Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkija - apsipirkime pigiau, 33 tema

Gal kas buvote savaitgalį Piko bazėj ir galėtų papasakoti: Ar labai daug žmonių?Kokios kainos mėsos? Ir kur būtų galima Suvalkuose pažiūrėti lenkiškų batų?
Atsakyti
ar matete BEBI misinuku parduotuvese?pati nevaziuosiu,prasyciu kad zmogus paimtu vaziuodamas,tik nezine ar yra,nenoriu kad reiktu bludinti po parduotuve smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NEINE @ 2015 01 13, 21:55)
Gal kas buvote savaitgalį Piko bazėj ir galėtų papasakoti: Ar labai daug žmonių?Kokios kainos mėsos?

Kiek kartu jau buvom, tai jau seniai jokiu eiliu Piko nemateme. 32 psl. rasiau visa ataskaita, ka pirkom ir kiek kainavo. Pavartykite, paskaitykite, nemanau, kad Lenkijoj per kelis menesius kainos zenkliai pakito.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata123: 14 sausio 2015 - 11:56
mes kortelės tesco paprašėme informacijoje tai paaiškino ką supildyt kad nereik adreso nes ten gi nuolaidas siunčia biggrin.gif ir viskas iš kart atidavė smile.gif net man nesuprantančiai kalbos buvo aišku biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū už informaciją.
Kilo mintis, gal čia Suvalkuose dalija, nes Poznanės, Varšuvos Tesco kiek prašėme, visad atsakymas: TIK vietos gyventojams.
Kaip tik šeštadienį vyksime , tai reikės užsukti į Suvalkų Tesco, pasiimsime.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almaklp: 14 sausio 2015 - 14:54
QUOTE(Renata123 @ 2015 01 14, 12:52)
Kiek kartu jau buvom, tai jau seniai jokiu eiliu Piko nemateme. 32 psl. rasiau visa ataskaita, ka pirkom ir kiek kainavo. Pavartykite, paskaitykite, nemanau, kad Lenkijoj per kelis menesius kainos zenkliai pakito.

Perskaičiau viską, bet galvojau, kad po naujų metų gal pas juos kaip pas mus pabrango. Teks patiems važiuoti ir pamatyti.
Atsakyti
Kadangi Lenkijoje euro neivede, tai nemanau, kad buvo kokia priezastis pabrangti. Tik atkreipkit demesi i atsisakitinejima kortele. Cia kaip jau rase anksciau, dabar labai nepalankiu kursu konvertuoja.
Atsakyti
O valiutų keitimo kontoros dirba visą parą?
Atsakyti
QUOTE(NEINE @ 2015 01 14, 20:33)
O valiutų keitimo kontoros dirba visą parą?

Mes keitemes prie Avans (ar Avant) esancioje keitykloje, tai ji dirba visa para, bet manau, kad ir kitos, esancios uz sienos ar pasienyje turetu dirbti visa para.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Ar gali kas nors man papasakoti kaip Lenkijoje dabar kainos? Nes vieni sako, akd vis dar apsimoka važiuoti, o kiti, kad ir Lenkai kainas sukėlė nuo naujų metų...tai kaip čia yra? g.gif Ar važiavote dabar neseniai kas apsiprekinti? Pasidalinkit įspūdžiais, nes ryt planuojam važiuoti...ir jei neapsimoka tai gaila bus pinigėlių...
Atsakyti
QUOTE(Sviesiaplauke29 @ 2015 01 16, 14:30)
Sveikutės  4u.gif
Ar gali kas nors man papasakoti kaip Lenkijoje dabar kainos? Nes vieni sako, akd vis dar apsimoka važiuoti, o kiti, kad ir Lenkai kainas sukėlė nuo naujų metų...tai kaip čia yra? g.gif  Ar važiavote dabar neseniai kas apsiprekinti? Pasidalinkit įspūdžiais, nes ryt planuojam važiuoti...ir jei neapsimoka tai gaila bus pinigėlių...

Niekas ten žymiai nepabrangę. Yra dalykų kurie keletu grošių atpigę, kai kas keletu grošių pabrangę. Buvau 8 sausio. Mums apsimoka. Tik kortele atsiskaitinėt neapsimoka.
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2015 01 16, 14:29)
Niekas ten žymiai nepabrangę. Yra dalykų kurie keletu grošių atpigę, kai kas keletu grošių pabrangę. Buvau 8 sausio. Mums apsimoka. Tik kortele atsiskaitinėt neapsimoka.


Kuriuose parduotuvėse Jūs apsiperkate? Ir kokios produktų grupes pirkti apsimoka labiausiai?
Atsakyti