Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkija - apsipirkime pigiau, 33 tema

gal kas zinote floristikos reikmenu parduotuviu Lenkijoje?
Atsakyti
Neseku temos, todėl nesu labai įsigilinusi gal jau buvo apie tai kalbėta, bet aš pasakysiu kaip mes keliaujam. Kai jau susiplanuojam dienelę kada keliausim, aš prieš išvažiuojant "paruošiu namų darbus" smile.gif internete peržvelgiu visų mus dominančių parduotuvių lankstinukus ir susižiūriu kas, ką, kiek, po kiek parduoda, kokios kam akcijos yra, o vat tuomet jau "į trasą" smile.gif Viskas vyksta sklandžiai ir greitai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurutė @ 2014 04 10, 15:49)
Neseku temos, todėl nesu labai įsigilinusi gal jau buvo apie tai kalbėta, bet aš pasakysiu kaip mes keliaujam. Kai jau susiplanuojam dienelę kada keliausim, aš prieš išvažiuojant "paruošiu namų darbus" smile.gif internete peržvelgiu visų mus dominančių parduotuvių lankstinukus ir susižiūriu kas, ką, kiek, po kiek parduoda, kokios kam akcijos yra, o vat tuomet jau "į trasą" smile.gif Viskas vyksta sklandžiai ir greitai.  ax.gif

Mano irgi tokia pati taktika. Viskas praeina labai sklandžiai smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2014 04 10, 14:30)
Įvažiuojant į Suvalkus yra dvi, bet mes renkames šeštadieninį turgų,  pasiūla gera, kainos irgi :-)

čia nuo kalvarijos ar lazdijų važiuojant
Atsakyti
Gal kas žinot, kaip bus šį šeštadienį su turgum? Dirbs? Žinanr kokie lenkai pamaldus , gali but visaip

Bet deja nėr kitaip kada, o norisi ir į turgų :-)
Atsakyti
kiek esu buvus, tai pries sventes visi kaip tik dirba, o va po svenciu tai dar ilgai pritingi.
Atsakyti
gal kas matete Lenkijoje kurenimo pečius ,reikia kažko iš geresnio ,gal kas pirko ir žino ar apsimoka ten pirkti? Domina aplamai statybinės medžiagos ar ten pigiau? Ačiū. smile.gif
Atsakyti
Gal kuri užmatėte kurioje parduotuvėje yra dviračių laikiklių ant mašinos.
Atsakyti
Mergaitės,ieskom suvalkuos ar kt kur arciau lt skardinėm tvorom kas prekiauna.Gal kas susidūrė,zino kur pigiau rast ar bent patarimų kokių turit,parasykit,labai lauksiu 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zinot, kur Lenkijoje galima isigyti metaliniu tvoru dekoro elementu, kokios ten ju kainos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bartukas @ 2014 05 02, 11:38)
Gal kas zinot, kur Lenkijoje galima isigyti metaliniu tvoru dekoro elementu, kokios ten ju kainos? smile.gif

Obi maciau kazkada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bartukas @ 2014 05 02, 11:38)
Gal kas zinot, kur Lenkijoje galima isigyti metaliniu tvoru dekoro elementu, kokios ten ju kainos? smile.gif


Suvalkuose maciau OBI, Mruwka, Importex, Paszkievicz parduotuvese 4u.gif
Atsakyti