Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į lavinimo įstaigas

Mano nuo rugsėjo eis į paruošiamąją darželyje,neįsivaizduoju kaip bus,bet jei kas esu pasiryžusi ir į teismą kreiptis,mūsų atveju pasireiškė prieš 6m. reakcija į skiepą,keli metai raidos centre praleisti.Šiai dienai auginu visiškai sveiką vaiką ir nesiruošiu jo žaloti dėl kažkieno užgaidų,šantažo.
Kovosiu,bet vaikas niekada nebus skiepijamas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2014 02 21, 15:06)
Kovosiu,bet vaikas niekada nebus skiepijamas unsure.gif


drinks_cheers.gif Aš irgi neskiepysiu jokiu būdu schmoll.gif Mano mažoji gimė po labai sunkaus gimdymo,turėjo neurologinių problemų,tai jei būčiau paskiepijus arba netgi jeigu paskiepyčiau ir dabar,,esu įsitikinus,kad labai didelė tikimybė,kad auginčiau vaiką neįgalų.Dabar mes sveikos,nes viskas tiesiog akivaizdžiai nuo pat pradžių progresavo tik į gera,ir neorologė taip sakė(kuri nei pusė žodžio nepasakė,kad neskiepijam),ir aš pati mačiau ir matau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 21 vasario 2014 - 14:29
Tikiuosi, nepriims tokio įstatymo. O jei priimtų - tada įtariu, atsiras nauja tema pavadinimu "Fiktyvios skiepų/kontraindikacijų pažymos - kur ir už kiek " biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2014 02 21, 08:43)
vakar per žinias pasakė,kad reikės į darželį pristatyti dar papildomą pažymą prie sveikatos pažymos apie skiepus su datom ir antspaudais.

Nesuprantu, kaip galejo pasakyt , kad jau tiksliai reikes, jei dar nepatvirtino to istatymo?? ar jau per pora dienu patvirtino?gal kur nors yra oficiali informacija?
Papildyta:
QUOTE(vemvet @ 2014 02 21, 13:05)
Mes irgi neinam, nebent pazymos reikia ir tai telefonu uzsakom  ax.gif As vis dar tikiuosi, kad nepriims tos nesamones.

Eu­ro­pos pe­dia­trų aka­de­mi­jos val­dy­bos na­rys, Vil­niaus uni­ver­si­te­to pro­fe­so­rius, gy­dy­to­jas vai­kų pul­mo­no­lo­gas Arū­nas Va­liu­lis, į ku­rį, pra­šy­da­ma par­eikš­ti kva­li­fi­kuo­tą nuo­mo­nę, krei­pė­si Svei­ka­tos ap­sau­gos mi­nis­te­ri­ja (SAM), tei­gė griež­tai ne­pri­ta­rian­tis to­kiems pla­nams. “Ma­no nuo­mo­nė ne­igia­ma, spren­di­mas par­eng­tas ne­ap­gal­vo­tai ir ne­pa­si­ta­rus su tei­si­nin­kais. Vai­kai ne­ga­li bū­ti pa­vers­ti tė­vų spren­di­mų įkai­tais. Tai­ky­ti sank­ci­jas vai­kams už tai, ko­kius spren­di­mus pri­ima tė­vai, tei­si­niu ir mo­ra­li­niu po­žiū­riu yra ne­pa­tei­si­na­ma”, - LŽ sa­kė pro­fe­so­rius.

Neapgalvotai tai cia dar svelniai pasakyta!!!Manau tiesiog ne visi tevai dar zino. Tikrai atsiras grupe tevu , kurie kreipsis i teisma, ir jei tokiu bus, mielai prisijunsiu, nenoriu tyleti! Cia jau neteiseta veikla ir zmogaus teisiu pazeidimas. Mes , pagaliau, Europoje gyvename ar kokioje nors Saudu Arabijoje, kur absoliuti monarchija?
Ameniskai as rimtai nusiteikusi!Kokie dar namudiniai darzeliai?Cia tik pokalbiai forumuose, realiai visi supranta, kad jokiu namudiniu darzeliu nebus. Reikia kovoti uz savo teises! Jei jau atsirado grupe zmoniu, kurie kreipiasi i teisma, del daugmetinio vietos darzelyje negavimo, tai jau del gresmes vaiko sveikatai ir moraliniu vertybiu tikrai turim kovoti!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ta_is: 21 vasario 2014 - 16:54
QUOTE(žydrynė @ 2014 02 21, 12:30)
o tas tai man daug mažiau rūpi,nei išmetimas iš darželio,mes ir taip ten praktiškai nesilankom,paskutinį kart buvom birželio mėn pažymos darželiui,o ekstra pagalbą jeigu kas nutiktų vis tiek turėtų suteikt.Šiaip nueičiau į privačią kai reikalas būtų smile.gif

