Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į lavinimo įstaigas

O aš girdėjau kad neskiepytų vaikų nepriima į darželį.. Vienos pažįstamos sūnus išbertas, todėl neskiepytas ir turi sėdėt mama su juo namie (darželis jo nepriėmė) schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovi @ 2005 10 10, 12:08)
O aš girdėjau kad neskiepytų vaikų nepriima į darželį.. Vienos pažįstamos sūnus išbertas, todėl neskiepytas ir turi sėdėt mama su juo namie (darželis jo nepriėmė) schmoll.gif


nu nu už...iš kur tokia jau "žiauri" informacija smile.gif) mes neskiepyti, prieš metus atiduodama i darželį perspejau, kad mano vaikas yra neskiepytas, paprasė, kaip ir visų pažymos, kad gali lankyti darželį smile.gif. Lankome darželį antrus metus:). Beje ne neskiepytas vaikas yra "pavojus" paskiepitiems, o atvirkščiai smile.gif
Atsakyti
mes irgi savo dukrytes neskiepijam, kol kas jokiu problemu neturim. musu draugu vaikai auga taip pat neskiepyti ir su mokykla bei darzeliu problemu neturi, tad manau kad viskas tikrai išspręndžiama.
Atsakyti
QUOTE(cisarTyela @ 2005 10 13, 08:34)
Beje ne neskiepytas vaikas yra "pavojus" paskiepitiems, o atvirkščiai  smile.gif

Ir vistiek rizikuoji? Suprasdama tai g.gif

QUOTE(garbaniukee @ 2005 10 17, 10:11)
mes irgi savo dukrytes neskiepijam, kol kas jokiu problemu neturim. musu draugu vaikai auga taip pat neskiepyti ir su mokykla bei darzeliu problemu neturi, tad manau kad viskas tikrai išspręndžiama.

Kodėl neskiepijat? Turbūt turite labai svarių argumentų to nedaryti g.gif . Parašyk juos. Rimtai įdomu 4u.gif
Atsakyti
Na, cia as ne savo patirtimi (ptiu ptiu ptiu) pasidalinsiu.
As taip pat nenorejau skiepyti vaiko, net rastiskai atsisakiau gimdymo namuose skiepyti vaika. Zodziu aliarmas buvo... Mano argumentas - vaikas turi siek tiek ugteleti ir tik tuomet ji skiepyti. Zodziu mano vaikis su skiepais "atsilieka". Bwet po kol kas jokios rimtesnes reakcijos i skiepus nebuvo (ptiu ptiu ptiu). O stai vienos moters mergaitei alergija prasidejo. Zodziu kiekvieno organizmo reakcija i skiepa individuali ir... niekas nenuspes kas tam vaikui bus. Taigi minetos moters mergaite isbere. Tipo taip ir turejo but, bet... mergaitei taip nieztejo, kad nesitvere kailyje ir kasesi. Zinoma mazam vaikui nepaaiskinsi - pakentek. Kreipesi i gydytojus, o jie ... nezino ka daryt ir prasidejo ...EKSPERIMENTAI. Tepe vienokiais kitokiais vaistais, galiausiai mergaite pasidare nerviska, kasydavosi ko nors issigandusi, kai vandens uztyksdavo ant ranku ir pan. Zodziu gydytojai skescioja rankom ir sako tipo isaugs. Bet jus matytumet ta mergaite - visa sasuose. Baisu. tad ta moteris savo antros mergaites nebeskiepijo, nes pabijoje vel kokios nors neigiamos reakcijos.
Reziume - skiepydami vaikus mes nuolat rizikuojame, nes vakcina - tai uzkratas. Belieka tik pasikliau Dievo malone arba neskiepyti vaiko. Nepamirskit - daktarai ne Dievai, o tokie pat klystantys zmones kaip ir mes.
Atsakyti
džiaugiuosi,kad radau tokia temą,nors joje labai mažai diskusijų...bet truputi turėjau baimės,kad gali nepriimti į darželį
Atsakyti
as savo vaiko neskiepijau visai nuo jokiu ligu isskyrus tuberkuloze. jam jau 7 metai, siais metais eis i mokykla, lanko darzeli jau seniai ir jokiu problemu nebuvo. tik gydytoja kartais paklausia ar nepersigalvojau, kasmet turiu atsisakyma rasyti, kartais bando prispirti, i kampa įsprausti, bet aš nepasiduodu. kita vertus, ir ją suprantu - jiems gi planas doh.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif As vat irgi pagalvojau kaip su mokyklom darzeliais. pas musu visa karta neskiepyta, as ir brolis, tarybiniais laikas tikrai nepriimdavo, teko pas aukles augt ax.gif Bet manau dabar tik paraso kad darzeli lankyt galima ir viskas doh.gif
Atsakyti
Dėkinga tema...
Dukros ketinu neskiepyti, su vyru dėl to juodai pykstamės, niekaip negaliu jam įrodyti, kad tai nieko gero, mat mano vyresnėliui po kompleksinio skiepo prasidėjo alergija ir iki šiol kapanojamės, turi astmą lengvos formos...
Mažoji tik TBC paskiepyta, daugiau negaus...
visus kūdikius ir vaikus skiepyja pagal vienodą planą, nesąmonė. Kiekvienas organizma syra skirtingas, tad jei jau norit skiepyti, pasitarkit su protingu imunologu ir skiepykit tik vaikui sukakus 2 metams, tarpai tarp skiepų turi būti pusė metų, kompleksiniai skiepai (nuo kelių ligų iškart) ypač kenksmingi, "gyvos" vakcinos t.p.
Atsakyti
Kaip tik šiandien pasiskiepijom tai ir įlindau pasiskaityti. Nieko nebuvau girdėjusi apie neigiamas reakcijas, visi aplinkui vaikus skiepija tai ir mintis tokia nebuvo atėjusi, kad galėčiau nesutikti. Bet tikiuosi jei iki dabar nebuvo neigiamos reakcijos tai ir nebus g.gif
Atsakyti
skiepai turi tiek -, tiek +. As irgi linkusi neskiepyti, bet bijau-o jeigu uzsikres
(juk kokliuso ir difterijos ar poliomelito atveju pasitaiko), o jei dar ir pasekmes...
Atsakyti
QUOTE(Sraigutė @ 2006 06 07, 22:31)
Dėkinga tema...
Dukros ketinu neskiepyti, su vyru dėl to juodai pykstamės, niekaip negaliu jam įrodyti, kad tai nieko gero, mat mano vyresnėliui po kompleksinio skiepo prasidėjo alergija ir iki šiol kapanojamės, turi astmą lengvos formos...
Mažoji tik TBC paskiepyta, daugiau negaus...
visus kūdikius ir vaikus skiepyja pagal vienodą planą, nesąmonė. Kiekvienas organizma syra skirtingas, tad jei jau norit skiepyti, pasitarkit su protingu imunologu ir skiepykit tik vaikui sukakus 2 metams, tarpai tarp skiepų turi būti pusė metų, kompleksiniai skiepai (nuo kelių ligų iškart) ypač kenksmingi, "gyvos" vakcinos t.p.



Sraigutė, o jus ketinate visai jokiom vakcinom neskiepyti? As buciau linkusi taip daryti, tik neisivaizduoju kaip atsisakyti. Kaip suprantu, turi duoti pasirasyti tevams sutikima arba ne, o kaip paskui mokykloje? Ar siais laikais mokykloje neskiepija?

Atsakyti