Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkija - apsipirkime pigiau, 33 tema

QUOTE(Ingada @ 2014 11 28, 18:29)
Tesco akcijos atrakcijos iki 30 d. (daug kam 30 proc. nuolaida perkant ne mažiau nei už 30 zl).

o konkreciau,kam yra ta akcja
Atsakyti
QUOTE(skarpas @ 2014 11 28, 17:41)
o konkreciau,kam yra ta akcja



Jų puslapyje radau F@F produkcijai. Bet vakar buvusieji sakė, jog labai daug kam. Lietuviai tempia vežimais. doh.gif
Atsakyti
Gal kas artimiausiu metu i tesci suvalkuoše zada vaziuot, labai reiketu celebration saldainiu dezuciu, bet tik del ju neapsimoka vaziuot smile.gif atsidekociau
Vilnius
Atsakyti
QUOTE(ramuner @ 2014 11 28, 19:40)
Gal kas artimiausiu metu i tesci suvalkuoše zada vaziuot, labai reiketu celebration saldainiu dezuciu, bet tik del ju neapsimoka vaziuot smile.gif  atsidekociau
Vilnius

As atlekiau to paties kokios KAUNIETES prasyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuner @ 2014 11 28, 19:40)
Gal kas artimiausiu metu i tesci suvalkuoše zada vaziuot, labai reiketu celebration saldainiu dezuciu, bet tik del ju neapsimoka vaziuot smile.gif  atsidekociau
Vilnius



QUOTE(gretusiu @ 2014 11 28, 22:56)
As atlekiau to paties kokios KAUNIETES prasyti 4u.gif

Kuo ypatingi tie saldainiai? Kaip atrodo ir kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(Ugniažolė @ 2014 11 28, 23:07)
Kuo ypatingi tie saldainiai? Kaip atrodo ir kokia kaina?

Niekuo jie neypatingi, tiesiog labai smagus sventinems dovanoms 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2014 11 28, 22:16)
Niekuo jie neypatingi, tiesiog labai smagus sventinems dovanoms  4u.gif

user posted image

As buvau mazdaug pries 1.5 men. Suwalkuose, bet tesco neradau ju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soni: 30 lapkričio 2014 - 00:08
Vakar buvau TESCO, yra Celebrations saldainių, daug prikrauta. Kaina 29,99 zl. Kitoj temoj skaičiau, kad 20 zl kainuoja, tačiau tai netiesa-ten toj pačioj dėžėj sukrautų lenkiškų saldainių kaina. Celebrations kaina virš dėžės kabo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 11 25, 11:03)
Ei, merginos!!!!
Ko neispejot, kad Tesco kasose jau savitarna???  mad.gif Prisikrovus puse vezimo einu prie kasu, o jos tuscios  blink.gif tik savitarnos kasos atidarytos. Nu, nafik galvoju, kad lenkiskai dar skaityt kazkiek ir moku, tikrai nesiruosiu sau galva kvarsint mastant kaip apsitarnaut  doh.gif trenkiau ta vezima su prekem ir kojos mano daugiau ten nebus beee.gif . Einu i PC, kad nei kalbet, nei juolab skaityt nereiketu, o cia dar paciai pardaveju darba dirbt  schmoll.gif Uzt4eks man Biedronkos su Kauflandu, kad sitaip  nail.gif

Vakar buvau Tesco - na nuo atidarymo niekas nepasikeitė - kiek buvo savitarnos kasų, tiek jų ir yra, kiek buvo kasų kur aptarnauja pardavėjos - tiek ir yra. Tvarka ta pati nuo parduotuvės atidarymo
Atsakyti
Ką tik iš Suvalkų. Kursas 1,19 PLN už 1 LTL. Lietuvių daugybė. doh.gif Šluoja viską. Pirkti viską apsimoka, nes tikrai pigiau, o ypač vaistai, rūbai, maisto produktai.
Atsakyti
o gal kas zinote kur galima lenkijoje firminiu rast rubu, batu pvz mane domintu nike kedai
Atsakyti
QUOTE(elfė @ 2014 11 30, 15:52)
Vakar buvau Tesco - na nuo atidarymo niekas nepasikeitė - kiek buvo savitarnos kasų, tiek jų ir yra, kiek buvo kasų kur aptarnauja pardavėjos - tiek ir yra. Tvarka ta pati nuo parduotuvės atidarymo


Penktadieni 9 val ryto lenku laiku taip pat dirbo savitarnos kasos ir penkios kasos su kasininkemis. Specialiai paziurejau kiek dirba kasu smile.gif Zmoniu buvo mazai, prekiu daug, lietuviu dar nesimate smile.gif
Atsakyti