Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkija - apsipirkime pigiau, 33 tema

Laba, gal žinote ar galima planuoti šeštadienį šį važiuoti į Lenkiją, ar nebus kokių šventinių dienų ar panašiai? ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Laima.g @ 2014 11 13, 13:53)
Laba, gal žinote ar galima planuoti šeštadienį šį važiuoti į Lenkiją, ar nebus kokių šventinių dienų ar panašiai? ačiū.

normalus eilinis sestadienis.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 11 13, 19:46)
normalus eilinis sestadienis.

Ačiū.
Atsakyti
Sveikos, pasakykite, kuri is Biedronku yra didziausia Suvalkuose?
Atsakyti
QUOTE(shinshila84 @ 2014 11 14, 14:54)
Sveikos, pasakykite, kuri is Biedronku yra didziausia Suvalkuose?

Apie tai buvo kalbeta 29 - 30 psl.
Nei vienoje Biedronkoje Suvalkuose nesu buvusi. Bet tikrinau ju oficialiam psl. parduotuves, tai berods ta, kuri yra prie pagr. kelio tarp Lidl ir Kaufland irgi yra didele, nes turi ir kepyklele ir kt. spec. paslaugas ir pasiulymus, ko tikrai neturi mazesnes. Galiu ir klysti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2014 11 14, 18:06)
Apie tai buvo kalbeta 29 - 30 psl.
Nei vienoje Biedronkoje Suvalkuose nesu buvusi. Bet tikrinau ju oficialiam psl. parduotuves, tai berods ta, kuri yra prie pagr. kelio tarp Lidl ir Kaufland irgi yra didele, nes turi ir kepyklele ir kt. spec. paslaugas ir pasiulymus, ko tikrai neturi mazesnes. Galiu ir klysti. g.gif


aciu labai 4u.gif einu skaityti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2014 11 14, 18:06)
Apie tai buvo kalbeta 29 - 30 psl.
Nei vienoje Biedronkoje Suvalkuose nesu buvusi. Bet tikrinau ju oficialiam psl. parduotuves, tai berods ta, kuri yra prie pagr. kelio tarp Lidl ir Kaufland irgi yra didele, nes turi ir kepyklele ir kt. spec. paslaugas ir pasiulymus, ko tikrai neturi mazesnes. Galiu ir klysti. g.gif

Man jos visos vienodos, net prekes isdestytos vienodai, nera jokio skirtumo i kuria vaziuot,nebent toliau nuo kelio kur maziau zmoniu, gal kokiu akcijiniu prekiu daugiau bus
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2014 11 15, 01:57)
Man jos visos vienodos, net prekes isdestytos vienodai, nera jokio skirtumo i kuria vaziuot,nebent toliau nuo kelio kur maziau zmoniu, gal kokiu akcijiniu prekiu daugiau bus


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shinshila84 @ 2014 11 15, 07:00)

norejau paklausti, ka perkate mazyliams is maisto Lenkijoj. yra kokiu nors produktu kaip pas mus MIAU ar pan? 4u.gif
Atsakyti
Jei "Miau" turit omeny visokius jogurtus, varskes, desertines varskytes ir kitus desertus, tai Lenkijoj ju pasirinkimas tikrai didziulis. Paskutini karta nieko nepirkom, nes pamirsom, bet esam valge Jogobela fimos (berods taip vadinasi), saldi trinta varske, 500 gr indelis, buna ivairiu skoniu. Niu zinokit koks geras skonis, toks naturalus, o ne sintetinis, labiausiai man patiko su obuoliais ir cinamonu, o MB - su braskem. Ir is vis buvau nustebusi, kad MB lapnojo ta varske, net ausys lakste. biggrin.gif Jis nera nei tu varskiu megejas, nei ypac obuoliu. Bet jam patiko visi skoniai, kuriuos ragavom. Kaina atrodo ~8 zl, nors ir galiu painiot, nes prabego nemazai laiko, kai pirkom paskutini karta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata123: 17 lapkričio 2014 - 16:02
QUOTE(Renata123 @ 2014 11 17, 18:01)
Jei "Miau" turit omeny visokius jogurtus, varskes, desertines varskytes ir kitus desertus, tai Lenkijoj ju pasirinkimas tikrai didziulis. Paskutini karta nieko nepirkom, nes pamirsom, bet esam valge Jogobela fimos (berods taip vadinasi), saldi trinta varske, 500 gr indelis, buna ivairiu skoniu. Niu zinokit koks geras skonis, toks naturalus, o ne sintetinis, labiausiai man patiko su obuoliais ir cinamonu, o MB - su braskem. Ir is vis buvau nustebusi, kad MB lapnojo ta varske, net ausys lakste. biggrin.gif Jis nera nei tu varskiu megejas, nei ypac obuoliu. Bet jam patiko visi skoniai, kuriuos ragavom. Kaina atrodo ~8 zl, nors ir galiu painiot, nes prabego nemazai laiko, kai pirkom paskutini karta.

bent varskyte MIAU yra be konservantu, galioja tik savaite laiko ir yra mazas kiekis (per karta suvalgoma). 500g tai kelias dienas valgys.atidarytos pakuotos saldytuve vaikui nesinori laikyti. buvom LT pirke danonki varskyte, bet sudetis nepatiko.
Atsakyti
Ei, merginos!!!!
Ko neispejot, kad Tesco kasose jau savitarna??? mad.gif Prisikrovus puse vezimo einu prie kasu, o jos tuscios blink.gif tik savitarnos kasos atidarytos. Nu, nafik galvoju, kad lenkiskai dar skaityt kazkiek ir moku, tikrai nesiruosiu sau galva kvarsint mastant kaip apsitarnaut doh.gif trenkiau ta vezima su prekem ir kojos mano daugiau ten nebus beee.gif . Einu i PC, kad nei kalbet, nei juolab skaityt nereiketu, o cia dar paciai pardaveju darba dirbt schmoll.gif Uzt4eks man Biedronkos su Kauflandu, kad sitaip nail.gif
Atsakyti