Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkija - apsipirkime pigiau, 33 tema

QUOTE(SavanaudE @ 2015 01 12, 12:13)
labas merginos, as pas jus su tokiu klausimu buvom lenkijoje gavom tesko nuolaidu kortele, bet prie jos buvo dar 2 mazos korteles, kadangi nemokam lenkiskai o rusiskai issiaiskinti nepavyko, tai klausiu jusu ka su jomis daryti?
Papildyta:
taip pat norejau pasiklausi kokius miltus ten perkate.. is anksto aciu atsakiusioms


maza kortele skirta tam kad ji butu patogesne naudojimui, pvz ja galima prisegti prie raktu kaip pakabuka smile.gif
Atsakyti
xayc, aciu.. o man sake kad ja reikia atiduoti kasininkei pirmo apsipirkimo metu ir kita antro apsipirkimo metu, o jei neatiduosiu ju per kazkuri laika tai nebegalios ta didzioji kortele...
Atsakyti
QUOTE(SavanaudE @ 2015 01 12, 12:13)
labas merginos, as pas jus su tokiu klausimu buvom lenkijoje gavom tesko nuolaidu kortele, bet prie jos buvo dar 2 mazos korteles, kadangi nemokam lenkiskai o rusiskai issiaiskinti nepavyko, tai klausiu jusu ka su jomis daryti?
Papildyta:
taip pat norejau pasiklausi kokius miltus ten perkate.. is anksto aciu atsakiusioms

trys žmonės gali naudotis viena kortele mirksiukas.gif

penktadienį tėvai buvo Suvalkuose, pinigus jie keičiasi muitinėj, keitykloj jau Lenkijos pusėj. kursas buvo 4,22 , už litus davė 1,19 (pačiuose Suvalkuose už litus davė 1,10 )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zujka19: 12 sausio 2015 - 13:30
dar dėl valiutos kurso:
jau kuris laikas pastebėjau, kad mamai atsiskaitinėjant kortele nurašo prastoką kursą. kortelė Swedbank Maestro, sumą nurašo iškarto, net nerezervuoja. tai gruodžio pradžioj ir vidury kursas jos kortele buvo ~1,18 (arba 0,846-0,847)
gruodžio vidury aš pati pirkau su SEB Mylimiausia, man nurašė maždaug 1,212 . Tai gal čia ir kortelės problema? nes Lidl'e tikrai klausia, kuria valiuta skaičiuot, ir visada renkamės zlotus g.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka19 @ 2015 01 12, 15:08)
dar dėl valiutos kurso:
jau kuris laikas pastebėjau, kad mamai atsiskaitinėjant kortele nurašo prastoką kursą. kortelė Swedbank Maestro, sumą nurašo iškarto, net nerezervuoja. tai gruodžio pradžioj ir vidury kursas jos kortele buvo ~1,18 (arba 0,846-0,847)
gruodžio vidury aš pati pirkau su SEB Mylimiausia, man nurašė maždaug 1,212 .  Tai gal čia ir kortelės problema?  nes Lidl'e tikrai klausia, kuria valiuta skaičiuot, ir visada renkamės zlotus  g.gif

kiekvienas bankas taiko skirtingus kursus. Internete galima pasitikrinti koks tos dienos kursas pavedimu.
Aš tik pastebėjau, kad geriau apsimoka rinktis pirkimą zlotais kursas geresnis gaunasi begu, kad jie prakonvertuoja į eurus
Atsakyti
QUOTE(semlina @ 2015 01 12, 16:19)
kiekvienas bankas taiko skirtingus kursus. Internete galima pasitikrinti koks tos dienos kursas pavedimu.
Aš tik pastebėjau, kad geriau apsimoka rinktis pirkimą zlotais kursas geresnis gaunasi begu, kad jie prakonvertuoja į eurus

taip, kursas visada geresnis vietine valiuta, ir kad konvertuotų jūsų bankas. Nes jei kasoj iškart paskaičiuoja kainą kita valiuta- manau tai vyksta per PayPal'ą ar kažką panašaus, kas už tai ima savo mokestį.... o banko dienos kursas pavedimu manau nėra tikslus skaičius, nes nurašo ne tą pačią dieną, o taip pat priklausomai nuo kortelės, dar yra papildomi mokesčiai VISA, Mastercardui ir tt... Bent jau man niekada tie skaičiai nesutampa.
Atsakyti
QUOTE(zujka19 @ 2015 01 12, 16:47)
taip, kursas visada geresnis vietine valiuta, ir kad konvertuotų jūsų bankas. Nes jei kasoj iškart paskaičiuoja kainą kita valiuta- manau tai vyksta per PayPal'ą ar kažką panašaus, kas už tai ima savo mokestį....  o banko dienos kursas pavedimu manau nėra tikslus skaičius, nes nurašo ne tą pačią dieną, o taip pat priklausomai nuo kortelės, dar yra papildomi mokesčiai VISA, Mastercardui ir tt... Bent jau man niekada tie skaičiai nesutampa.

