Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkija - apsipirkime pigiau, 33 tema

QUOTE(siluetas @ 2014 08 29, 19:07)
o kaip geriau gaunasi?

Manau zlotais pigiau, nes renkantis eurais dvigubas konvertavimas. Per zlotų vertimą į eurus ir eurų į litus brangiau turėtų gautis negu tik konvertavimas iš zlotų į litus. Man nuskaitė mano bankas normaliu banko kursu. Lygtais apie 0.844 lt už zlotą nuskaitė.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 08 29, 15:17)
atvezti? Jus nepamirskit recepto pirma gaut, nes PL labai daug vaistu be receptu neparduoda, o Lt parduoda. O ir buna, kad su receptu tiesiog pigiau.


Tai kaip Jūs galvojat aš būčiau galėjusi gauti tą receptą iš mergytės mamos? Juk kitam mieste gyvenu. Ne pirmus metus į PL važinėju, atkalus sistemą jau esu. Nu ir kas, kad neturėjau recepto, na-reikėjo jo. Bet parvežiau. Nemokat? Galiu pamokyti dar ir Jus, kaip gauti vaistus be recepto biggrin.gif


Buvau šiandien Suvalkuose, kursas 1,19 buvo anksti ryte, kai keitėmės, paskui mačiau pakėlė iki 1,2 doh.gif Na, bet ką jau čia. biggrin.gif Trumpai: ketvirčiai piko 4,49 zl, cukrus Tesco 1,79 zl, Tesco 50 proc. mokyklinėm prekėm, sąsiuviniai žiauriai pigiai gavosi (pvz., kietais viršeliais 96 lapų gavosi po zlotą), šiaip smulkmenų visokių dviem mokyklinukėm pripirkom už 40 zl prisikrovėm pusę vežimo. Tesco dar rūbelius vaikiškus žiūrinėjau, bet man pasirodė gerokai brangiau, nei iš UK tokius pačius siųstis. Sviestas 83 proc. Lidle - 5,99 zl, gera kaina išėjo. Rossmane man popieriniai rakšluosčiai vokiški patinka, pirkom, storas popierius 4 vnt.-5, 65 berods (dėl grošų galiu klysti). Sūriai Piko-mano mėgstamas parūkytas ("dešra")-15,5 zl. Gouda-14 su centais. Dar už 17 vieną pirkom, bet pavadinimo nepamenu. Kumpelių kainos irgi geros (Piko)-karšto rūkymo kiaulienos išpjova labai skani, jau ragavom biggrin.gif-18 su grošais, vištienos, kalakutienos karšto rūkymo kumpeliai nuo 13 iki 16 su grošais. Šiaip labai daug ką pirkom, netilpo į mašinos bagažinę (mašina nemaža), dėjom ir į saloną. Išleidom 678 Lt+50 Lt kurui bigsmile.gif LT dabartinėm, pakilusiom, kainom vargu bau ar būtume bent pusę nusipirkę. Čia kiek atsimenu. Jei domina koks konkretus produktas-klauskit, galbūt būsiu pirkusi, pakomentuosiu kainas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2014 08 30, 20:19)
Tai kaip Jūs galvojat aš būčiau galėjusi gauti tą receptą iš mergytės mamos? Juk kitam mieste gyvenu. Ne pirmus metus į PL važinėju, atkalus sistemą jau esu. Nu ir kas, kad neturėjau recepto, na-reikėjo jo. Bet parvežiau. Nemokat? Galiu pamokyti dar ir Jus, kaip gauti vaistus be recepto biggrin.gif


pamokykit mane, nes kontraceptiku be recepto Seinuose man nei vienoj vaistinej nepavyko gaut. O pigiau butu.

O nuo vezio vaistus as irgi esu pirkus, pardave, bet be recepto buvo kazkur apie 30 Lt brangiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leksa: 31 rugpjūčio 2014 - 11:13
QUOTE(Leksa @ 2014 08 31, 13:12)
pamokykit mane, nes kontraceptiku be recepto Seinuose man nei vienoj vaistinej nepavyko gaut.  O pigiau butu.

