Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkija - apsipirkime pigiau, 33 tema

QUOTE(Terroriste @ 2014 11 25, 12:03)
Ei, merginos!!!!
Ko neispejot, kad Tesco kasose jau savitarna???  mad.gif Prisikrovus puse vezimo einu prie kasu, o jos tuscios  blink.gif tik savitarnos kasos atidarytos. Nu, nafik galvoju, kad lenkiskai dar skaityt kazkiek ir moku, tikrai nesiruosiu sau galva kvarsint mastant kaip apsitarnaut  doh.gif trenkiau ta vezima su prekem ir kojos mano daugiau ten nebus beee.gif . Einu i PC, kad nei kalbet, nei juolab skaityt nereiketu, o cia dar paciai pardaveju darba dirbt  schmoll.gif Uzt4eks man Biedronkos su Kauflandu, kad sitaip  nail.gif


del tesco , kai daugiau zmoniu dirba ir kasos smile.gif kai maziau savitarna ir beje kiek teko ryte but dirba ir kasos kelios ir savitarna , kiek buvome bedu nebuvo , kur stovi moterys lb maloniai padejo , ir parode
bedu tame tikrai nematau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo riberte: 25 lapkričio 2014 - 11:51
QUOTE(Terroriste @ 2014 11 25, 12:03)
Ei, merginos!!!!
Ko neispejot, kad Tesco kasose jau savitarna???  mad.gif Prisikrovus puse vezimo einu prie kasu, o jos tuscios  blink.gif tik savitarnos kasos atidarytos. Nu, nafik galvoju, kad lenkiskai dar skaityt kazkiek ir moku, tikrai nesiruosiu sau galva kvarsint mastant kaip apsitarnaut  doh.gif trenkiau ta vezima su prekem ir kojos mano daugiau ten nebus beee.gif . Einu i PC, kad nei kalbet, nei juolab skaityt nereiketu, o cia dar paciai pardaveju darba dirbt  schmoll.gif Uzt4eks man Biedronkos su Kauflandu, kad sitaip  nail.gif

na man čia naujiena, Tesco buvau prieš 1,5 savaitės- pokyčių dar nebuvo. Nėra kasininkių? Padaryta daugiau naujų savitarnos kasų? Beje, savitarnos kasose galima pasikeisti kalbą į anglų, kas supranta, ir šiaip nėra ten labai sunku apsiprekint. Na, gal kiek lėtokai, nes reikia ramiai skanuort ir dėt po prekes ant to "stalo". Bet kas man patiko jose- galima susimokėt likusiais smulkiais grašiais- suberi saują, o kasa pamažėle skaičiuoja ir vis rašo, kiek dar trūksta smile.gif
Atsakyti
savitarnos kasos gal 4. O angliskai nemoku. Rasiu ir kitas parduotuves, kur mane aptarnaus. Kazkaip keista, kad gi zino, jog daug klijentu yra lietuviai ir tikrai ne visi angliskai ar lenkiskai moka, o visai i tai neatsizvelge g.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 11 25, 17:58)
savitarnos kasos gal 4. O angliskai nemoku. Rasiu ir kitas parduotuves, kur mane aptarnaus. Kazkaip keista, kad gi zino, jog daug klijentu yra lietuviai ir tikrai ne visi angliskai ar lenkiskai moka, o visai i tai neatsizvelge  g.gif


doh.gif
Sunku kažką ir pasakyti...
Juk mūsų savitarnos kasose nėra PL ar RU kalbos, o juk irgi daug lenkų ir rusų apsiperka...
Atsakyti
QUOTE(*jolantab* @ 2014 11 25, 19:00)
doh.gif
Sunku kažką ir pasakyti...
Juk mūsų savitarnos kasose nėra PL ar RU kalbos, o juk irgi daug lenkų ir rusų apsiperka...

nu blin, buvau pries dvi savaites buvo dalis tokiu, dalis tokiu.
Atsakyti
QUOTE(*jolantab* @ 2014 11 25, 19:00)

