Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkija - apsipirkime pigiau, 33 tema

QUOTE(vilka11 @ 2014 08 24, 17:38)
Dirba Kauflandas normaliai, tik man prekes kitaip sudetos sunkiai randamos, pripratau prie senesnio isdestymo.
Kam aktualu  - jau Bedronkoj galima atsisakityti kortele. Kaba skelbimas, o bet aš nors turejau grynu, ateičiai dar paklausiau, sakė galima.

drinks_cheers.gif
As susirasius buvau net prekiu sarasa pagal senaja tvarka.Ieinu ir nusteru,kad viskas kitaip.Tuo labai uztrukau besiblaskydama.O kur prekes ,reikalaujncios zemesnes temperaturos laikymo(t.y.saldytuvuose:pienas ir t.t.) neimanoma normaliai vaiksciot-toooks nenormalus saltis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 08 24, 15:10)
vokuose buna kuponai, su kuriais kazka konkretaus galima nusipirkti pigiau. As gaunu, bet dar niekada jais nepasinaudojau. Na, pvz. kokie nors siuksliu maisai pigiau ar indu ploviklis (ka as pigiau kitose parduotuvese ir be ju nuolaidu galiu nusipirkt). Tik karta verti demesio kuponai buvo vistu ketvirciams, bet, kad tu ketvirciu jau nebuvo  doh.gif
man ta kortele reikalinga tik kai kuria preke su kortele pigiau parduoda, o del voku tai naudos jokios dar neturejau schmoll.gif
O apie tasku panaudojima nieko nezinau  g.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilka11 @ 2014 08 24, 17:38)
Dirba Kauflandas normaliai, tik man prekes kitaip sudetos sunkiai randamos, pripratau prie senesnio isdestymo.
Kam aktualu  - jau Bedronkoj galima atsisakityti kortele. Kaba skelbimas, o bet aš nors turejau grynu, ateičiai dar paklausiau, sakė galima.


Tikrai taip kortelėmis Bedrionkoj priima, vakar išbandėme, o Kauflando naujasis išdėstymas man nepatiko, dabar nežinau kur kas verysad.gif
Buvome akvaparke, mažesnis negu Vilniaus, bet ir pigesnis kelis kartus, mums užteko.
Atsakyti
sveikos mamytes
kreipiuosi su prasymu tikiuosi pagelbesit
http://nowafarmacja....-zaburzenia-snu
stai vaistukai kuriu nebera LT o mano mazaijai kuri po onkologines ju labai reikia, moku is anksto bedu su tuo nebus gal kuri gali nupirkt ir atsiust mes is VLN blush2.gif
nerandu kitokiu galimybiu vaziuociau pati jei tik nerasciau pagalbos is cia.
Atsakyti
QUOTE(kikte @ 2014 08 27, 12:29)
sveikos mamytes
kreipiuosi su prasymu tikiuosi pagelbesit
http://nowafarmacja....-zaburzenia-snu
stai vaistukai kuriu nebera LT o mano mazaijai kuri po onkologines ju labai reikia,  moku is anksto bedu su tuo nebus gal kuri gali nupirkt ir atsiust mes is VLN blush2.gif
nerandu kitokiu galimybiu vaziuociau pati jei tik nerasciau pagalbos is cia.


Aš žadu važiuoti šeštadienį. Galėčiau nupirkti. Gal net į Vilnių pavyktų atvežti, nes vyras žada važiuoti kitą savaitę (bet dėl šito nepažadu). Kitu atveju galiu atsiųsti. Tik, perspėju, kad galiu ir negauti, nes esu susidūrusi su tuo, kad internete matoma, o vaistinėj nėra sad.gif. Konkrečiai dėl šitų vaistų nežinau. Jei tinka taip- parašykit až 4u.gif
Atsakyti
Kaip kazkas jau minejo, Biedronkoj atsiskaityti kortelemis jau galima. Bet kursas labai nepalankus verysad.gif Elko Biedronkoj buvo - 0,89, o Augustove - 0,87. Kai tuo tarpu Kauflande ir visur kitur atsiskaitant kortele skaiciavo po 0,82.
Atsakyti
QUOTE(žuvyte23 @ 2014 08 27, 23:57)
Kaip kazkas jau minejo, Biedronkoj atsiskaityti kortelemis jau galima. Bet kursas labai nepalankus verysad.gif Elko Biedronkoj buvo - 0,89, o Augustove - 0,87. Kai tuo tarpu Kauflande ir visur kitur atsiskaitant kortele skaiciavo po 0,82.

Reikia sakyti, kad nuskaičiuotų litais. Tada bankas taiko savo kursą, jei nuskaičiuoja zlotais-kursas prekybos centro(kaip jie keistų valiutą). Taip yra ir kitose pardėse, tik kitur klausia, o kitur patys nuskaito.
Atsakyti
Nei vienam Kaufland'e neklause kokia valiuta nuskaiciuoti, bet paskaiciavo normaliu kursu.
Vienoj Biedronkoj (Elk) irgi nieko neklause. Tik iseje pamatem, kad paskaiciavo po 0,89. O kitoj (Augustove) paklause - zlotais ar eurais nuskaiciuoti,
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif galbūt žinote, kas užsakynėja konteineriuose prekes? ar esate susidūrusios? smile.gif nežinau, kur klausti todėl čia teiraujuosi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2014 08 27, 17:45)
Aš žadu važiuoti šeštadienį. Galėčiau nupirkti. Gal net į Vilnių pavyktų atvežti, u:

atvezti? Jus nepamirskit recepto pirma gaut, nes PL labai daug vaistu be receptu neparduoda, o Lt parduoda. O ir buna, kad su receptu tiesiog pigiau.
Atsakyti
QUOTE(žuvyte23 @ 2014 08 27, 23:57)
Kaip kazkas jau minejo, Biedronkoj atsiskaityti kortelemis jau galima. Bet kursas labai nepalankus verysad.gif Elko Biedronkoj buvo - 0,89, o Augustove - 0,87. Kai tuo tarpu Kauflande ir visur kitur atsiskaitant kortele skaiciavo po 0,82.

Biedrionkoje irgi galima pasirinkti mokėsi eurais ar zlotais.
Atsakyti
QUOTE(semlina @ 2014 08 29, 16:51)
Biedrionkoje irgi galima pasirinkti mokėsi eurais ar zlotais.

o kaip geriau gaunasi?
Atsakyti