Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkija - apsipirkime pigiau, 33 tema

QUOTE(Leksa @ 2014 08 21, 22:52)
kai pirma karta pamaciau parduotuvej fliakus ir nezinojau kas tai, tai pamaniau, kad tai kirmeles  blink.gif  ir lenkai jas valgo  lotuliukas.gif


Dabar aisku is kur legendos kad lenkai kirmeles valgo lotuliukas.gif Tarp kitko, svieziai virti fliakai skoniu net nepanasus i parduotuvinius kuriuos tik pasisildyti reikia
Atsakyti
gal kas žinote kur Bialistoke yra pagrindinis turgus, adresą gal galit įmesti
Atsakyti
Skaičiau, kad Kauflandą remontavo ar tas remontas dar tebevyksta ar jau normaliai dirba?
Atsakyti
Šiandien pabuvojome pas kaimynus, tai žinokite kursas ant sienos 1,19, gerai, kad skubėjome ir nestojome, o Seinuose prie Biedronkos 1,20 4u.gif
Biedronka Seinų persitvarkė, taip keista smile.gif cukrus ne vietoj, sviestas ne vietoj, beje sviesto dar didesnis įpokavimas pasirodė, po 500gr. O šiaip tai nieko naujo, tik lietuvių ypatingai daug šiandien, na artėja rugsėjis smile.gif
Atsakyti
Gal kuri perkat maistą katėms, kraiką Lenkijoje? Ar verta dairytis ten - ar pigiau? Kur Suvalkuose galima rasti tokių prekių?
Iš anksto dėkoju atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

gal turite patirties kaip isigyti Tesco Club Card?
kadangi su lenku kalba nelabai draugauju, idomu kur ja nusipirkti ir kiek kainuoja ta kortele?
Atsakyti
nieko nekainuoja, duoda nemokamai. Parduotuvej reikia paprasyt, ten paskui ir vokus atsiiminesit.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 08 24, 14:06)
nieko nekainuoja, duoda nemokamai. Parduotuvej reikia paprasyt, ten paskui ir vokus atsiiminesit.

kokius vokus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 08 24, 13:06)
nieko nekainuoja, duoda nemokamai. Parduotuvej reikia paprasyt, ten paskui ir vokus atsiiminesit.

Kaip tik norėjau paklaust ar kas nors gavo tų kuponų? Aš jau kokius 4 ar 5 kartus laukiau kol ieškojo, bet vis išgirstu tą patį - "ateikit po mėnesio", "po savaitės", galų gale - pasiūlė ateit po 3 dienų. Ir vis žada kad kitą kartą tikrai bus. Kortele naudojuosi seniai ir taškų pakanka kuponams gauti, bet taip ir neteko sužinot - verti jie dėmesio ar ne? geriau su kortele prisijungus sistemoje leistų žmonėms atsispausdint ir pasinaudot. Beje - tų taškų turbūt negalima panaudot kaip pvz. mūsų maxės pinigų?
Atsakyti
QUOTE(zujka19 @ 2014 08 24, 14:00)
kokius vokus? blush2.gif

vokuose buna kuponai, su kuriais kazka konkretaus galima nusipirkti pigiau. As gaunu, bet dar niekada jais nepasinaudojau. Na, pvz. kokie nors siuksliu maisai pigiau ar indu ploviklis (ka as pigiau kitose parduotuvese ir be ju nuolaidu galiu nusipirkt). Tik karta verti demesio kuponai buvo vistu ketvirciams, bet, kad tu ketvirciu jau nebuvo doh.gif
man ta kortele reikalinga tik kai kuria preke su kortele pigiau parduoda, o del voku tai naudos jokios dar neturejau schmoll.gif
O apie tasku panaudojima nieko nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(semlina @ 2014 08 22, 14:28)
Skaičiau, kad Kauflandą remontavo ar tas remontas dar tebevyksta ar jau normaliai dirba?

Dirba Kauflandas normaliai, tik man prekes kitaip sudetos sunkiai randamos, pripratau prie senesnio isdestymo.
Kam aktualu - jau Bedronkoj galima atsisakityti kortele. Kaba skelbimas, o bet aš nors turejau grynu, ateičiai dar paklausiau, sakė galima.
Atsakyti
QUOTE(vilka11 @ 2014 08 24, 16:38)
Dirba Kauflandas normaliai, tik man prekes kitaip sudetos sunkiai randamos, pripratau prie senesnio isdestymo.
Kam aktualu  - jau Bedronkoj galima atsisakityti kortele. Kaba skelbimas, o bet aš nors turejau grynu, ateičiai dar paklausiau, sakė galima.

Tikrai galima atsiskaityti kortele , nes pirkau doh.gif prieš savaitę
Atsakyti