Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į lavinimo įstaigas

QUOTE(Simona_G @ 2012 05 27, 15:57)
Sveikos,

as cia tikriausiai ne i ta tema pataikiau, bet turiu klausima.
matau cia nemazai yra mamyciu kurios atsisake skiepu. Kam ir kada reiketu pasakyti kad as savo leliaus nenoresiu skiepyt. gimdimas gruodzio pradzioj.

As jau kai pagimdziau visom ten naujagimiu slaugem, gydytojai pasakiau kad neskiepintu vaiko be mano zinios. Tai jos mane ramino kad skiepas tik antra para ir niekas be mano paraso neskiepins. na ir veliau teko pasirasyti kad atsisakau.
Atsakyti
Simona pasidarykit pries gimdyma tyrima nuo hepatito, tada galesit ramia sazine pasakyti pagimdzius personalui, kad nuo jo skiepyti atsisakote, jei taip apsisprendete. Tuo paciu ligoninej dar jums siulys skiepa nuo tuberkuliozes, kurio taip pat jei nenorit ir taip nuspendet galit atsisakyti.

Visi kiti skiepai - del ju derintis reikes su savo pediatre - kai eisit kas menesi i apziuras.

QUOTE(Simona_G @ 2012 05 27, 15:57)
Sveikos,

as cia tikriausiai ne i ta tema pataikiau, bet turiu klausima.
matau cia nemazai yra mamyciu kurios atsisake skiepu. Kam ir kada reiketu pasakyti kad as savo leliaus nenoresiu skiepyt. gimdimas gruodzio pradzioj.

Atsakyti
QUOTE(flight @ 2012 05 25, 17:05)
O gal ir gerai, vaikai turi galimybę persirgti natūraliai ir įgyti imunitetą visam gyvenimui. Pvz., visai norėčiau, kad dukra parsirgtų raudonuke, nes skiepas ilgalaikio imuniteto negarantuoja. Pati liga nėra labai baisi, mirtina etc., kad reikėtų jos baimintis vaikystėje, o štai sergant  suaugusiai moteriai nėštumo metu,  vaisiui gali baigtis labai liūdnai. O dabar tokios galimybės nebėra, visi suskiepyti, ir dar be jokios garantijos ir apsaugos tada, kai jos labiausiai reikės...

Vėlgi, man kažkada pediatrė pasakojo, kad reanimacijoj su stablige visi - paskiepyti...Na ir kas. vIs tiek suserga, ir labai sunkiai.


natūralus prasirgimas raudoniuke negarantuoja apsaugos visam gyvenimui, kaip ir skiepas. tai nereikėtų būti visiškai ramiai, kad jau prasirgo. nuo kiekvieno individualaus organizmo priklauso, kiek tų antikūnių susidarys, kuriam laikui apsauga bus įgyta.
Atsakyti
QUOTE(MisKaprizas @ 2012 05 30, 10:05)
natūralus prasirgimas raudoniuke negarantuoja apsaugos visam gyvenimui, kaip ir skiepas.


"persirgus šia liga susidaro ilgalaikis imunitetas." -

http://www.pasveik.l.../raudonuke/4348

Paprastai susidaro visam gyvenimui. Gal būna išimčių, nežinau. O va po skiepo, imunitetas su metais silpsta ir išties, yra reali tikimybė susirgt.
Atsakyti
labas,

mane domina skiepu atsisakymas Anglijoje, gal kam teko susidurt ir kokio poziurio sulauket is mediku?

dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2012 06 06, 12:26)
labas,

mane domina skiepu atsisakymas Anglijoje, gal kam teko susidurt ir kokio poziurio sulauket is mediku?

dekui  4u.gif
mes panasioj situacijoj UK.Skambinejo kad ateitume skiepytis,kol nuejau ir pasakiau,kad neskiepysim.Kiek zinau galima nueiti i registratura kur vaikas priregistruotas ir paprasyti skiepu atsisakymo forma,pazymeti kokiu skiepu atsisakai. smile.gif Bet mes dar neparasem. Prisiruosim kada nors,tiksliai nezinau ar tai imanoma visose poliklinikose.
Atsakyti
QUOTE(Vintazh @ 2012 06 14, 14:41)
mes panasioj situacijoj UK.Skambinejo kad ateitume skiepytis,kol nuejau ir pasakiau,kad neskiepysim.Kiek zinau galima nueiti i registratura kur vaikas priregistruotas ir paprasyti skiepu atsisakymo forma,pazymeti kokiu skiepu atsisakai. smile.gif Bet mes dar neparasem. Prisiruosim kada nors,tiksliai nezinau ar tai imanoma visose poliklinikose.


pas mus dabar gasdina, jog tymu protrukis g.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2012 06 14, 15:49)
pas mus dabar gasdina, jog tymu protrukis g.gif

lai gąsdina.
Tiesiog žinai, jog gali susirgtim,tad gali stebėt.
Sirgau tymais būdama 2m. ir ką....
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2012 06 14, 20:06)
lai gąsdina.
Tiesiog žinai, jog gali susirgtim,tad gali stebėt.
Sirgau tymais būdama 2m. ir ką....


tai man irgi atrodo, kad cia labiau gasdinimui. nes realiai ju puslapyje raso duomenis, kad susirge 26 zmones.

pasiskaiciau keliose savo knygose simptomus, gydyma ir pan. buvau primirsus, kas kaip, paskaiciau, biskiuka apsiraminau.
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2012 06 14, 22:22)
tai man irgi atrodo, kad cia labiau gasdinimui. nes realiai ju puslapyje raso duomenis, kad susirge 26 zmones.

pasiskaiciau keliose savo knygose simptomus, gydyma ir pan. buvau primirsus, kas kaip, paskaiciau, biskiuka apsiraminau.
Va apie tuos britu farmacininkus raso: http://www.lrytas.lt...ki-lietuvos.htm ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vintazh: 04 liepos 2012 - 10:17
Nežinau, ką daryti - rugpjūtį planuojama išvyka į Krymą, o Ukrainoje - tymų epidemija. O taip pat neramu ir dėl difterijos. Ar skiepyti vaikus, ar išvis nebevažiuoti, ar važiuoti ir tikėtis jog viskas bus gerai - nebežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2012 07 17, 17:32)
Nežinau, ką daryti - rugpjūtį planuojama išvyka į Krymą, o Ukrainoje - tymų epidemija. O taip pat neramu ir dėl  difterijos.  Ar skiepyti vaikus, ar išvis nebevažiuoti, ar važiuoti ir tikėtis jog viskas bus gerai - nebežinau g.gif

Ukraina didelė mirksiukas.gif Ar epidemijos židinys kurortinėje zonoje?
Atsakyti