko biloba vaikui? Kai net suaugusiems, jau ne apie vienus tyrimus kalbama, šalia to tikrojo poveikio slepiasi ir neurotoksinis, ardantis nervines ląsteles.
Tas pats ežiuolė...teko skaityt meficininį straipsnį, kaip vaikams ardo kepenis.
Ne internete tokius patarimus dalint ar jais sekti, kai kalbame apie vaikų sveikatą..

Eziuole?Na baikit. Puiki zolele stiprinanti uminiteta!!! Iki3 metuku spiritines tinkturos aisku negalima vartoti, bet kaip arbatele tikrai galima.
Ne viena zolele negalima vartoti nuolat ir dideliais kiekiais, viska reikia protingai daryti)
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 23, 13:16)
Kiekvienas tikim kuo norime, kas straipsniais, o kas išbandęs viską n metų iš eilės ant savęs, šeimoje, artimiausiame rate ir pan.

Jūs matot ant šeimos ir savų bandote, o aš iš tokių kaip jūs, klaidų mokausi..man nereik nuodyti savęs ir vaikų, kad žinočiau ką ir kokie msisto papildai daro.
Negirdėjusi esate apie jų kokybę, apie randamas draudžiamas ar net kenksmingas sveikatai medžiagas? Negirdėjusi apie mirtis? Galų gale apie tai kas tinka vaikams ir tik suaugusiems?
Kitų žmonių vaikai - ne žiurkės bandymams, tad reikia jausti atsakomybę patarinėjant.
Man tai kasdienybė. Beje, vieni iš geriausių yra Skandinavijos papildų gamintojų produktai..jokiu būdu ne JAV, Indijos ar Kinijos.

Sunkiuosius metalus suriša ir šalina iš organizmo chelatai. Ir tik jie.
Papildyta:
QUOTE(ta_is @ 2014 02 23, 15:31)
Eziuole?Na baikit.

Maisto papildų pramonė ne mažesnis gigantas už vakcinų kūrėjus.
Aš tai tikrai baigiu ta tema diskutuot, nes pykit nepykit, žinau sau pakankamai, kad gebėčiau rinktis ax.gif ir man nereiktų tuščiai laiko gaišt įtikinėjant.
Gyvenimas išmokino jau nežarstyt perlų kur jų nereikia. Kas nori ir domisi, tas bent įsiklauso ir pasidomi plačiau.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 02 23, 16:41)
Jūs matot ant šeimos ir savų bandote, o aš iš tokių kaip jūs, klaidų mokausi..man nereik nuodyti savęs ir vaikų, kad žinočiau ką ir kokie msisto papildai daro.
Negirdėjusi esate apie jų kokybę, apie randamas draudžiamas ar net kenksmingas sveikatai medžiagas? Negirdėjusi apie mirtis? Galų gale apie tai kas tinka vaikams ir tik suaugusiems?
Kitų žmonių vaikai - ne žiurkės bandymams, tad reikia jausti atsakomybę patarinėjant.
Man tai kasdienybė. Beje, vieni iš geriausių yra Skandinavijos papildų gamintojų produktai..jokiu būdu ne JAV, Indijos ar Kinijos.
Sunkiuosius metalus suriša ir šalina iš organizmo chelatai. Ir tik jie.
Papildyta:
Maisto papildų pramonė ne mažesnis gigantas už vakcinų kūrėjus.
Aš tai tikrai baigiu ta tema diskutuot, nes pykit nepykit, žinau sau pakankamai, kad gebėčiau rinktis ax.gif ir man nereiktų tuščiai laiko gaišt įtikinėjant.
Gyvenimas išmokino jau nežarstyt perlų kur jų nereikia. Kas nori ir domisi, tas bent įsiklauso ir pasidomi plačiau.


O ką apie kordycepsą žinot ir galit pasakyt?Tai taip pat blogis?
Atsakyti