Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į lavinimo įstaigas

Na, tikrai nėra jokių problemų dėl darželio, atsisakius skiepyti vaiką. Manau, kad šioje temoje paminėta gydytoja, kuri grasino neišduoti pažymos darželiui turėjo savų motyvų ( na, ji yra tik skiepų šalininkė ir tiek), nors teisiškai ji negali taip elgtis.
Mes pasirinkom neskiepyti savo vaikų. Vyresnėlis eina į darželį nuo dviejų su puse metų ir niekas nė nepaklausė. Tpfu,tpfu, tpfu, nei vienas vaikas nebuvo sirgęs rimta liga. Esu įsitikinusi, kad prie stiprios imuninės sistemos prisidėjo tai, kad nenualinome organizmų skiepais. Žinau atvejų, kai mamos sakosi, jog vaiką skiepijo nuo visų įmanomų ligų, ir še tau, kad nori, o jis serga ir serga. Gal čia ir atsitiktinumas, bet kas uždraus man manyti, kad mums skiepai nereikalingi, kad gali čia būti taip, kaip technologijų pasaulyje: paleidžiamas virusas, o po kiek laiko ir antivirusinės programos, kurias reikia pirkti. Kažkam pelnas, pinigai, o su skiepais ar ne kitaip? smile.gif
Atsakyti
Sakykit man mergytės. TUriu va tokį klausima?Man 2003m buvo daryt tatoo tai kaip sakant yra vienas iš būdų užsikrėsti Hep B. Bet tada turėčiau būti ir savo vyrą užkrėtus? Bet jis kai darbinosi 2008m jam buvo daryti tyrimai hep B, C ŽIV ir nieko. Tai taip išeina , kad aš negaliu būt užsikrėtusi? Ir savo mažylio užkrėsti negaliu? Ir tada gal man jau nebereikia juo skiepyti 1mėn nuo hep B? Ir ar verta tada ryt eiti tirtis man nuo Hep B?
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2011 01 26, 19:40)
Sakykit man mergytės. TUriu va tokį klausima?Man 2003m buvo daryt tatoo tai kaip sakant yra vienas iš būdų užsikrėsti Hep B. Bet tada turėčiau būti ir savo vyrą užkrėtus? Bet jis kai darbinosi 2008m jam buvo daryti tyrimai hep B, C ŽIV ir nieko. Tai taip išeina , kad aš negaliu būt užsikrėtusi? Ir savo mažylio užkrėsti negaliu? Ir tada gal man jau nebereikia juo skiepyti 1mėn nuo hep B? Ir ar verta tada ryt eiti tirtis man nuo Hep B?

Tai gal po 2008 manikiura dareisi...arba vyras nuo konors ushsikrete ir tau perdave... jei jau skaichiuoji rizikas, tai visas skaichiuok rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2008 11 21, 15:44)
Dabar aiškiau.O dėl kokių priežasčių jūsų sesuo atsisako atlikti Mantu reakciją(juk su vakcinavimu nuo TBC ji neturi nieko bendro)  g.gif

Sveikos. Radau sveikatos ministro įsakymą.

DĖL TUBERKULINO MĖGINIŲ ATLIKIMO

2002 m. rugpjūčio 6 d. Nr.399
Vilnius

Siekdamas pagerinti tuberkuliozės profilaktiką:
1. N u s t a t a u, kad asmens sveikatos priežiūros įstaigose kiekvienais metais tuberkulino mėginiai turi būti atliekami 7 metų amžiaus ir šių rizikos grupių vaikams:
1.1. neskiepytiems nuo tuberkuliozės,
1.2. bendraujantiems su sergančiais tuberkulioze šeimoje, kolektyve,
1.3. dažnai sergantiems viršutinių kvėpavimo takų ligomis,
1.4. sergantiems lėtinėmis ligomis,
1.5. gydomiems kortikosteroidais,
1.6. infekuotiems žmogaus imunodeficito virusu bei kitos imunodeficitinės būklės,
1.7. iš socialiai problematiškų šeimų,
1.8. gyvenantiems sutrikusio vystymosi kūdikių namuose, vaikų globos namuose, internatuose, pensionatuose,
1.9. migrantams iš šalių, kuriose didelis sergamumas tuberkulioze (daugiau nei 50/100000 gyventojų).
2. Įsakymo vykdymo kontrolę p a v e d u ministerijos valstybės sekretoriui V.Žilinskui.

SVEIKATOS APSAUGOS Ministras Konstantinas Romualdas Dobrovolskis

Noriu paklaust, kaip suprast žodžius "turi būti" - t.y. privaloma ar galima atsisakyti?
______________
Atsakyti
Tuberkulino mėginys yra taip vadinama Mantoux reakcija. Tai diagnostikos būdas. Jo, kaip ir gydymo galima atsisakyti.
Atsakyti
Sveikos.
O kaip su tais darželiais? Atsisakius nieko?
Atsakyti
Mano vaiko gydytoja gasdina,kad ruosiamasi priimti pataisa,kad neskiepytu vaiku nepriims i darzeli. Gal kas girdejo apie tai?
Atsakyti
QUOTE(Rimantė1 @ 2011 03 07, 11:21)
Sveikos.
O kaip su tais darželiais? Atsisakius nieko?



QUOTE(Medeinna @ 2011 03 14, 18:08)
Mano vaiko gydytoja gasdina,kad ruosiamasi priimti pataisa,kad neskiepytu vaiku nepriims i darzeli. Gal kas girdejo apie tai?


nu pakelkit akis nors i shio puslapio virshu, jei jau nesugebat lapa- kita atgal paverst rolleyes.gif
Shlykshtoka atsakinet zmogui, kuriam nera net tiek aktualu kad bent viena-kita posta perskaitytu g.gif


Taip, kai kuriose shalyse,o gal ir LT , ish tiesu gali buti problemu norint leisti vaika i darzheli/mokykla. Tarkim, privachios mokyklos/darzeliai gali atsisakyt priimt neskiepyta vaika. Arba nesivezhti jo i ekskursijas.
Bet ish esmes skiepai nera priverstiniai,- vaikas tikrai neliks bemokslis. O del darzheliu abejochiau ar neprieshtarautu kitiems istatymams tokia pataisa g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 14 kovo 2011 - 18:28
QUOTE(Medeinna @ 2011 03 14, 19:08)
Mano vaiko gydytoja gasdina,kad ruosiamasi priimti pataisa,kad neskiepytu vaiku nepriims i darzeli. Gal kas girdejo apie tai?


Nežinau, kaip šiuo metu viskas vyksta,bet neskiepytą dukrą laisvai priėmė ir į darželį(jokio rašto net nereikėjo pristatyti apie skiepus..),ir į mokyklą(pirmokė šiemet).Tiesiog į tą sveikatos formą įrašė kad"NESKIEPYTA" ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeinna @ 2011 03 14, 18:08)
Mano vaiko gydytoja gasdina,kad ruosiamasi priimti pataisa,kad neskiepytu vaiku nepriims i darzeli. Gal kas girdejo apie tai?

manau kad visisškai nesamonė, nes niekas neklausė ar skiepytas vaikas ar ne
Atsakyti
Niekas neklausė, o ir gydytoja pažymoj nežymėjo.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2011 03 15, 16:01)
Niekas neklausė, o ir gydytoja pažymoj nežymėjo.


Analogiska situacija rolleyes.gif
Atsakyti