Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į lavinimo įstaigas

Siryt pazistama pasiguode, kad negavo sveikatos pazymos i mokykla, nes vaikas neskiepytas. Kol kas tiek ziniu. Ziuresim, kuo baigsis.

Mano busimas pirmokas jau turi sveikatos pazyma ir, beje, joje surasyti skiepai ax.gif
Atsakyti
Sveiki, mums arteja 15 men. skiepas, visus skiepus gavo, nes minties nebuvo kad gali but kitaip, bet dabar pasiskaicius informacijos, pvz. cia
ir dabar rimtai galvoju neskiepyt, gal kas jau turit patirties siuo klausimu g.gif
Atsakyti
aš kaip ir čia pasisakiusios planavau savo vaiko neskiepyti. Tačiau...
Daugelis šeimų taip nusprendžia ir vėl atsinaujina ligos, kurių i skiepyjama.
Jei būčiau tikra, kad mano vaikas jomis nesusirgs - neskiepyčiau, dar neskiepyčiau jei neplanuočiau niekur išvažiuoti (o esame keliautojai).
Pvz vykstant į Ameriką privalomi visi pagal LT reikalavimus skiepai ir dar daugiau. Atkreipkit dėmesį, kad skiepų pase parašyta - vykstant jį turėti su savim, tad nežinai, kur tave išlaipins ir apturėsi nemalonumų dėl to, kad nepaskiepyjai vaiko.
Iš mano gyvenimo - artimas žmogus po kiaulytės komplikacijos apkurto viena ausim, pažįstamas vyras tapo nevaisingas, nuo poliomielito apšlubo vaikas...
Atsakyti
QUOTE(mamyteRasyte @ 2006 10 11, 18:24)

Pvz vykstant į Ameriką privalomi visi pagal LT reikalavimus skiepai ir dar daugiau. Atkreipkit dėmesį, kad skiepų pase parašyta - vykstant jį turėti su savim, tad nežinai, kur tave išlaipins ir apturėsi nemalonumų dėl to, kad nepaskiepyjai vaiko.

man tada itariu teks pries planuojant kokias keliones apsilankyti pas gydytoja, kad jinai padarytu zyma i skiepu pasa, kad del sveikatos bukles ir sergamu/ persirgtu ligu vaikas negali buti skiepijamas tokiais ir tokiais skiepais.
Lygiai taip pat, kaip ir buvo tai irasyta i pazyma darzeliu - kad nesugalvotu prisikabinti.
Atsakyti

Bet Amerikoj pilna tevų, kurie neskiepyja vaikų. Pas juos čia demokratijos privalumas, kad gali pasirinkiti, kaip elgtis. Tai negi jie reikalauja iš imigrantų? Iš manęs (suaugusios) nieko nereikalavo.
Egzotiškose šalyse, aišku, sava specifika...

Kas dar iki šiol mano, kad skiepai nieko blogo nedaro, turėtų pasiskaityti literatūros...
Tai labai "sukomercinta", įslaptinta ir korumpuota medicinos sritis. JAV pilna prisiteisusių kompensacijas už komplikacijas - tai dideli pinigai ir advokatai mielai imasi tokių bylų.
Pas mus irgi žiūriu randasi kitaip galvojančių - PUIKU 4u.gif

Pagrindiniai minusai: skiepai negarantuoja gero imuniteto (jis trumpas ir nepilnavertis, palyginus su persirgtuoju), sukelia daygybę pašalinių reiškinių ir komplikacijų

O ligos nyksta, sugrižta ir naujai atsiranda savaime. Ne vien dėl skiepų.

Nesakau, kad skiepytis nereikia. Tik spręsdamos apgalvokim ir sužinokim kuo daugiau - o ne tikėkim, kad "nieko blogo jie nepadarys"...
Atsakyti
QUOTE(aldyte @ 2006 10 11, 21:40)

Kas dar iki šiol mano, kad skiepai nieko blogo nedaro, turėtų pasiskaityti literatūros...
Tai labai "sukomercinta", įslaptinta ir korumpuota medicinos sritis. JAV pilna prisiteisusių kompensacijas už komplikacijas - tai dideli pinigai ir advokatai mielai imasi tokių bylų.
Pas mus irgi žiūriu randasi kitaip galvojančių - PUIKU  4u.gif

as perverciau kiloramus literaturos ir priejau tokio sprednimo , kad tie kurie kovoja su skiepais turi savo, komerciniu tikslu. o komplikacijos buvo ir bus, o viskas todel kad tevai patys kalti, yra visas sarasas kontrindikaciju, kada skiepus negalima daryt, na kas zino jus vaika geriau nei tevai? gydytojai? nemanau...

