Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkija - apsipirkime pigiau, 33 tema


QUOTE(RP30 @ 2014 09 02, 14:54)
Ar Kauflande vaistinė jau dirba po remonto?


Dirba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2014 09 01, 21:29)
Atleiskit, bet tikrai nesuprantu, ko čia prisikabinot prie tų vaistų?  Daugiau nesivelsiu į beprasmes diskusijas, nes tikrai turiu svarbesnių reikalų. Geriau pasidalintumėt tikrai naudinga info, užuot tuščiai kandžiojęsi. 4u.gif  Dėl kontraceptikų, juk jau rašiau, kad jų nevartoju ir nesu pirkusi-neatidžiai skaitot  4u.gif

gi pati paraset, kad pamokysit, kaip pirkti vaistus be recepeto, nepatikslinot, kad isskyrus kontraceptikus, tai ir klausiau. Idomu man. Rimtai.

QUOTE(Medeja69 @ 2014 09 02, 08:13)
sveikos  merginos  o kaip kelias per  lazdijus ar  sutvarkytas

jei kalbat apie ta is lazdiju per Seinus i Suwalkus, tai kelias remontuojamas, bet yra apylanka. (Sumoj tai visai suremontuotas turi but berods kitu metu rudeni) Apylanka per Murowany most. tiesiog vaziuojat normaliai iki miesto pabaigos ir desnej kai yra degaline, pavaziuojat uz jos ir sukat tuo keliu. Tada vaziuojat per miskus, laukus ir klonius ir stebit kur rasys kairej pusej "Murowany most". Kai pasuksit tuo keliu i kaire, tai ir bus kelias i Krasnopoli. O nuo Krasnopolio kaip ir anksciau ik Suwalku. Aisku, ir ten dar taiso.... taiso... taiso... ir taiso kelia. Ir taisys.
Atsakyti
nepameskit šio adreso, visada naujienas rasite čia: http://www.iulotka.pl/lidl.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimute911: 04 rugsėjo 2014 - 15:13
QUOTE(Leksa @ 2014 09 02, 18:51)
gi pati paraset, kad pamokysit, kaip pirkti vaistus be recepeto, nepatikslinot, kad isskyrus kontraceptikus, tai ir klausiau. Idomu man. Rimtai.
jei kalbat apie ta is lazdiju per Seinus i Suwalkus, tai kelias remontuojamas, bet yra apylanka. (Sumoj tai visai suremontuotas turi but berods kitu metu rudeni) Apylanka per Murowany most. tiesiog vaziuojat normaliai iki miesto pabaigos ir desnej kai yra degaline, pavaziuojat uz jos ir sukat tuo keliu. Tada vaziuojat per miskus, laukus ir klonius ir stebit kur rasys kairej pusej "Murowany most". Kai pasuksit tuo keliu i kaire, tai ir bus kelias i Krasnopoli. O nuo Krasnopolio kaip ir anksciau ik Suwalku. Aisku, ir ten dar taiso.... taiso... taiso... ir taiso kelia. Ir taisys.

patikslinsiu, nes vakar vaziavau tai labiau demesi atkreipiau i zenklus.
Vaziuojat tuo keliu uz degalines toli toli. Iki kol desnej pusej geltonas zenklas su uzrasu "Objazd do m.Krasnopol". Pavaziuojat dar truputuka ir tada jau kairej pusej zalias zenklas su rodykle "Krasnopol 4". Ten ir sukat i kaire puse. Taip nuvaziuosit iki Krasnopolio, o is jo iki Suwalku. Kelias toliau baisus. Baisiau nei baisus. Buvau pries vaziavima masina nusiplovus, tai baisi paliko, visu "kelia" vandeniu laisto.
Nuo Seinu iki Suwalku nuvaziavau per 1 val. 20 min. doh.gif
Atsakyti
Gal kas galėtumėt pasakyt kelinta val atsidaro turgus?
Atsakyti
kuris ir kur?
Seinuose 8 ryto Pl laiku jau galima vaziuot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leksa: 06 rugsėjo 2014 - 10:24
Gal zinote ar sekmadieni dirba statybiniu prekiu parduotuves Suvalkuose?
Atsakyti
kiek buvau, tai dirba.
Atsakyti
Liemeneliu parduotuve Wigry PC Suvalkuose, pirmame aukste kaireje puseje. Yra ir labai dideli kauseliai, maciau net K dydzio. Galima zmoniskai pasimatuoti, labai paslaugi pardaveja. Kainos gerokai mazesnes negu lilu.lt. Mano pirkta kainavo 77 zlotus, lilu tokia pati 99 litai.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
gal kas turguj pirkot auksa,kur moteriskes prie keityklos parduoda?
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2014 09 08, 09:13)
Liemeneliu parduotuve Wigry PC Suvalkuose, pirmame aukste kaireje puseje. Yra ir labai dideli kauseliai, maciau net K dydzio. Galima zmoniskai pasimatuoti, labai paslaugi pardaveja. Kainos gerokai mazesnes negu lilu.lt. Mano pirkta kainavo 77 zlotus, lilu tokia pati 99 litai.

Norėčiau pasitikslinti Wigry čia tas pats, minimas pirmame puslapyje "Wigry - Noniewiecza gatve Kosciuszki 84".
Labai ačiū už labaiiiiiiiiiiiiii aktualią informaciją aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 09 08, 11:05)
Norėčiau pasitikslinti Wigry čia tas pats, minimas pirmame puslapyje "Wigry - Noniewiecza gatve Kosciuszki 84".
Labai ačiū už labaiiiiiiiiiiiiii aktualią informaciją aciuks.gif


Taip, tas pats 4u.gif Jis yra Noniewicza gatveje. Namo numerio nezinau, kitapus gatves uz kokiu 50 metru yra Stokrotka.
Atsakyti