Lygiai ta pati kortelė, lygiai taip pat rinkdavomės nuskaitymą zlotais, o ne litais, kaip kad dabar pasirinkta buvo zlotais, o ne eurais. Rezultate kursas anksčiau buvo palankesnis nei kad atsiskaitinėti grynais. Dabar kursas gavosi labai nepalankus. Sekantį apsipirkimą nemokėsim niekur kortele schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka19 @ 2015 01 12, 16:47)
taip, kursas visada geresnis vietine valiuta, ir kad konvertuotų jūsų bankas. Nes jei kasoj iškart paskaičiuoja kainą kita valiuta- manau tai vyksta per PayPal'ą ar kažką panašaus, kas už tai ima savo mokestį....  o banko dienos kursas pavedimu manau nėra tikslus skaičius, nes nurašo ne tą pačią dieną, o taip pat priklausomai nuo kortelės, dar yra papildomi mokesčiai VISA, Mastercardui ir tt... Bent jau man niekada tie skaičiai nesutampa.

nesutampa su tos dienos bankiniu kursu nes nuo kortelės nuskaito kitą dieną tai ir kursas jau kitas būna. Rezervuoja visada kažkokiu geresniu kursu kurį neaišku iš kur traukia.
Atsakyti
QUOTE(SavanaudE @ 2015 01 12, 11:13)
taip pat norejau pasiklausi kokius miltus ten perkate.. is anksto aciu atsakiusioms

Perku rodos 405 tipo, vadinasi "maka tortowa" arba paskutini karta pirkau "krolowa mak tortowych", tai gavosi ~1.47 lt, tuo tarpu Lietuvoje tokiu miltu kaina ~3.20 lt.

QUOTE(Ingutevi @ 2015 01 12, 16:23)
Sekantį apsipirkimą nemokėsim niekur kortele  schmoll.gif

Na, jei jau visos taip gasdinat del nepalankaus kurso, tai ir mes kita karta stengsimes tik zlotais moketi. Nors anksciau budavo taip patogu: issikeisdavom zl tik vaziuodami i Piko, jei kas ir likdavo - mokedavom grynuju likuciu Kauflande, o kiek pritrukdavo, atsiskaitynedavom kortele (ir nuskaitoma suma visada buvo nemaza).
Atsakyti
Sveikos, merginos,
pamenu buvo rašyta apie Tesco kortelės išėmimą. Gal galite dar kartelį paaiškinti. Mes per Lenkiją kasmet vykstame tranzitu po 5-6 kartus ir visada stojame Tesco apsipirkti (ne Suvalkuose). Kiek klausdavome dėl nuolaidų kortelės, sakydavo, kad jų ne vietos gyventojams neišduoda.
Ar ją išduoda iš karto, ar pasiimti reikia per sekantį apsilankymą ?
Ačiū.

Atsakyti
isdu9oda isduoda, kas jum sake, kad ne???? Suwalkuose net ant parduotuves duru lietuviskai uzrasyta, kad del korteles isdavimo i informacija kreiptis. As issiemiau pries....... g.gif kazkiek metu, tai iskart neidave, nezinau kaip dabar.
Atsakyti
QUOTE(almaklp @ 2015 01 13, 10:23)
Sveikos, merginos,
pamenu buvo rašyta apie Tesco kortelės išėmimą. Gal galite dar kartelį paaiškinti. Mes per Lenkiją kasmet vykstame tranzitu po 5-6 kartus ir visada stojame Tesco apsipirkti (ne Suvalkuose). Kiek klausdavome dėl nuolaidų kortelės, sakydavo, kad jų  ne vietos gyventojams neišduoda.
Ar ją išduoda iš karto, ar pasiimti reikia per sekantį apsilankymą ?
Ačiū.

Išduoda iš karto. Kasoje apmokant už prekes paprašėme, užpildėme anketą ir iš karto davė. Čia sausio 2 d. mes pasiėmėm.
Atsakyti