QUOTE
Pagrindiniai minusai: skiepai negarantuoja gero imuniteto (jis trumpas ir nepilnavertis, palyginus su persirgtuoju), sukelia daygybę pašalinių reiškinių ir komplikacijų

jus cia dabar apie kokias lygas kalbas? gal apie stabdlige? arba difterija? kas liecia vaikišku ligu - sutikciau, bet net nuo vejaraupiu buna komplikiacjos tokie kaip meningitas. o rizika tokia pat kaip ir rizika gauti komplikacijos po kokio nors skiepo. bet skiepu mes bijom, nes ten timerosalis, o tai kad yra didelis skirtumas organiniai gyvsydabrio junginiai ir neorganiai, ir kokiu budu jie patenka i organizma, ir kad nuo tuo skiriasi pasisalinimo laikotarpis mes negalvojam.


QUOTE
Nesakau, kad skiepytis nereikia. Tik spręsdamos apgalvokim ir sužinokim kuo daugiau - o ne tikėkim, kad "nieko blogo jie nepadarys"...


va cia tai pilnai palaukau, o tai mamos net nezino kokius skiepus adro savo vaikui... o tai uzveda temas "kazkoks skiepas 6 men? ar baisu?" ...tikrai baisu
Atsakyti
QUOTE(Ona Marija @ 2006 08 09, 13:39)
Sraigutė, o jus ketinate visai jokiom vakcinom neskiepyti? As buciau linkusi taip daryti, tik neisivaizduoju kaip atsisakyti. Kaip suprantu, turi duoti pasirasyti tevams sutikima arba ne, o kaip paskui mokykloje? Ar siais laikais mokykloje neskiepija?


Sūnus gavęs tik TBC skiepą ligoninėje. Sėkmingai lankė darželį, dabar jau antroje klasėje mokosi. Tiesiog pasirašėme jo kortelėje, kad nesutinkame skiepyti ir tiek žinių.
Atsakyti
as patarciau pakiepyti,nes darzelyje labai daug serganciu vaiku buna.as nespeju savo sunuko gydyti,todel dabar pati galvoju apie papildomus skiepus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristiukks: 14 lapkričio 2006 - 16:17
As irgi nenoriu savo vaiko skiepyti,gal kas zinot kokia literatura pasiskaityti apie skiepu salutinius poveikius,biciau labai dekinga
Atsakyti

Latelle , o kodel jus nenorit jei nieko neskaitet dar? wink.gif
Atsakyti
manishke neskiepyta ir nera problemu nei Lietuvoje, nei Vokietijoje. Cia tevu teise spresti ir del savo sprendimo jie negali buti niekur diskriminuojami.

nesu tikra del amerikos, bet kaip pastebejo ten irgi daug neskiepuku ir tikrai mazhai tikisi kad tai buti PRIVALOMAI reikalaujami ish imiggruojanchiu.
skiepai privalomi vykstantiems i visokias shalis, kur siauchia drugys ir panashios ligos - bet ne todel kad tave yleistu y ta shaly, o todel kad tu galetum ish jos ishvazhiuoti, nes jeigu kur nors yra paskelbta epidemija, tai kitos shalys neysileidzhia neskiepytu zhmoniu ish epidemines vietos be karantininio laikotarpio. bet manau su mazhu vaiku reiketu ypatingai vengti tokiu vietu, o butinu atveju tikrai skiepyti.
o shiaip mes irgi daug keliaujam, ir vadinamose "civilizuotose" europos shalyse manau nera ypatingos gresmes vienu ar kitu ligu atzhvilgiu.

praktikoje yra shimtai tukstanchiu ligu, jei nuo penkiu ish ju paskiepysi, nemanau kad uzhsitikrinsi laiminga ir sveika gyvenima, ypach turint galvoje kaip dazhnai pasitaiko komplikacijos nuo tokio ypatingai didelio chemijos farshiravimo ir nuo pat pirmu dienu.
Atsakyti
QUOTE(Rituska @ 2006 11 15, 10:17)
Latelle , o kodel jus nenorit jei nieko neskaitet dar? wink.gif

Todel,kad mano vaikas po antro skiepo labai blogai jautesi ilga laika,kaip pakeite vaika.Nekalbant apie tos pacios dienos ilga skausmiga rekima.
Laikiau vaika rankose ir pati zliumbiau,nes niekuo egalejau padeti....
Tada pasakiau sau;mano vaikui jis labiau kenkia nei padeda...kas labiau savo vaika zinos,jei ne mama?
Atsakyti