Tai ir tėvai atsisakysime mokėti PSD thumbup.gif Pagaliau tongue.gif thumbup.gif Labai norėčiau tuos pinigus skirti homeopatams ax.gif
Reikia kilti ir kovoti, negalima pasiduoti ir tapti farmacijos marionetėmis.
Atsakyti
gal kuri turite info kuriose salyse yra ivesta tokia tvarka del skiepu? ar nebus sekantis zingsnis del mokyklos? doh.gif nors mano vaikai paskiepyti,bet kiek pradedu gilintis apie skiepus, baisu darosi,pilna istoriju apie neigiamas ilgalaikes skiepu pasekmes,tik gydytojai nieko apie tai nezino schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 02 21, 14:14)
Tikiuosi, nepriims tokio įstatymo. O jei priimtų - tada įtariu, atsiras nauja tema pavadinimu "Fiktyvios skiepų/kontraindikacijų pažymos - kur ir už kiek "  biggrin.gif

Bent jau veterinarai labai sunkiai tą daro augintiniams doh.gif unsure.gif
Liūdna. Tokia ta mūsų "laisvė".
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2014 02 21, 14:06)
Mano nuo rugsėjo eis į paruošiamąją darželyje,neįsivaizduoju kaip bus,bet jei kas esu pasiryžusi ir į teismą kreiptis,mūsų atveju pasireiškė prieš 6m. reakcija į skiepą,keli metai raidos centre praleisti.Šiai dienai auginu visiškai sveiką vaiką ir nesiruošiu jo žaloti dėl kažkieno užgaidų,šantažo.
Kovosiu,bet vaikas niekada nebus skiepijamas unsure.gif

tai jusu vaikas turi kontraindikacija, kame problemos?

QUOTE(onagope @ 2014 02 21, 16:54)
tik gydytojai nieko apie tai nezino schmoll.gif

zino zino, teko sutikt tokiu gydytoju. tik jie nekalba garsiai.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2014 02 21, 17:09)
tai jusu vaikas turi kontraindikacija, kame problemos?

Kas ten žino,vėliau buvo spaudimas naujos gydytojos skiepyti,sakė,vis tiek reikia skiepyti,nors ir buvo reakcija,tai nėra priežastis atsisakyti skiepyti,iš jos pabėgome,kitą visą tą laiką turėjome auksas ne gydytoja,bet išėjo į pensiją,pas naująją buvome tik du kartus,bet jau vien nuo slogos išrašomi antibiotikai verčia bėgti nuo jos.
Maža ką praėjo 6 metai.Pradės reikalauti skiepyti ir neduos pažymos sumūsų istorija nesusipažinusi.
Atsakyti
QUOTE(onagope @ 2014 02 21, 16:54)
ar nebus sekantis zingsnis del mokyklos?

Turbūt ne. Mokyklinis ugdymas yra privalomas, ikimokyklinis - ne. Dėl kitų šalių patirties, esu skaičius A.Landsbergienės pasisakymą, kad Belgijoje ikimokyklinio ugdymo įstaigos iš jų reikalavo skiepų paso. Taigi turbūt nebūtų negirdėtas naujadaras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 21 vasario 2014 - 18:11
QUOTE(Erikauzas @ 2014 02 21, 17:36)
Kas ten žino,vėliau buvo spaudimas naujos gydytojos skiepyti,sakė,vis tiek reikia skiepyti,nors ir buvo reakcija,tai nėra priežastis atsisakyti skiepyti,iš jos pabėgome,kitą visą tą laiką turėjome auksas ne gydytoja,bet išėjo į pensiją,pas naująją buvome tik du kartus,bet jau vien nuo slogos išrašomi antibiotikai verčia bėgti nuo jos.
Maža ką praėjo 6 metai.Pradės reikalauti skiepyti ir neduos pažymos sumūsų istorija nesusipažinusi.

keiskit gydytoja
Atsakyti
QUOTE(onagope @ 2014 02 21, 15:54)
gal kuri turite info kuriose salyse yra ivesta tokia tvarka del skiepu?

Prancuzijoje neskiepyti vaikai nepriimami i mokyklas ir tevams nemokamos kasmenesines ishmokos uz vaika (tik DTP vakcina,jei neklystu) .
Nors brazda ten zmones nepatenkinti irgi, viena ausim girdejau apie teismus. Domejausi priesh metus, gal ka gero pasieke, nezinau.
Australijoj kiek zinau, tp i mokyklas nepriimama.
Atsakyti