Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į lavinimo įstaigas

QUOTE(vemvet @ 2014 02 19, 20:02)
As ne apie privaloma moksla, o apie sveikata. Darzelinukus mat gaudo, tipo, ju sveikata rupi, o tai mokyklinuku jau ne? Mano neberupi, as as revakcijuojuosi kas 10 metu? Kodel kimba tik prie maziuku? Gi tada ir prie CV reiketu rasyti ka turiu ko  ne smile.gif dar kolegas apkresiu  ax.gif  tongue.gif


nerūpi jiem ta sveikata,jiem rūpi,kad visi būtų suskiepyti.O kai tėvai bijos,kad nepriims į darželius,tai ir skiepys,tokia jų logika.Nors manau,kad kas nenorės,tas vis tiek neskiepys,ras būdų.
Dar kažin ar taip jau visi darželiai vienodai greižtai vertins,negi ir lankančius išmes g.gif ?
O šiaip tai laikui bėgant gali ir pas mus taip padaryt,kad nepriims į universitetą ar į darbą neskiepytų biggrin.gif .Bet suaugę tai ne vaikai.Tik problema tame,kad suaugusiam,jeigu niekada neskiepytam,LT nėra vakcinacijos plano.Nors gal atsiras
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 20 vasario 2014 - 09:38
Man dar idomu ax.gif pvz atkeliau skiepus iki 5 metu, tai dabar noriu jau pradeti. Kas man ta plana sudarys, nemanau, kad seimos gydytoja? Ir nesukis visu vakcinu vienu metu, tures buti tarpai. Kaip tada darzelis, jei planas veluoja?

Is interneto:
Pagal naują tvarką vaikas, nepaskiepytas pagal vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių arba paskiepytas ne visais pagal amžių nustatytais skiepais, pavyzdžiui, į vaikų darželį nebūtų priimamas.

Tai jei nuspresciau pradeti ir nespeciau iki rugsejo, tai jau nepriimtu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vemvet: 20 vasario 2014 - 11:56
QUOTE(ta_is @ 2014 02 19, 19:32)
na cia jau mistika kazkokia blink.gif Gal galu gale robotus is musu padarys?)))Neturi teises taip kontroliuoti !!!! Mes laisvi zmones ar kas?

Jau ne pirma karta rasau, kad ikimokyklini ugdyma valstybe PRIVALO suteikti kiekvienam pagal Konstitucija, ir jokiu JEIGU Konstitucijoje nera. Ypac jei vaikas sveikas, ir tik neskiepytas. Del to jau tikrai galima kreiptis i teisma.
Papildyta:


Konstitucija negarantuoja vaikui jokios teisės į ikimokyklinį ugdymą. Tai tėvų pasirinkimas (skirtingai nuo mokslo bendrojo lavinimo mokykloje). Organizuoti ikimokyklinį ugdymą yra savivaldybių funkcija, todėl čia yra labai daug vietos savivalei. Deja ministro įsakymas, kuris dabar siūlomas, palies ir privačius legaliai veikiančius darželius.
Be galo tikiuosi, kad toks įsakymas dienos šviesos neišvys...
Atsakyti
jei skiepai bus atidėti dėl tam tikrų kontrindikacijų su darželiu būti bėdos neturėtų, bet va įvedus šią naują tvarką, manau nebus taip paprasta vakcinavimą atidėti. Tuoj bus imunologų komisijas su Usoniu priešaky, kurie jokių atidėjimų neleis.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2014 02 20, 12:37)
jei skiepai bus atidėti dėl tam tikrų kontrindikacijų su darželiu būti bėdos neturėtų, bet va įvedus šią naują tvarką, manau nebus taip paprasta vakcinavimą atidėti. Tuoj bus imunologų komisijas su Usoniu priešaky, kurie jokių atidėjimų neleis.


drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(Eilina* @ 2014 02 20, 12:36)
Konstitucija negarantuoja vaikui jokios teisės į ikimokyklinį ugdymą. Tai tėvų pasirinkimas (skirtingai nuo mokslo bendrojo lavinimo mokykloje). Organizuoti ikimokyklinį ugdymą yra savivaldybių funkcija, todėl čia yra labai daug vietos savivalei. Deja ministro įsakymas, kuris dabar siūlomas, palies ir privačius legaliai veikiančius darželius.
Be galo tikiuosi, kad toks įsakymas dienos šviesos neišvys...


jei teisingai supratau,tai per šią savaitę turi pasirašyti arba ne.
Atsakyti
O jei mano vaikui bus likę tik metai darželyje (paruošiamoji grupė), tai nebepriims, lieps eiti lauk? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2014 02 20, 12:29)
O jei mano vaikui bus likę tik metai darželyje (paruošiamoji grupė), tai nebepriims, lieps eiti lauk? rolleyes.gif

Menkas juokas...nesumanytų suskiepyt vienu ypu unsure.gif

Čia kažkas klausė kas bus, jei reikia, o neskiepytas..galiu vėlgi JAV patirtį pasakyt, suvarė net ne kelias, o keletą vakcinų iš karto doh.gif Kaip už visą gyvenimą..MMR, vėjaraupius atsimenu prie išvardintų, kitų nebe..
Panašu, kad LT irgi žengia į tai..bent jau nori padaryti pan.tvarką.

Mano vaikai skiepyti, bet sūnui vieni atidėti skiepai dėl sveikatos, dukra gavus net papildomų dėl l.sunkios ligos..bet iš esmės, net skiepydama, aš nepalaikau tokių iniciatyvų, nes tuoj bus prisigyventa iki Australijos pvz., kai geriausia kaip auginti vaikus žinojo valstybė.
Man 'neskauda', kad kažkas apsisprendžia neskiepyti, netrukdo 'tokie' vaikai darželio grupėse ir t.t. Kaip netrukdo veganai, medžiotojai ar kitos seksualinės orientacijos.
Nepaliekama LT laisvės įsitikinimams ir pagarbos...tas baisiausia.
Atsakyti
http://www.facebook....amp;h=hAQEsdkEC
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 02 20, 12:52)
Man 'neskauda', kad kažkas apsisprendžia neskiepyti, netrukdo 'tokie' vaikai darželio grupėse ir t.t. Kaip netrukdo veganai, medžiotojai ar kitos seksualinės orientacijos.
Nepaliekama LT laisvės įsitikinimams ir pagarbos...tas baisiausia.


Va Jums netrukdo, o kai FB paskaiciau, tai neatsidziaugia visos tuo istatymu, nes tos kvaisos kaip mes galesim vaikus namie auginti. Tik nesuprantu, ko jos bijo, gi ju vaikai paskiepyti? g.gif

Ir baisu, kad nebutu, kaip rasot, vienu ypu uz visa laikotarpi, nes kitaip pazyma negalios doh.gif
Atsakyti
Teisė rinktis, arba skiepijat vaikus, arba samdotės aukles...viskas gerai toj LT
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 02 20, 13:52)
Nepaliekama LT laisvės įsitikinimams ir pagarbos...tas baisiausia.


USA ir tai yra teisė atsisakyt skiepų (tose valstijose,kur jie privalomi) dėl religinių įsitikinimų,o pas mus jokių įsitikinimų žmogus neturės teisės turėt,nors skiepai LT neprivalomi
Atsakyti
Idomu, ar tie idiotai leidziantys tokius istatymus, patys yra revakcinavesi nuo visu ligu??
Ir kaip bus su aukletojomis, joms nereikes skiepu paso parodyti, ar revakcinavosi visais skiepais?? Tik neskiepyti vaikai gali uzkresti visus, o suauge gal sventieji, uzkresti negali??
Truksta zodziu man tokiu idiotu pasisakymus per tv ziuret.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 20 vasario 2014 - 19:50