Juk mūsų savitarnos kasose nėra PL ar RU kalbos, o juk irgi daug lenkų ir rusų apsiperka...

na as LT dar nemaciau nei vienos parduotuves, kur butu tik savitarnos kasos. Pas mus zmones patys renkasi ar nori, kad juos aptarnautu, ar patys uz pardavejus padirbet.
O pas jus mieste yra tokios parduotuves?
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 11 25, 23:06)
na as LT dar nemaciau nei vienos parduotuves, kur butu tik savitarnos kasos. Pas mus zmones patys renkasi ar nori, kad juos aptarnautu, ar patys uz pardavejus padirbet.
O pas jus mieste yra tokios parduotuves?


yra ir pas mus maxima , iki gali ir pats apsitarnaut:)

ir kaip sake nera tesco tik savitarnos , yra ir normalios kasos tik ryte anksti jos ne visos dirba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo riberte: 25 lapkričio 2014 - 22:28
buvau 10 val. Pl laiku, t.y. 11 val. LT laiku, tai jei jiems reiskia anksti..........
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 11 26, 09:34)
buvau 10 val. Pl laiku, t.y. 11 val. LT laiku, tai jei jiems reiskia anksti..........

Na jei jums ne anksti, tai nereiškia kad visos kasos jums atvykus turi dirbt. Tesco yra tokia tvarka - net skyriai kuriuose aptarnauja darbuotojos (sveriamos mėsos, žuvies...) iki tam tikros valandos rytais nedirba. O savitarnos kasos pirkėjų patogui ir srauto sumažinimui ten yra nuo pat parduotuvės atidarymo. Pirmą kartą mes taip pat pasikvietėme ten prižiūrinčią ir padedančią darbuotoją, o dabar nematom jokios problemos apsiperkant. Kad prekes nuskanuot nereikia kalbos mokėt. Be to, ten visuomet yra bent 1 darbuotoja ir ji pati stebi - jei žmogus nemoka naudotis, ar jam kyla kažkiokių nesusipratimų - visuomet prieina ir padeda. Nebūtina dabar ant viso forumo šaukt - kad OJOJ KOKIOS JŪS - MANĘS NEPERSPĖJOT, IR KAIP TIK JŪS IŠDRĮSOT! Tamstos pirma žinutė būtent tokiu tonu parašyta buvo "Ei, merginos!!!! Ko neispejot, kad Tesco kasose jau savitarna??? mad.gif"
Beje, bent jau šalia mano namų iki 11 val. ryto nedirba daugiau nei 1 kasa. Tai ką - dabar turime visi rėkt, kad pardavėjos negerbia mūsų? Jos taip pat žmonės, o be to kad sėdi kasose - jos apkrautos ir kitais darbais
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 11 25, 17:58)
savitarnos kasos gal 4. O angliskai nemoku. Rasiu ir kitas parduotuves, kur mane aptarnaus. Kazkaip keista, kad gi zino, jog daug klijentu yra lietuviai ir tikrai ne visi angliskai ar lenkiskai moka, o visai i tai neatsizvelge  g.gif


Lenkijoj valstybine kalba yra lenku ir ne ju problemos kad kazkas nemoka kalbos. Nereikia tiketis kad atvykeliams listu i subine.

LT taip pat mase zmoniu nemokanciu lietuviskai doh.gif Ir tai yra ju paciu bedos
Atsakyti
QUOTE(elfė @ 2014 11 26, 09:48)

oj oj atsiprasau, suraskit mane ir akmenim apmetykit, kad drisau kazkuo buti nepatenkinta notworthy.gif
Atsakyti
Ei, davai gyvenkime draugiškai biggrin.gif

Merginos, o kada geriausia važiuot prekintis (statybos medžiagų reikia daugiausia) vidury savaitės ar savaitgalį? Kaip ten pas juos darbo laikai? Dirba ir per išeigines ilgai?
Atsakyti