O nuo vezio vaistus as irgi esu pirkus, pardave, bet be recepto buvo kazkur apie 30 Lt brangiau.


Kontraceptikų nevartoju, apie juos nieko nežinau. Bet Jūs paskaitykit situaciją mamos, kuri prašė vaistukų. LT juk nėra tų vaistų. O jai atvežti receptą iki manęs būtų pirmyn-atgal apie 100 km. Vaistai kainavo apie 40 Lt. Tai Jūs man pasakykit, kiek turi būti pigiau su receptu, kad atsipirktų 100 km važiavimas ir laiko gaišimas. g.gif Tad, manau, jei norisi kažką pasakyti protingo, pirmiausiai reikia įsiskaityti į situaciją ir apskaičiuoti viską 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 31 rugpjūčio 2014 - 12:59
QUOTE(Leksa @ 2014 08 31, 12:12)
pamokykit mane, nes kontraceptiku be recepto Seinuose man nei vienoj vaistinej nepavyko gaut.  O pigiau butu.



Ne karta buvo rasyta, kad lietuviskas receptas pas lenkus galioja. Artimieji yra ne karta prase gydytoju kad rasytu paprasta recepta o ne i kompensuojamuju vaistu knygele nes pas lenkus vaistas be kompensacijos pigesnis
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2014 08 31, 12:50)
Kontraceptikų nevartoju, apie juos nieko nežinau. Bet Jūs paskaitykit situaciją mamos, kuri prašė vaistukų. LT juk nėra tų vaistų. O jai atvežti receptą iki manęs būtų pirmyn-atgal apie 100 km. Vaistai kainavo apie 40 Lt. Tai Jūs man pasakykit, kiek turi būti pigiau su receptu, kad atsipirktų 100 km važiavimas ir laiko gaišimas.  g.gif Tad, manau, jei norisi kažką pasakyti protingo, pirmiausiai reikia įsiskaityti į situaciją ir apskaičiuoti viską  4u.gif

o kur ten buvo parasyta, kad 100 km? g.gif

QUOTE(solnyszko @ 2014 08 31, 13:55)
Ne karta buvo rasyta, kad lietuviskas receptas pas lenkus galioja. Artimieji yra ne karta prase gydytoju kad rasytu paprasta recepta o ne i kompensuojamuju vaistu knygele nes pas lenkus vaistas be kompensacijos pigesnis

o prie ko cia tas receptas???? as pati puikiai zinau, kaip su tais receptais. As klausiau, kaip nusipirkt BE RECEPTO, nes cia sake, kad pamokys, kaip nusipirkt vaistus BE RECEPTO. Dabar aisku?
Atsakyti
Atleiskit, bet tikrai nesuprantu, ko čia prisikabinot prie tų vaistų? Daugiau nesivelsiu į beprasmes diskusijas, nes tikrai turiu svarbesnių reikalų. Geriau pasidalintumėt tikrai naudinga info, užuot tuščiai kandžiojęsi. 4u.gif Dėl kontraceptikų, juk jau rašiau, kad jų nevartoju ir nesu pirkusi-neatidžiai skaitot 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos o kaip kelias per lazdijus ar sutvarkytas
Atsakyti
QUOTE(Medeja69 @ 2014 09 02, 09:13)
sveikos  merginos  o kaip kelias per  lazdijus ar  sutvarkytas

Nuo Seinų iki Suwalkų vis dar remontuojamas sad.gif
Atsakyti
Ar Kauflande vaistinė jau dirba po remonto?
Atsakyti
QUOTE(milka @ 2014 09 02, 08:27)
Nuo Seinų iki Suwalkų vis dar remontuojamas sad.gif



bet ar pravaziuot galima ar uztvertas
Atsakyti
QUOTE(Medeja69 @ 2014 09 02, 14:47)
bet ar pravaziuot galima ar uztvertas

Laba, nepravaziuojama, apylanka ir nuveda į Kauno kelia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapugis: 02 rugsėjo 2014 - 15:09